بستن
  • فقط کالاهای موجود
  جستجوی پیشرفته
 • مقایسه ( مورد)

  هدایای سازمانی + بهترین پک هدیه سازمانی

  امروزه استفاده از هدایای سازمانی جهت تبلیغات رواج زیادی دارد. تبلیغ محیطی با استفاده از هدایای تبلیغاتی شرکتی یکی از موثرترین روش‌های تبلیغاتی است که باعث ایجاد پیوندی مستحکم و پایدار بین مخاطب و یک سازمان می‌شود. تبلیغات خلاقانه یکی از مهمترین و موثرترین راه‌ها برای جلب نظر مشتریان و مخاطبان شرکت‌های تجاری است. هدیه‌های سازمانی یکی از کم هزینه‌ترین پارامترها برای رونق یک کسب و کار به شمار می‌آیند. 

  به صورت کلی، ارائه هدایای سازمانی به اعضا و کارکنان یک سازمان با دو هدف کلی انجام می‌پذیرد. اول اینکه با دادن هدیه سازمانی به کارکنان و اعضای یک مجموعه می‌توان از آن‌ها قدردانی کرد و به زحمات و تلاش‌هایشان در شرکت ارج نهاد. دومین دلیل دادن هدیه به اعضا و کارکنان سازمان، تاثیر گذاری آن است. اصولا گرفتن هدیه‌ای خاص باعث خوشحالی و رضایت بیشتر هر انسانی می‌شود. از آنجایی که داشتن رضایت خاطر و احساس ارزشمندی یکی از مهمترین عوامل برای متعهد کردن پرسنل یک کسب و کار به شمار می‌آید، با دادن هدیه سازمانی می‌توانید این احساس را به کارکنان خود هدیه کنید و با افزایش بهره وری کارکنان، به کسب و کارتان رونق ببخشید. 

  هدایای سازمانی دارای انواع مختلفی هستند. هدیه‌های سازمانی اداری، هدایای خوراکی، هدایای لوکس، هدایای تزئینی و ... از جمله‌ی مهمترین انواع هدایای سازمانی به شمار می‌آیند. در ادامه اطلاعات کامل‌تری در خصوص هدیه سازمانی و انواع آن ارائه خواهیم کرد.


  هدایای سازمانی خاص

  هدیه سازمانی،آشنایی با انواع هدایای سازمانی


  مزایای خرید هدیه سازمانی

  همانگونه که گفته شد، هدایای سازمانی نقش پررنگی در راضی نگه داشتن کارکنان، اعضا و مشتریان یک سازمان دارند. در دنیای رقابتی امروز و در بین سازمان‌ها و شرکت‌های مختلفی که در هر زمینه فعالیت می‌کنند، اعطای هدیه‌  سازمانی یکی از هوشمندانه‌ترین راه‌ها برای تبلیغات است. دادن هدیه تبلیغاتی به مشتریان و کارکنان مزایای متعددی دارد که مهمترین آن‌ها عبارتند از:

  وفادارسازی مشتریان، اعضا و کارکنان سازمان: اعطای هدایای سازمانی به مشتریان و کارکنان یک سازمان، هزینه‌ی نسبتا زیادی را در پی نخواهد داشت. اگر با هزینه‌های تبلیغات آشنایی داشته باشید، به خوبی می‌دانید که تهیه هدیه تبلیغاتی سازمانی، یکی از کم هزینه‌ترین راه‌ها برای جلب نظر مشتریان است. با این وجود، تاثیری که هدیه سازمانی بر ذهن و قلب مشتری می‌گذارد، بسیار بیشتر از هر نوع تبلیغ دیگری است. در نتیجه دادن هدیه سازمانی به مخاطبان و کارکنان یک بازی دو سر برد به حساب می‌آید زیرا اولا هزینه‌ی بسیار کمی دارد و در ثانی تاثیر آن بر روی مشتری و کارکنان بسیار بیشتر از چیزی‌ست که تصور می‌کنید. 

