بستن
  • فقط کالاهای موجود
  جستجوی پیشرفته
 • مقایسه ( مورد)

  هدایای سازمانی و شرکتی و اداری

  در دنیای پیشرفته امروزه که شرکت ها از هر طریقی برای تبلیغات استفاده می کنند،استفاده از روش هدیه سازمانی و هدایای شرکتی به خوبی می تواند باعث افزایش تبلیغات با هزینه کم شود. این روش کم هزینه را به راحتی می توان به صورت برگزاری مراسمات مناسبتی یا به شکل دائمی برگزار کرد.این هدایا می توانند از کوچکترین و ارزانترین اشیا شروع شوند و به هر کسی اهدا شوند.

  بهترین هدیه سازمانی عید نوروز

  ارائه هدایای سازمانی امروزه از جالب ترین ایده هایی است که در تبلیغات شرکت ها و نهاد های گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. هدیه دادن از دیرباز در دنیا مورد توجه قرار داشته و این عمل در فرهنگ کشور ما نیز سابقه دیرینه ای دارد. در گذشته افراد به مناسبت های مختلف برای همدیگر اقدام به خرید هدیه می کردند. با پیشرفت بشر و افزایش رقابت بین شرکت ها و سازمان ها این روش برای تبلیغات محصولات شرکت ها نیز مورد توجه قرار گرفته است. شرکت ها برای افزایش تبلیغات و بهره وری بیشتر اقدام به ارائه هدایای سازمانی به کارمندان خود می کنند. این هدایا می توانند به مناسبت های مختلف نظیر عید نوروز، افتتاح پروژه جدید در شرکت و یا سالگرد تاسیس شرکت ارائه شوند. هدایای سازمانی و تبلیغاتی در واقع خود یک ارتباط میان شرکت و مخاطبان است. این هدایا که معمولا با برچسب و آرم تبلیغاتی شرکت ارائه می شوند می توانند به کارمندان شرکت، اعضای خانواده آنان، مشتریان خاص شرکت و دیگر افراد تعلق بگیرند.گاه با برگزاری جشن ها و مراسمات سالانه می توان با اهدای محصولات برند خود به دیگران با هزینه ی کم باعث ترویج و تبلیغ نام تجاری شرکت خود شوید. معمولا شرکت ها در هزینه های سالانه خود مبلغی را برای ارائه ی این هدایا اختصاص می دهند.
  هدیه اداری عید
  هدیه سازمانی نوروز
  هدیه سازمانی عید
  فروش سازمانی ویژه عید نوروز
   

  انواع هدایای سازمانی ( ست هدیه سازمانی )

  همانطور که در بالا گفته شد هدف از ارائه هدیه سازمانی توسعه بیشتر محصولات یک شرکت و افزایش تبلیغات به واسطه افراد مختلف بین مردم است. اما این هدایا انواع مختلفی دارند که بسته به ایده و برنامه شرکت متفاوت است. اینکه هزینه و ارزش هدیه شما چقدر است مهم نیست. شما می توانید با ایده و نگرش خود و هزینه کم ارزش کار خود را بالا ببرید. این هدایا گاه می تواند از محصولات همان شرکت باشد و گاهی هم هدیه ای دیگر با زدن برچسب تبلیغاتی شرکت بر روی آن.
  هدایای تبلیغاتی سازمانی
  هدایای سازمانی عید نوروز

  هدایای سازمانی لوکس و خاص و نفیس

  از مهمترین و زیباترین هدایای سازمانی می توان به تندیس ها اشاره کرد. این تندیس ها گاهی با لوح های از پیش آماده همراه هستند و با چاپ کردن برند شرکت روی تندیس به افراد اهدا می شود اما شاید زیباترین تندیس ها که بیشتر مورد استقبال قرار می گیرند، تندیس های ساخته دست هستند که با چوب ساخته می شوند که تلفیقی از منبت کاری و میناکاری هستند. اما هدایای سازمانی گستره ی بسیاری پیدا کرده اند و می توانند هر چیزی را در بر گیرند. از دیگر هدایای سازمانی مهم که معمولا استفاده از آن ها رایج است می توان از  ساعت، جاکلیدی، قالیچه ها و قاب های نفیس نام برد. استفاده از صنایع دستی و سنتی نیز بسیار مورد استقبال قرار گرفته است که تلفیقی از هنر و مدرنیته در آن ها به کار می رود.
  پک سازمانی
  ست هدیه سازمانی
  هدیه نفیس سازمانی
   

  هدایای شرکتی و اداری (هدیه به کارمندان) 

  ارائه هدیه سازمانی و شرکتی شرایط خاصی دارد. هدف از ارائه ی این هدایا با هدیه دادن به صورت معمولی متفاوت است. شما گاهی بدون مناسبت و بدون شناخت افراد به واسطه‌ی تبلیغات به افرادی هدیه خواهید داد اما با این تفاوت که هدف از ارائه، تبلیغ برند شماست. به طور مثال باید مشخص شود که این هدایا از طرف شما بوده است. بارها دیده اید که شما به هنگام خرید، شرکت وسایلی به عنوان اشانتیون با برچسب سازمان و شرکت خود به شما اهدا می کند. این وسایل می توانند از قبیل لیوان ، خودکار، جا کلیدی و سررسید باشند که لوگوی شرکت روی آن درج شده است. این کار باعث می شود چنانچه وسایل شما در مکان عمومی مورد استفاده قرار گیرند نام تجاری شرکت شما بیشتر در دید قرار بگیرد.

  مزایای هدایای سازمانی ( پک دمنوش و آجیل ، چرم ، صنایع دستی )

  اگر شما میخواهید تعداد مشتریان خود را افزایش دهید باید از انواع روش ها برای تبلیغات استفاده کنید. یکی از این روش ها ارائه ی هدایای سازمانی  با برچسب شرکت شما می باشد. اما این روش تاثیر بسیاری در جذب مشتری برای شما دارد. تبلیغات امروزه هزینه زیادی دارد اما این روش در عین کم هزینه بودن مزایای دیگری نیز دارد. باعث می شود مشتری وفاداری بیشتری را به شما داشته باشد. مزیت دیگر این روش معرفی گسترده تر برند شرکت است که باعث جذب مشتری بیشتری می شود.
  نتیجه گیری 
  در دنیای مدرن امروزه که رقابت تنگاتنگی بین برندها و شرکت ها وجود دارد استفاده از روش های تبلیغاتی مختلف باعث می شود که شما از قافله ی تبلیغات عقب نمانید. پیشنهاد ما برای شما این است علاوه بر دیگر روش ها از روش خرید هدیه سازمانی و شرکتی نیز استفاده کنید تا نام تجاری شما بیشتر بتواند به میان خانه ها راه پیدا کند. سایت کادومون به پشتوانه سال ها تجربه در ارائه ی هدایا می تواند با تضمین کیفیت و با بسته بندی های بسیار زیبا این خدمات را به شما ارائه دهد.

لوگوی شبکه اجتماعی واتس آپ