بستن

پک لاکچری امید

  • یلدا
  • وضعیت : ناموجود
(قیمت : 75,000 تومان)
(قیمت : 15,000 تومان)
(قیمت : 15,000 تومان)
(قیمت : 15,000 تومان)
(قیمت : 15,000 تومان)
(قیمت : 15,000 تومان)
قیمت: 1,490,000 تومان

پک لاکچری اُمید ویژه شب یلدا :

- شیشه آجیل ۵ مغز (380 گرم)

- شیشه باسلق و میوه خشک (۲۸۰ گرم)

- قندان انار مسی بزرگ با محتوای شکلات

- ماگ دسته طلایی طرح یلدایی

- باکس لوکس دسته دارپک هدیه امید: بهترین هدیه لاکچری مناسب شب یلدا

افراد شب یلدا را کنار عزیزانشان جشن می گیرند. اگر شما قصد خرید هدیه شب یلدا دارید، برای خرید هدیه همیشه به سراغ راحت ترین گزینه یعنی خرید لباس نروید. هدیه ای بخرید که علاوه بر زیبایی ظاهری منحصر به فرد به نظر برسد. اگر تازه ازدواج کرده اید و قصد خرید کادو شب یلدا به عروس خود را دارید، یک محصول جالب با یک بسته بندی خاص را انتخاب کنید. ما به شما خرید پک لاکچری امید را پیشنهاد می دهیم. این پک برای هدیه شب یلدا برای خانمها و آقایان مناسب ترین گزینه است. حتی اگر صاحب کسب و کارید می توانید برای تشکر از پرسنل خود این هدیه زیبا را تهیه کنید.

ویژگی های پک یلدایی امید

ما اسم این پک یلدایی را لاکچری امید نامیدیم؛ زیرا دارای بسته بندی بسیار شیک با محتویات خاص است. در این محصول، باکس لوکس قرمز رنگ اول از همه موجب جلب توجه می شود. درون این باکس زیبای دسته دار شیشه آجیل 5 مغز وجود داشته که روی برچسب آن شعر جامی نوشته شده است. یک شیشه دیگر به سان شیشه آجیل با محتویات میوه خشک و باسلوق نیز وجود دارد که مصرحی از حافظ روی آن نوشته شده است. این دو شیشه در دو طرف باکس جایگذاری شده اند و در بخش میانی باکس، یک قندان بزرگ مسی با درب انار شکل و یک ماگ دسته طلایی وجود دارد. نکته جالب اینجاست که درون قندان از شکلات های خوشمزه پر شده که جذابیت هدیه شب یلدا را چندین برابر می کند. ماگ دسته طلایی نیز با طرح یلدایی تزیین شده و جلوه بی نظیری دارد.

چرا پک لاکچری امید بخریم؟

چون باکس قرمز رنگ که نشان از هدیه شب یلدا دارد خیلی شیک و لوکس است. علاوه بر این تک تک محتویات درون باکس به شب یلدا مربوطه و ایده ای نوین محسوب می شوند. در این محصول ما امکان انتخاب کارت تبریک نیز برایتان فراهم کرده ایم. پس می توانید با نوشتن جمله ای زیبا روی کارت تبریک، ارزش کادو شب یلدا را بیشتر کنید. شما حتی می توانید متن کارت تبریک را درون باکس مشخص شده بنویسید تا ما متن را روی کارت تبریک بنویسیم. شما می توانید در قسمت آدرس گیرنده، آدرس دوست یا همکار خود را درج کنید تا هدیه مستقیماً برای او ارسال شود. در واقع بدین ترتیب می توانید دوست، عشق، همسر، برادر،خواهر و ... خود را سوپرایز نمایید. 

این محصول برای چه کسانی مناسب است؟

محتویات درون باکس مورد استفاده هر فردی است. بنابراین شما می توانید این هدیه را برای همسر، خواهر و یا هر فردی در نظر بگیرید. حتی می توانید به عنوان هدیه سازمانی برای هر یک از پرسنل خود تهیه کنید. آجیل، میوه خشک، قندان پر از شکلات و ماگ برای هر کسی خوشایند است. بنابراین در خرید آن به هیچ وجه شک نکنید. بسته این محصول با برند KADOMOON مزین شده و دسته دار بودن آن حمل هدیه شب یلدا را آسان می کند. برای خرید این محصول کافی است همین حالا محصول را به سبد خرید خود بیفزایید. 
دیدگاه خود درباره این محصول را ثبت نمایید

    بد           خوب
لوگوی شبکه اجتماعی واتس آپ