بستن
  • فقط کالاهای موجود
  جستجوی پیشرفته
 • مقایسه ( مورد)

  75,000 تومان

  2

  65,000 تومان

  2

  170,000 تومان

  1

  55,000 تومان

  2

  هدیه و کادو برای آقایان و پسر ها

  کادو برای آقایان چی بخریم سوالی پر تکرار در ذهن بیشتر خانم ها می باشد که چه هدیه ای را برای همسر و یا پدر خود تهیه کنند که بدین منظور سایت کادومون پیشنهادات مختلف و متنوعی را برای  کادو و هدیه دادن به آقایان ارائه کرده که می توانید آنها را انتخاب و خریداری نمایید.

  کادو برای آقایان چی بخریم؟ این سوالی است که هنگام نزدیک شدن به مناسبت هایی مثل روز مرد و یا ولنتاین ذهن خانم ها را درگیر می کند.

  اصولا خرید کادو برای آقایان نسبت به خرید کادو برای خانم ها کاری دشوار تر است. زیرا نمی توان برای آقایان مانند خانمها، گزینه های متعددی را به عنوان کادو تهیه و خریداری کرد. در حقیقت می توان گفت که گزینه ها و کالاها برای هدیه دادن به آقایان محدود است. همین محدود بودن، کار خرید هدیه را کمی سخت می کند. 

  اما با این وجود می توان کادو مناسب را نیز برای آقایان تهیه کرد. ما بدین منظور در سایت کادومون برای شما پیشنهادات ویژه ای داریم تا بتوانید بهترین انتخاب را به منظور کادو برای آقایان انجام دهید. 

  همچنین برای انتخاب کادو مناسب برای آقایان لازم است که به مسائل مختلفی توجه کنید و با در نظر گرفتن آنها، خرید و انتخاب مناسب ترین کادو برای آقایان را انجام دهید. از این رو ما در اینجا قبل از ارائه پیشنهاد برای خرید کادو، به نکات مهم پیرامون تهیه کادو برای آقایان پرداخته ایم که این نکات به شرح زیر می باشد.

  مهم ترین موردی که باید هنگام خرید کادو برای آقایان  به آن توجه کنید، در نظر گرفتن تیپ شخصیتی می باشد. شما باید تیپ شخصیتی مردی را که می خواهید برای وی کادو خریداری کنید را مورد بررسی قرار دهید که چگونه شخصیتی دارد.

  برای نمونه  فردی خجالتی و درونگرا می باشد، یا یک فرد شوخ طبع و پر انرژی، یا یک مرد جدی و منضبط و یا انسان کاملا احساساتی و یا یک شخصی که عاشق مطالعه و کتاب خواندن است.  

   اگر این موارد را در نظر داشته باشید،راحت تر می توانید بهترین کادو برای آقایان را انتخاب کنید. بدین جهت، سایت کادمون چند پیشنهاد هدیه برای آقایان، برای شما دارد که این پیشنهادات شامل موارد زیر می باشد: 

  1.شکلات مدل Marlboro

  شکلات می تواند برای تمام آقایان با در هر سنی با هر خصوصیت اخلاقی مناسب باشد و مورد پسند همه افراد با سلیقه های مختلف قرار می گیرد. 

  2.موکاپات Moka مدل 2 کاپ

  موکاپات یک گزینه عالی خواهد بود برای آقایانی که عاشق قهوه هستند و شخصیت درون گرا دارند و بخشی از وقت خود را در روز با خواندن و مطالعه کتاب همراه با نوشیدن قهوه صرف می کنند.

  3.پک هدیه مخصوص آقایان 

  این گزینه برای کادو دادن به مردانی مناسب می باشد که دوست دارید به آنها یک کادو لوکس و شیک هدیه دهید. پک هدیه مخصوص آقایان؛  مورد پسند همه مردان با شخصیت ها و سلیقه های گوناگون قرار می گیرد.