بستن
  • فقط کالاهای موجود
  جستجوی پیشرفته
 • مقایسه ( مورد)

  198,000 تومان

  2

  238,000 تومان

  2

  218,000 تومان

  2

  268,000 تومان

  2

  475,000 تومان

  2

  295,000 تومان

  2

  خرید هدیه روز دختر

  گاه در روز ها و مناسبت های خاص مانند : روز دختر و یا گاه بدون مناسبت و برای تشکر یا حتی عذر خواهی و ... از یکدیگر با کوچکترین وسیله به دلیل حضور گرم در زندگیمان تشکر خواهیم کرد، و برایشان کادویی زیبا و برازنده و شیک را خریداری میکنیم.

  نکته قابل توجه این است که قبل از آن که برای دختران عزیزتان که فرشته های زندگی هم هستند، بخواهید به این مناسبت یعنی هدیه روز دختر بخرید، یادتان باشد که تقویم را ابتدا چک کرده و تاریخ روز دختر را برای خود نشان دار کنید تا در زمان مقرر شده بتوانید هدیه خود را بخرید و برای آن روز برنامه ریزی کنید.

  برای اینکه بهترین کادو روز دختر را خریداری و تهیه کنید می توانید از کادومون که یک سایت آنلاین انتخاب هدیه در ایران می باشد استفاده کنید، زیرا در این سایت پیشنهادات زیادی برای هدیه  روز دختر با قیمت های مختلف وجود دارد که می توانید در میان آنها انتخاب کنید. 


  کادو روز دختر برای خواهر و دوست دختر

  روز دختر یکی روزهای مناسبتی خاص می باشد که در سالهای اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است. بسیاری از خانواده ها در این روز برای دختران خود هدیه ای را تهیه می کنند و موجب خوشحالی و دختران خود می شود. اما در اینجا همیشه یک دغدغه در ذهن پدر مادرها وجود دارد که بهترین و مناسب ترین کادو روز دختر چه چیزی می تواند باشد؟ کادو روز دختر چی بگیرم ( بخریم ) ؟

  پدر و مادرها و همچنین  خواهر برادر هایی که برای دخترها کادو تهیه می کنند، همواره سعی دارند تا بهترین کادو روز دختر را تهیه کنند. از این جهت برای اینکه بتوان بهترین هدیه را خریداری کرد باید به مسائل مختلفی توجه داشت و با در نظر گرفتن این مسائل، می توان خرید کادو روز دختر را به بهترین شکل انجام داد. 

   به منظور راهنمایی شما در این باره، ما در اینجا به نکات مهم پیرامون تهیه کادو برای دختر اشاره کردیم 


  باکس هدیه روز دختر برای نامزد

  یکی از مهم ترین دغدغه ها در ذهن افراد در هنگام خرید هر نوع کادویی از جمله کادو روز دختر برای نامزد ، قیمت و بودجه در نظر گرفته شده برای این کار می باشد. اگر خریداران محدودیت مالی و بودجه ای نداشته باشند، گزینه های انتخابی برای خرید کادو خیلی زیاد خواهد بود؛ منتها در بسیاری از موارد افراد می خواهند بهترین هدیه را با محدودیت های بودجه ای که دارند خریداری کنند. 

  در چنین مواقعی هم می توان یک هدیه شیک، زیبا و کاربردی را خریداری کرد و باعث خوشحالی دختر و  یا خواهر خود شویم. برای نمونه انواع عروسک های فانتزی زیبا، عروسک های روسی، انواع ماگ، پک های هدیه و...  را برای دخترها تهیه کرد و آنها در روز دختر خوشحال کرد.


  بهترین هدیه روز دختر

   برای اینکه بتوانید بهترین هدیه را برای روز دختر خریداری کنید. توجه به ویژگی های شخصیتی دختران را از یاد نبرید.


  موزیک باکس : هدیه ماندگار روز دختر

  برخی از دختران، خصوصیات دخترانه در آنها همیشه خیلی پر رنگ می باشد، که برای آنها کادوهای فانتزی مثل جعبه موزیکال می تواند گزینه عالی باشد. این جعبه جادویی رو میتوانید از کادومون تهیه کنید

  شکلات و پاستیل

  برخی دیگران از دخترها، به خوردنی ها علاقه زیادی دارند، که انواع شکلات ها و پاستیل یا قهوه؛ هدیه خوبی خواهد بود. ما در کادومون پک های خاص شکلات و پاستیل داریم که میتوانید سفارش دهید

  عطر دخترانه 

  عطر نیز هدیه خیلی مناسب و کاربردی برای هر دختر و هر خانمی خواهد بود، به شرطی که بدانید که چه نوع عطر با چه رایحه ای را می پسندد و همیشه استفاده می کند. 


   با در نظر گرفتن این موارد می توانید بهترین کادو روز دختر را خریداری کنید. اما باز ممکن است نتوانید به راحتی تصمیم گیری کنند. از این روز تمام گزینه ها و پیشنهادات سایت کادومون را که اولین سایت آنلاین انتخاب هدیه می باشد بررسی کنید؛ تا در میان پیشنهادات و هدیه های متعدد و متنوع ویستور با رنج قیمتی مختلف، بهترین بهترین خرید کادو روز دختر را انتخاب کنید.


  با مراجعه به کادومون می توانید اقدام به تهیه بهترین کادو ولنتاین برای دختر و برجسته ترین هدیه ولنتاین زنانه نمایید .