بستن
1402/09/25 ساعت 13:02:41

بهترین هدیه سازمانی شب یلدا

هدایای سازمانی شب یلدا کارکرد های مختلفی مانند تقویت روابط درون سازمانی و برندینگ دارند. این هدایا مناسب با شب یلدا طراحی شده و توسط سازمان ها می شوند. 

هدایای سازمانی شب یلدا

هدیه یلدا سازمانی، معمولا به صورت یک پک ویژه از طرف مدیران به کارکنان داده می‌ شود. شب یلدا، یکی از مهم ترین رسوم تاریخی و باستانی ایران است. در این شب معمولاً دوستان و آشنایان به یاد یکدیگر بوده و به هم پک هدیه شب یلدا داده و دور هم جمع می شوند. شب یلدا به این دلیل گرامی داشته می ‌شود که از آن شب به بعد، طول روز دوباره افزایش پیدا کرده و طول شب به کوتاهی می رود. گرامی داشتن شب یلدا از جمله مهم ترین آداب و رسوم ایرانی ها می باشد. این شب و مراسماتی نظیر آن، فرصت مناسبی برای محکم کردن پیوند های دوستانه و همچنین ساختن ارتباط جدید با افراد مختلف است. 


پک مینیاتور یلدایی
پک شب یلدا سازمانی

اهمیت هدیه سازمانی یلدا 

شاید تصور کنید هدیه سازمانی یلدا، چندان اهمیتی نداشته و می‌ توان از آن ها چشم پوشی کرد. در این قسمت در خصوص اهمیت این هدیه ‌ها توضیح می‌ دهیم. همان طور که گفته شد؛ گرامی داشتن آداب و رسوم دیرینه یلدا می ‌تواند سبب محکم شدن پیوند ها و ساختن ارتباطات دوستانه و قوی باشد. در محیط سازمانی و مجموعه های مختلف، باید ارتباط مناسبی بین مدیران و کارکنان برقرار باشد. تنها در این صورت است که یک مجموعه، می‌ تواند پیشرفت کند. اگر افراد یک  مجموعه یا سازمان از درون پیوند خوبی با یکدیگر نداشته باشند؛ آن مجموعه پیشرفت قابل ملاحظه‌ ای نخواهد داشت.


تقویت روابط درون سازمانی 

 فرصت‌ های مختلفی برای تقویت روابط بین یک سازمان و مجموعه وجود دارد. به طور قطع، دادن هدیه‌ های مختلف از طرف مدیران سازمان به کارکنان، یکی از این راهکار ها می باشد که به کمک آن می توان ارتباط مناسبی بین مدیران سازمان و کارکنان شکل بگیرد. این هدیه ها معمولا به مناسبت های مختلف داده می شوند. یکی از مهم ترین مناسبت هایی که می توان از این هدیه استفاده کرد؛ شب یلدا می باشد. این مسئله تنها مزیت و اهمیت هدیه های سازمانی نیست؛ در ادامه با کارکرد این هدیه های بیشتر آشنا می شوید. 


پک یلدایی آریامهر

هدایای یلدایی


کاربرد هدایای یلدایی به کارمندان

کاربرد های هدایای سازمانی شب یلدا بسیار گسترده است. همان طور که اشاره شد یکی از کاربرد های این هدیه ها، این است که از طرف مدیران به کارکنان داده شوند. این هدیه ها، هر چند که کوچک باشند؛ می توانند سبب تقویت روحیه و انگیزه کارکنان شده و تا حدودی رضایت شغلی را در آن ها افزایش دهند. اما این هدیه ها فقط کارکرد درون سازمانی نداشته بلکه می توانند برای موارد دیگری نیز استفاده شوند. 


داشتن ارتباط سازنده و موثر با سایر مشتری ها و سازمان های همکار 

از هدایای سازمانی شب یلدا، می توان برای مشتریان و سازمان های همکار نیز استفاده کرد.‌ سازمان ها و مجموعه هایی که با آن ها در ارتباط هستید یا مشتری های حقیقی شما باید در جایگاه ویژه ای قرار داشته باشند. برای این که بتوانید ارتباط ویژه و سازنده ای با مجموعه های همکار و مشتری های خود بسازید؛ باید از هر فرصتی استفاده کنید. از جمله مهم ترین فرصت هایی که پیش روی شما قرار دارد؛ مناسبت های خاص مانند شب یلدا می باشد. استفاده از پک یلدایی سازمانی، می تواند ارتباطات کاری شما را مستحکم تر کند. 


