بستن
  • فقط کالاهای موجود
  جستجوی پیشرفته
 • مقایسه ( مورد)

  بهترین ایده های کادو تولد برای خواهر

  کادو تولد برای خواهر چی بخرم ؟

  برنامه ریزی کردن برای تولد افرادی که دوستشان داریم مخصوصاً خواهرمان و سورپرایز کردن آن کمی گیج کننده و سخت به نظر می رسد. زیرا از یک طرف تصمیم داریم با تقدیم یک هدیه خاص آن ها را خوشحال کنیم و از سوی دیگر نگران این هستیم که مبادا کادویی که خریده ایم چندان برای او مناسب نباشد یا بهترین کادویی نباشد که او انتظارش را دارد!

  اگر به همین زودی تولد خواهرتان نزدیک است و در انتخاب هدیه ای مناسب و در خور شایسته او برای تبریک تولدش سردرگم هستید ما به شما پیشنهاد می کنیم که از پک های هدیه فروشگاه کادومون یکی را به سلیقه و نظر خود و طبق شناختی که از خواهرتان دارید، انتخاب کنید و به او بدهید. 

  از مزایای این پک ها این است که شما در یک هدیه وسایل زیادی را یک جا می توانید به او هدیه دهید. همچنین دیگر لازم نیست برای بسته بندی و کادو خود فکر کنید زیرا این پک ها در جعبه و باکس های فوق العاده زیبا و شیک هدایای شما را پوشش می دهند.

  در این پک ها آیتم های مورد علاقه تمامی خانم های جوان قرار گرفته شده است. نقطه قوت این پکیج ها طرز بسته بندی و چیدمان زیبای آنها در جعبه‌ های کادویی زیبا است. با این وجود دیگر شما از کادو پیچ کردن هدیه تان کاملاً بی نیاز می شوید.

  هدیه برای خواهر بزرگتر

  تهیه کردن یک هدیه برای خواهر بزرگ‌تر همیشه کار خیلی سخت به نظر می رسد ولی همیشه هم این طور نیست مخصوصاً اگر دلبستگی زیادی به هم داشته باشید. در این صورت شما خیلی خوب سلیقه و علاقه های او را می شناسید و می دانید که از چه چیزی خوشش می آید و چه کادویی او را خوشحال می کند.

  به هرحال، اگر دنبال یک ایده جدید می ‌گردید و نمی دانید چه کادویی  برای خواهرتان تهیه کنید، ما به شما پیشنهاد می کنیم حتماً با ما همراه باشید.

  بهترین و اصلی ترین راه قبل از انتخاب و خرید هدیه این است که علایق او را بررسی کنید، ببینید به چه چیزهایی علاقه بیشتری دارد و از بین آن ها  یک هدیه مناسب انتخاب کنید. البته لازم به یادآوری است که این مورد بستگی زیادی به بودجه شما دارد.

  از یک گوشی تلفن همراه گرفته تا یک کیف یا حتی چند عدد لاک خوش رنگ و وسایل آرایشی، همه می تواند انتخاب ‌های بسیار مناسبی برای خواهر عزیزتان باشد. ولی بهترین کار در ابتدا تهیه یک لیست از وسایلی است که دوست دارد ولی تا به امروز موفق به خرید آن ها نشده است.

  پس به شما پیشنهاد می کنیم دست به کار شوید و این لیست رو تهیه و بعد از اولویت بندی یکی یا چند تا از آن ها را برایش خرید کنید.

  این را فراموش نکنید که ممکن است او دوست داشته باشد به سفر برود یا در کنسرتی شرکت کند و باز هم می توانید از این موارد در لیست خود بگنجانید و با تهیه بلیط او را خوشحال کنید.

  حتی می توانید از قبل با سوال پیچ کردن خواهرتان طوری که او متوجه هدف نشود مطمئن شوید که چه چیزی دوست دارد و آن را با خیال راحت تهیه کنید. حتی اگر خواهر بزرگ‌تر شما ازدواج کرده می توانید عکس های ازدواج او را به صورت یک آلبوم یا در یک ساعت قرار داده و به عنوان یک یادگاری خوب به او هدیه بدهید.

  بعد از آن که لیست را تهیه کردید، آن ها را حتماً اولویت بندی کنید تا به نتیجه بهتری برسید.

  راه دیگر برای انتخاب کادو برای خواهر بزرگ‌تر که می توانیم انتخاب کنیم این است که از او بخواهیم به سلیقه خودش کادویی را انتخاب کند و ما آن را برای او تهیه کنیم. این کار می تواند کاملا راحت و مناسب باشد.


  هدیه برای خواهر کوچکتر ( کودک )

  پیشنهاد هدیه تولد خواهر

  کادو برای خواهر شوهر و زن

  ساخت کادو برای خواهر (برای تولد خواهرم چی درست کنم)

لوگوی شبکه اجتماعی واتس آپ