  ارتقا روحیه و رضایت کارکنان و مشتریان: بدون شک، یکی از مهمترین عوامل برای رشد هر کسب و کاری، داشتن کارکنان با روحیه و پرتلاش است. یکی از مزایای اعطای هدیه سازمانی به کارکنان، ارتقاء روحیه و حس رضایت آن‌هاست که سبب می‌شود راندمان کاری کارکنان نیز بالاتر برود و به نوعی یک تیر و چند نشان است. 

  ایجاد ارتباط بهتر و قوی‌تر با شرکا: دادن هدایای شرکتی و سازمانی یکی از مهمترین و موثرترین راه‌ها برای جلب نظر اطرافیان است. با استفاده از این هدایا شما می‌توانید جایگاه کسب و کار خود را در بین شرکا و همکارانتان ارتقا داده و به رشد کسب و کار خود کمک کنید. 

   

  هدیه سازمانی عید نوروز

  مهمترین مزایای اعطای هدایای سازمانی + پک نوروزی اداری


  برای مشاهده و دانلود کاتالوگ هدایای سازمانی کادومون

  انواع هدایای سازمانی

  هدایای سازمانی دارای انواع مختلفی هستند و روز به روز هم به تعداد آن‌ها افزوده می‌شود. در ادامه سعی داریم به معرفی جدیدترین و پرطرفدارترین انواع هدیه‌های سازمانی پرداخته و در خصوص هر کدام از آن‌ها توضیحات مختصری ارائه کنیم. 


  هدایای خلاقانه سازمانی

  یکی از جذاب‌ترین هدیه‌های سازمانی، هدایایی هستند که به شکل خلاقانه‌ای طراحی شده‌اند. هدایایی مثل فلش مموری کارتی، پاور بانک، وسایل دیجیتال، قاب عکس خاص و ... در دسته‌ی هدایای خلاقانه سازمانی قرار می‌گیرند.

  فلش مموری کارتی، هدیه‌ای خلاقانه:

  فلش مموری‌های کارتی یکی از جذاب‌ترین هدایای سازمانی هستند. فلش مموری‌های کارتی در نگاه اول فقط یک کارت تبلیغاتی هستند اما کمی بیشتر توجه کنید متوجه می‌شوید که یک فلش در داخل کارت تبلیغاتی جای گرفته است. با توجه به کاربردی بودن فلش مموری، این هدیه سازمانی هیچ موقع دور انداخته نخواهد شد و گزینه‌ای بسیار مناسب برای تبلیغات به حساب می‌آید. 

   

  هدایای خلاقانه سازمانی


  پاور بانک اختصاصی:

  پاور بانک هم یکی دیگر از هدایای تبلیغاتی است که جزو هدایای خلاقانه و کاربردی به حساب می‌آید. همه‌ی اشخاص با مشکل خاموش شدن تلفن همراه به دلیل تمام شدن شارژ دست و پنجه نرم کرده‌اند. پاور بانک‌ها یکی از وسایل ضروری و بسیار کاربردی هستند که می‌توانند این مشکل را حل کنند. در نتیجه این محصولات نیز می‌توانند هدیه‌ای خلاقانه، کاربردی و تبلیغاتی باشند. 

  علاوه بر این، ساعت و اسپیکر چوبی، استند موبایل، پین بوک، برخی وسایل دیجیتال مثل هدفون، فلش مموری کریستالی و فلزی و ... هم از جمله‌ی دیگر هدایای سازمانی تبلیغاتی هستند که امروزه طرفداران زیادی دارند. 