برند سازی و مارکتینگ 

یکی دیگر از کارکرد های مهم هدایای سازمانی، برند سازی و مارکتینگ می باشد. هر سازمانی مخصوصا سازمان های خصوصی، به برند سازی و شناخته شدن نیاز دارند. گاهی اوقات سرمایه های معنوی مانند اعتبار، از سرمایه های مادی بسیار بیشتر برای یک سازمان کار می کنند. به دست آوردن اعتبار و شناخته شدن نیز به شیوه های مختلفی انجام می شود؛ اما قطعا یکی از مهم ترین روش های برند سازی استفاده از هدیه های سازمانی می باشد. از آن جایی که این هدیه ها معمولا دارای نام و لوگوی سازمان نیز هستند؛ اسم سازمان شما در ذهن ها ثبت می شود. می توانید با شناخت جامعه هدف که با سازمان شما در ارتباط هستند به صورت موثری از این هدیه ها استفاده کنید. 


انواع پک یلدایی سازمانی

هدایای سازمانی شب یلدا انواع مختلفی داشته و شما با توجه به بودجه خود می توانید از بین آن ها پک های مورد نظر خود را انتخاب کنید. حتی اگر می خواهید سرمایه کمی برای این کار کنار بگذارید؛ باز هم می توانید هدیه های مناسبی را انتخاب کرده و در شب یلدا از آن ها استفاده کنید. مزیت هایی که این سرمایه گذاری کوچک برای شما دارد؛ آن قدری هست که بتواند به طور کل سرمایه گذاری شما را جبران کند. پک شب یلدا باید با المان های این شب هماهنگی داشته و یادآور شب یلدا باشند. در ادامه به چند مورد از هدیه هایی که از آن ها می توانید به عنوان هدایای سازمانی یلدا استفاده کنید؛ اشاره می کنیم. 

پک هدیه مینیاتور 

معمولا وقتی صحبت از هدیه های سازمانی می شود؛ ذهن اکثر افراد به سراغ هدیه های کوچک می رود. اما پک هدیه مینیاتور، بسیار متفاوت و ویژه طراحی شده است. این پک هدیه که باکس آن نیز بسیار لوکس می باشد شامل ظروف مسی کوچک است. این پک یک قندان مسی کوچک و دو ظرف پایه دار مسی دارد. قندان آن به شکل انار طراحی شده که یادآور شب یلدا می باشد. 


پک لاکچری آریا مهر 

یکی دیگر از هدایای سازمانی شب یلدا، پک لاکچری آریامهر می باشد. این پک دارای باکس لوکس دسته دار بوده و درون آن وسایل مختلفی وجود دارد. یک قندان انار مسی که دارای شکلات می باشد؛ از جمله هدیه های تشکیل دهنده این پک است. به غیر از قندان مسی، یک شیشه بزرگ که دارای آجیل و میوه خشک های مخصوص شب یلدا می باشد نیز در این پک موجود است. فال حافظ چرم با قاب کشویی که از قدیم جز نوستالژیک ترین المان های شب یلدا بوده نیز در این باکس وجود دارد. ماگ دسته طلایی که دارای طرح یلدایی بوده نیز از جمله هدیه های این پک می باشد. کوکی با طرح انار نیز یکی دیگر از هدیه های این پک است. زمان آماده سازی این بسته حدودا پنج تا ده روز کاری می باشد. 


پک هدیه سازمانی اطلس

پک هدیه سازمانی اطلس

پک هدیه اطلس

پک هدیه اطلس بسیار کاربردی بوده و برای کسانی که به چای یا دمنوش علاقه دارند؛ مناسب می باشد. این پک شامل یک عدد فرنچ پرس مشکی و چهار عدد دمنوش شامل بهار نارنج، چای ترش، به لیمو و گل گاو زبان است. 

سایر هدیه های سازمانی 

یکی دیگر از پرکاربرد ترین ست های هدیه، ست دفتر و خودکار می باشد. این ست برای همه افراد مناسب بوده و به عنوان هدیه سازمانی انتخاب بسیار خوبی می باشد. علاوه بر آن ها تراول ماگ و فلاسک نیز از جمله پرکاربرد ترین هدیه هایی می باشد که می توان از آن ها، به عنوان هدیه های سازمانی نیز استفاده کرد. پک هدیه دیگری که بسیار ویژه طراحی شده شامل موکوپات آلومینیوم سه شات، یک شیشه قهوه و همچنین یک عدد ماگ می باشد. باکس آجیل یلدایی نیز هدیه مناسبی برای شب یلدا بوده و می تواند به تنهایی مورد استفاده قرار بگیرد. شما می توانید با هر بودجه ای هدیه سازمانی مورد نظر خود را تهیه کرده و از آن برای کارکنان سازمان خود استفاده کنید. 


هدیه شب یلدا


لوگوی شبکه اجتماعی واتس آپ