بستن
  • فقط کالاهای موجود
  جستجوی پیشرفته
 • مقایسه ( مورد)

  هدیه برای نزدیکان عمو و دایی (کادو تولد هیجان انگیز)

  کادو برای مرد چی بخریم سوالی پر تکرار در ذهن بیشتر خانم ها می باشد که چه هدیه ای را برای عمو، دایی، برادر و یا شوهر خود تهیه کنند که بدین منظور سایت کادومون پیشنهادات مختلف و متنوعی را برای  کادو و هدیه دادن به مردان ارائه کرده که می توانید آنها را انتخاب و خریداری نمایید.

  هدیه برای عمو و دایی چی بخریم؟ این سوالی است که هنگام نزدیک شدن به مناسبت هایی مثل روز مرد و یا ولنتاین ذهن خانم ها را درگیر می کند.

  اصولا خرید کادو تولد برای دایی و عمو و همچنین کادو ولنتاین برای پسر نسبت به خرید کادو برای خانم ها کاری دشوار تر است. زیرا نمی توان برای مردان مانند خانمها، گزینه های متعددی را به عنوان کادو تهیه و خریداری کرد. در حقیقت می توان گفت که گزینه ها و کالاها برای هدیه دادن به مردان محدود است. همین محدود بودن، کار خرید هدیه را کمی سخت می کند. 

  اما با این وجود می توان کادو مناسب را نیز برای مردان تهیه کرد. ما بدین منظور در سایت کادومون برای شما پیشنهادات ویژه ای داریم تا بتوانید بهترین انتخاب را به منظور کادو برای عمو و دایی ها انجام دهید. 

  همچنین برای انتخاب کادو مناسب برای مرد لازم است که به مسائل مختلفی توجه کنید و با در نظر گرفتن آنها، خرید و انتخاب مناسب ترین کادو برای روز مرد را انجام دهید. از این رو ما در اینجا قبل از ارائه پیشنهاد برای خرید کادو، به نکات مهم پیرامون تهیه کادو برای مردان پرداخته ایم که این نکات به شرح زیر می باشد.

  مهم ترین موردی که باید هنگام خرید هدیه برای مرد به آن توجه کنید، در نظر گرفتن تیپ شخصیتی می باشد. شما باید تیپ شخصیتی مردی را که می خواهید برای وی کادو خریداری کنید را مورد بررسی قرار دهید که چگونه شخصیتی دارد.

  برای نمونه  فردی خجالتی و درونگرا می باشد، یا یک فرد شوخ طبع و پر انرژی، یا یک مرد جدی و منضبط و یا انسان کاملا احساساتی و یا یک شخصی که عاشق مطالعه و کتاب خواندن است.  

   اگر این موارد را در نظر داشته باشید،راحت تر می توانید بهترین کادو برای پسر ها 10 ، 20 و ... همچنین مرد ها را انتخاب کنید. بدین جهت، سایت کادمون چند پیشنهاد هدیه برای آقایان، برای شما دارد که این پیشنهادات شامل موارد زیر می باشد: 

  1.شکلات مدل Marlboro

  شکلات می تواند برای تمام آقایان با در هر سنی با هر خصوصیت اخلاقی مناسب باشد و مورد پسند همه افراد با سلیقه های مختلف قرار می گیرد. 

  2.موکاپات Moka مدل 2 کاپ

  موکاپات یک گزینه عالی خواهد بود برای آقایانی که عاشق قهوه هستند و شخصیت درون گرا دارند و بخشی از وقت خود را در روز با خواندن و مطالعه کتاب همراه با نوشیدن قهوه صرف می کنند.

  3.پک هدیه مخصوص آقایان 

  این گزینه برای کادو دادن به مردانی مناسب می باشد که دوست دارید به آنها یک کادو لوکس و شیک هدیه دهید. پک هدیه مخصوص آقایان؛  مورد پسند همه مردان با شخصیت ها و سلیقه های گوناگون قرار می گیرد.


لوگوی شبکه اجتماعی واتس آپ