  هدایای سازمانی خلاقانه و اختصاصی(ساعت چوبی)


  هدیه سازمانی لوکس

  هدیه سازمانی لوکس هم یکی از جذابترین و پرطرفدارترین انواع هدایای تبلیغاتی سازمانی به حساب می‌آیند. هدایای سازمانی لوکس خود ترکیبی از هدایای مختلف از جمله هدایای تزیینی و هدایای خوراکی هستند. باکس نوروزی لوکس شاهان سایت کادومون یکی از هدایای لوکس سازمانی است. باکس نوروزی شاهان شامل شیشه آجیل چهار مغز با حجم 350 گرم، شیشه مخلوط میوه خشک و باسلوق با حجم 220 گرم و شیشه دمنوش مخلوط 65 گرمی است. همچنین در این باکس چوبی و لوکس، یک کارت تبریک شکیل و جذاب قرار دارد. یکی دیگر از باکس‌های لوکس هدایای تبلیغاتی، ست کمربند، خودکار و دفتر یادداشت است که یک مجموعه نفیس برای کادو تولد آقایان به شمار می‌آید. 

  هدایای سازمانی لوکس

  باکس نوروزی لوکس شاهان


  هدایای سازمانی عید نوروز

  عید نوروز یکی از عیدهای باستانی ماست و یکی از بهترین زمان‌ها برای هدیه دادن به حساب می‌آیند. بیشتر سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی و خصوصی در پایان سال به کارکنان و مشتریان وفادار خود هدایای مختلفی را اعطا می‌کنند. هدایای نوروزی سازمانی دارای انواع متعددی هستند که رایج‌ترین نوع آن‌ها سالنامه و تقویم است. امروزه اما سازمان‌ها و شرکت‌ها، هدایای نفیس دیگری را در اختیار کارکنان خود قرار می‌دهند. 

  هفت سین زرنگار:

  باکس هفت سین زرنگار یکی از هدایای سازمانی نوروزی است که هدیه‌ای ارزنده و نفیس به حساب می‌آید. این باکس شامل 6 ظرف مسی پایه دار و یک سیب مسی برای سفره هفت سین است. همچنین باکس چوبی و نفیس و باندرول با طرح سال نو مبارک نیز از جمله‌ی دیگر محتویات این باکس نفیس به شمار می‌آیند. 

  پک عیدانه شرکتی

  باکس هدیه بهار نیز یکی دیگر از هدایای نوروزی شرکتی است. این باکس شامل ماگ سرامیکی با طرح سال نو مبارک، متال باک با دمنوش مخلوط و آرامش بخش، باکس هدیه با طراحی ویژه، باندرول با طرح سال نو مبارک و شیشه آجیل چهار مغز با اندازه بزرگ و یا متوسط است. 

  باکس هدیه ترنج:

  جعبه چوبی ویژه نوروز ترنج هم یک هدیه نوروزی سازمانی مناسب عید نوروز می‌باشد که بسیار نفیس و ارزنده است. این باکس شامل جعبه چوبی با طرح خاص ویژه نوروز، آجیل چهار مغز و میوه‌ی خشک، باسلوق گردویی، شکلات و کوکی طرح سال نو مبارک می‌باشد. ماگ‌های نوروزی کادومون هم یکی دیگر از هدایای نوروزی شرکتی هستند که طرفداران زیادی دارند. این ماگ‌ها در طرح‌ها و سایزهای مختلفی طراحی و عرضه می‌شوند. ماگ یک کادو خاص و جذاب برای تبلیغات به شمار می‌آید. 

  هدیه سازمانی عید نوروز

  هدیه سازمانی عید نوروز


  هدیه شرکتی

  هدایای شرکتی از جمله‌ی مهمترین هدایای تبلیغاتی هستند که هنوز هم مشتریان خاص خود را دارند. تقویم چوبی رومیزی، ساعت چوبی با حک متن دلخواه و ... از جمله‌ی مهمترین هدایای شرکتی به حساب می‌آیند. تقویم چوبی رومیزی از جنس چوب راش است. این تقویم به شکلی طراحی شده که می‌توان روز، ماه و سال آن را تغییر داد و لذا تاریخ انقضا ندارد. از طرفی این تقویم‌ها دارای جای خودکار، یادداشت و هولدر موبایل هستند. همچنین می‌توانید متن و لوگوی دلخواهتان را بر روی این تقویم حک کنید. 

