بستن

پک هدیه موکاپات و قهوه کد02

قیمت: 300,000 تومان

پک هدیه موکاپات و قهوه

پک موکاپات و قهوه، یک کادو خاص


مناسبت های زیادی در سال هستند که نیاز به هدایای دو نفره دارند. این هدایا که به نوعی خاص هستند و معطوف به مناسباتی ویژه، تهیه کردن آن هم به آسانی نیست. یافتن کادویی که همزمان سلیقه ی دو نفر را پوشش دهد و در عین حال زیبا و نوستالژیک باشد، کمی گیج کننده است.


مجموعه ی کادمون با تهیه ی پک آماده ویژه ی زمان هایی که نیاز به هدایای دو نفره دارید، کمک شایانی در سورپرایز کردن عزیزانتان کرده است. این پک از یک جعبه ی مربع شکل درب دار قرمز رنگ تشکیل شده است. داخل این باکس یک عدد موکاپات با کیفیت و شکیل قرار داده شده که رنگ آن با جعبه ی پکیج ست شده است. کنار قهوه جوش یک بسته قهوه ی خوش طعم از برند معروف LAVAZZA قرار گرفته است. اکسسوری که این پک را تبدیل به یک کادو خاص و دونفره کرده است، دو فنجان قهوه خوری ست می باشد، که بر بدنه ی آن ها واژه ی “دوستت دارم” نقش بسته است. پس از اهدای این هدیه به همسر، نامزد و یا حتی دوست عزیزتان، همه چیز آماده خواهد بود تا یک قهوه ی به یاد ماندنی در کنار یکدیگر نوش جان کنید. قهوه ای از جنس عشق و علاقه که تا ابد طعم آن در زیر دندانتان خواهد بود!


باخرید کادو خاص، از مجموعه کادومون، مناسبتهایتان را ماندگار کنید.


پک های آماده شده در مجموعه ی کادومون با حداقل قیمت در حال عرضه هستند، این مجموعه امید دارد که با عرضه محصولات با قیمت مناسب، فرهنگ هدیه دادن در جامعه رواج پیدا کند. شما می توانید این کادو خاص را در مناسبت های مختلف به همسر یا نامزدتان تقدیم کنید، و به او نشان دهید که چه علاقه ی سرشاری در وجود شما نسبت به او وجود دارد. همین کادو با توجه به قیمت مناسبی که دارد، می تواند پیوند قلبی بین شما را چند برابر محکم تر کند.


همچنین می توانید با تقدیم این پک آماده به دوستان نزدیکتان، رابطه دوستی تان را بیشتر و بیشتر کنید و به دوستانتان نشان دهید که چقدر برایتان عزیز هستند؛ تنها با خرید کادو خاص از مجموعه کادومون...


با توجه به توضیحات داده شده، این پک آماده مناسب برای ایامی مثل: روز ولنتاین، سالگرد ازدواج، روز دوستی و... می باشد. خرید هدیه برای مرد را از جمله عادات مهم زندگی خود قرار دهید، قدرتی که بخشیدن دارد، وصف ناپذیر است.


 

دیدگاه خود درباره این محصول را ثبت نمایید

    بد           خوب