بستن
  • فقط کالاهای موجود
  جستجوی پیشرفته
 • مقایسه ( مورد)

  کادو و هدیه شب یلدا

  شب یلدا طولانی ترین شب سال است؛ در این شب اعضای خانواده دور هم جمع شده و کنار هم بودن را در طولانی ترین شب سال جشن می گیرند. هدیه دادن در این مناسبت خاص، بسیار پسندیده است. در سال های اخیر با توجه به مدرنیته شدن دنیا و همچنین شیوع کروناویروس، امکان برگزاری جشن شب یلدا کنار بزرگان و آشنایان نیست. اما می توان با تهیه یک هدیه مناسب برای شب یلدا از راه دور عزیزانتان را خوشحال کنید. 

   

  کادو شب یلدا می تواند به عزیزانتان حس شادمانی و با ارزش بودن ببخشد. برای خرید هدیه شب یلدا می توانید از نماد ها یا المان های این شب در هدیه های خود استفاده کنید. 

  نماد های شب یلدا شامل : آجیل های شب یلدا، نمادی از میوه های زمستانی و پاییزی همانند انار، هندوانه، خرمالو، لبو، دیوان حافظ، اشعار و وسایل قدیمی و غیره می باشد. اگر قصد خرید هر نوع هدیه ای را دارید برای این مناسب خاص سعی کنید در بسته بندی و یا خود هدیه یکی از المان های شب یلدا را به کار ببرید، همچنین از رنگ های قرمز بیشتر استفاده کنید. 

  بسته بندی کادو شب یلدا

  برای بسته بندی کادوی شب یلدا خود، نیز می توانید از رنگ های متناسب با شب یلدا و یا رنگ های پاییزی استفاده کنید. رنگ های قرمز، نارنجی بسیار متناسب با این مناسبت می باشند. همچنین برای بسته بندی هدیه خود می توانید نقشی از نماد های شب یلدا را مد نظر قرار دهید. 

  قرار دادن برگه هایی که حاوی فال حافظ و اشعاری از حافظ شیرازی می باشند، به منتقل کردن احساسات شما  در شب یلدا کمک میکند. قرار دادن میوه خشک شامل پرتقال خشک، لواشک و غیره نیز بسیار مناسب برای هدیه در شب یلدا می باشد. شما می توانید با کمی خلاقیت رنگ و بویی پاییزی زمستانه به هدیه شب یلدا خود ببخشید. 

   

  هدیه های مناسب شب یلدا

  هر چیزی که فرد مورد نظر شما به آن علاقه داشته باشد می توانید در شب یلدا به عزیزانتان هدیه دهید و در کنار هدیه های خود از بسته بندی های متناسب با شب یلدا و یا المان های متناسب با این شب استفاده نمایید. فراموش نکنید که قصد شما این است که به عزیزانتان اطلاع دهید که به یادشان هستید. 

  وبسایت تخصصی کادومون برای شمایی که قادر به تهیه هدیه مورد پسند خود نیستید، پکیج های هدیه شب یلدا تدارک دیده است ؛ که فقط کافی است سفارش دهید تا برای فرد مورد نظر شما ارسال شود. پکیج هدیه شب یلدا علاوه بر المان های شب یلدا مثل فال حافظ و آجیل و میوه خشک، دارای بسته بندی جذاب به مناسبت شب یلدا نیز می باشد.

   

  با فرستادن هدیه شب یلدا به عزیزانتان، از راه دور هم در کنار آن ها باشید. دیزاین تمامی پکیج های کادویی یلدا کادومون، مناسب برای شب یلدا می باشد همچنین برای هزینه، اصلا لازم  نیست نگران باشید؛ این پکیج ها متناسب با هر بودجه ای می باشد. کافی است همین حالا هدیه مورد نظر خود را سفارش دهید. 

لوگوی شبکه اجتماعی واتس آپ