  ساعت چوبی هم یکی دیگر از هدایای سازمانی شرکتی است. این هدیه در سایز 8 در 18 سانتی متر تولید شده و از جنس چوب راش می‌باشد. موتور ساعت این هدیه آرام گرد و بسیار باکیفیت است. این ساعت‌ها قابلیت حک کردن متن و لوگو را نیز دارند. 


  هدایای تبلیغاتی سازمانی

  ارائه هدایای سازمانی تبلیغاتی به کارکنان از اهمیت بالایی برخوردار است. مهمترین انواع هدایای تبلیغاتی سازمانی شامل لیوان، خودکار، جاکلیدی و سررسید هستند که لوگو یا متن مد نظر شرکت بر روی آن‌ها درج شده است. همچنین صنایع دستی و فلش مموری هم یکی دیگر از هدایای تبلیغاتی هستند که امروزه رواج زیادی دارند. این هدایا هم کارایی زیادی دارند، هم از قیمت مناسبی برخوردارند. در نتیجه همین موضوع سبب شده تا بازار خرید و فروش پررونقی داشته باشند. 


  پک هدیه سازمانی

  پک هدیه سازمانی یکی از هدایایی هستند که برای کارکنان خاص و مشتریان وفادار مناسب است. پک هدیه سازمانی دارای انواع مختلفی هست. پک هدایای خوراکی یکی از پرطرفدارترین پک‌های هدیه به حساب می‌آیند. به علاوه پک‌های تزیینی و کاربردی هم از جمله‌ی دیگر انواع هدیه‌های سازمانی هستند که طرفداران خاص خود را دارند.

  پک دمنوش 8 تایی کادومون یکی از پک‌های هدیه سازمانی است که در آن بهار نارنج، چای سبز، گل محمدی، چای ترش، گل همیشه بهار و گل پنیرک به چشم می‌خورد. این مجموعه یکی از پرطرفدارترین پک‌ها برای کادو تولد خانم‌ها به شمار می‌آید. همچنین پک هدیه ویونا یکی از پک‌های باکیفیتی است که شامل موکاپات آلومینیوم 3 کاپ، شیشه قهوه پودر شده، شیشه قهوه و شیشه شکلات به همراه باکس هدیه است و یک هدیه سازمانی جذاب برای دوستداران قهوه به شمار می‌آید. ست هدیه سه تیکه مدیریتی هم یکی دیگر از پک‌های سازمانی جذاب است که شامل کیف پول، دسته کلید و خودکار می‌شود. در این پک می‌توان لوگو و متن تبلیغاتی مورد نظر را بر روی کیف پول، دسته کلید و خودکار چاپ کنید. 


  هدیه اداری

  هدایای سازمانی اداری هم یکی از ست‌های جذاب و باکیفیتی هستند که طرفداران زیادی دارند. هدایای اداری شامل خودکار، دفتر و سررسید، خودنویس و روان نویس و ... می‌باشند. این هدایا کاربرد فراوانی دارند و در عین حال از قیمت مناسبی برخوردارند. ست کامل هدیه سازمانی اداری هم یکی دیگر از هدایای اداری است که کادو مخصوص آقایان و خانم‌ها است و هدیه‌ای بسیار شکیل و جذاب به حساب می‌آید. این ست شامل خودکار یا خودنویس، سررسید و فلش مموری است. 


  هدیه اداری مدیریتی

  خرید پک هدیه اداری


  خرید گیفت سازمانی ، هدیه سازمانی

  مزایا و کاربردهای هدیه سازمانی سبب شده تا بازار خرید و فروش این هدایا سازمانی از رونق بالایی برخوردار باشد. لذا اشخاص زیادی به دنبال تهیه انواع مختلف گیفت‌ها و هدایای سازمانی هستند. کادمون یک فروشگاه اینترنتی معتبر است که در زمینه عرضه انواع مختلف هدیه و کادو مخصوص خانم‌ها و آقایون فعالیت می‌کند و بیش از 100 نوع هدیه را در دسته بندی‌های مختلف در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. گیفت‌های عرضه شده در این سایت قابلیت حک متن و آرم را نیز دارند که یک مزیت تبلیغاتی بسیار عالی به شمار می‌آید. 

  از طریق سایت کادومون می‌توانید انواع مختلف هدایا و گیفت‌های سازمانی را متناسب با نیاز و سلیقه‌ی خود سفارش دهید. همچنین شماره تلفن‌های موجود در سایت کادومون شما را به مشاورین ما متصل می‌کنند و با مشورت با آن‌ها می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری در خصوص هدایای سازمانی به دست بیاورید. 


  هدایای سازمانی و شرکتی و اداری

  در دنیای پیشرفته امروزه که شرکت ها از هر طریقی برای تبلیغات استفاده می کنند،استفاده از روش هدیه سازمانی و پک هدیه شرکتی به خوبی می تواند باعث افزایش تبلیغات با هزینه کم شود. این روش کم هزینه را به راحتی می توان به صورت برگزاری مراسمات مناسبتی یا به شکل دائمی برگزار کرد.این هدایا می توانند از کوچکترین و ارزانترین اشیا شروع شوند و به هر کسی اهدا شوند.

  پک عیدی برای شرکت، هدایای سازمانی ارزان قیمت

  ارائه هدایای سازمانی امروزه از جالب ترین ایده هایی است که در تبلیغات شرکت ها و نهاد های گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. در گذشته افراد به مناسبت های مختلف برای همدیگر اقدام به خرید هدیه می کردند. با پیشرفت بشر و افزایش رقابت بین شرکت ها و سازمان ها این روش برای تبلیغات محصولات شرکت ها نیز مورد توجه قرار گرفته است. شرکت ها برای افزایش تبلیغات و بهره وری بیشتر اقدام به ارائه هدایای سازمانی به کارمندان خود می کنند.هدایای سازمانی و تبلیغاتی در واقع خود یک ارتباط میان شرکت و مخاطبان است. این هدایا که معمولا با برچسب و آرم تبلیغاتی شرکت ارائه می شوند می توانند به کارمندان شرکت، اعضای خانواده آنان، مشتریان خاص شرکت و دیگر افراد تعلق بگیرند.گاه با برگزاری جشن ها و مراسمات سالانه می توان با اهدای محصولات برند خود به دیگران با هزینه ی کم باعث ترویج و تبلیغ نام تجاری شرکت خود شوید. معمولا شرکت ها در هزینه های سالانه خود مبلغی را برای ارائه ی این هدایا اختصاص می دهند.

  مهم ترین مناسب های  خرید هدایای سازمانی برای شرکت ها چیست؟

  این هدایا می توانند به مناسبت های مختلف نظیر:
  1- عید نوروز
  2- شب یلدا
  3- تولد کارمندان
  4- افتتاح پروژه جدید در شرکت
  5- سالگرد تاسیس شرکت
  6- برای مشتریان وفادار
  7- بازاریابی

  هدیه نوروزی شرکتی
  هدیه اداری عید
  هدیه سازمانی نوروزی
  هدیه سازمانی عید
   

  ست هدیه سازمانی

  همانطور که در بالا گفته شد هدف از ارائه هدیه سازمانی توسعه بیشتر محصولات یک شرکت و افزایش تبلیغات به واسطه افراد مختلف بین مردم است. اما این هدایا انواع مختلفی دارند که بسته به ایده و برنامه شرکت متفاوت است. اینکه هزینه و ارزش هدیه شما چقدر است مهم نیست. شما می توانید با ایده و نگرش خود و هزینه کم ارزش کار خود را بالا ببرید. این هدایا گاه می تواند از محصولات همان شرکت باشد و گاهی هم هدیه ای دیگر با زدن برچسب تبلیغاتی شرکت بر روی آن.
  هدایای تبلیغاتی سازمانی

  هدایای سازمانی لوکس و خاص و نفیس

  از مهمترین و زیباترین هدیه سازمانی لوکس می توان به تندیس ها اشاره کرد. این تندیس ها گاهی با لوح های از پیش آماده همراه هستند و با چاپ کردن برند شرکت روی تندیس به افراد اهدا می شود اما شاید زیباترین تندیس ها که بیشتر مورد استقبال قرار می گیرند، تندیس های ساخته دست هستند که با چوب ساخته می شوند که تلفیقی از منبت کاری و میناکاری هستند. اما هدایای سازمانی گستره ی بسیاری پیدا کرده اند و می توانند هر چیزی را در بر گیرند. از دیگر هدایای سازمانی مهم که معمولا استفاده از آن ها رایج است می توان از  ساعت، جاکلیدی، قالیچه ها و قاب های نفیس نام برد. استفاده از صنایع دستی و سنتی نیز بسیار مورد استقبال قرار گرفته است که تلفیقی از هنر و مدرنیته در آن ها به کار می رود.
  پک سازمانی
  هدیه نفیس سازمانی
   

  هدایای شرکتی و اداری (هدیه شرکتی به کارمندان) 

  ارائه هدایای سازمانی و شرکتی شرایط خاصی دارد. هدف از ارائه ی این هدایا با هدیه دادن به صورت معمولی متفاوت است. شما گاهی بدون مناسبت و بدون شناخت افراد به واسطه‌ی تبلیغات به افرادی هدیه خواهید داد اما با این تفاوت که هدف از ارائه، تبلیغ برند شماست. به طور مثال باید مشخص شود که این هدایا از طرف شما بوده است. بارها دیده اید که شما به هنگام خرید، شرکت وسایلی به عنوان اشانتیون با برچسب سازمان و شرکت خود به شما اهدا می کند. این وسایل می توانند از قبیل لیوان ، خودکار، جا کلیدی و سررسید باشند که لوگوی شرکت روی آن درج شده است. این کار باعث می شود چنانچه وسایل شما در مکان عمومی مورد استفاده قرار گیرند نام تجاری شرکت شما بیشتر در دید قرار بگیرد.

  مزایای هدایای سازمانی ( پک دمنوش و آجیل ، چرم ، صنایع دستی )

  اگر شما میخواهید تعداد مشتریان خود را افزایش دهید باید از انواع روش ها برای تبلیغات استفاده کنید. یکی از این روش ها ارائه ی هدایای سازمانی  با برچسب شرکت شما می باشد. اما این روش تاثیر بسیاری در جذب مشتری برای شما دارد. تبلیغات امروزه هزینه زیادی دارد اما این روش در عین کم هزینه بودن مزایای دیگری نیز دارد. باعث می شود مشتری وفاداری بیشتری را به شما داشته باشد. مزیت دیگر این روش معرفی گسترده تر برند شرکت است که باعث جذب مشتری بیشتری می شود.
  نتیجه گیری 
  در دنیای مدرن امروزه که رقابت تنگاتنگی بین برندها و شرکت ها وجود دارد استفاده از روش های تبلیغاتی مختلف باعث می شود که شما از قافله ی تبلیغات عقب نمانید. پیشنهاد ما برای شما این است علاوه بر دیگر روش ها از روش خرید هدیه سازمانی و شرکتی نیز استفاده کنید تا نام تجاری شما بیشتر بتواند به میان خانه ها راه پیدا کند. سایت کادومون به پشتوانه سال ها تجربه در ارائه ی هدایا می تواند با تضمین کیفیت و با بسته بندی های بسیار زیبا این خدمات را به شما ارائه دهد.

لوگوی شبکه اجتماعی واتس آپ