بستن

ست هدیه خجسته

  • یلدا
  • وضعیت : موجود
(قیمت : 15,000 تومان)
(قیمت : 15,000 تومان)
(قیمت : 15,000 تومان)
قیمت: 270,000 تومان

ست هدیه خجسته

- کاسه حصیری (خوزستان) 
- انار سفالی دکوری (لالیجان)

- سفره قلم کاری سایز ۳۰*۳۰(اصفهان)

- ساک دستی طرح سنتی


ست هدیه خجسته: ارزان ترین صنایع دستی مناسب هدیه یلدایی

شب یلدا یکی از با اهمیت ترین شب های خانواد های ایرانی است. در این شب اعضای خانواده به یکدیگر هدیه می دهند تا عشق و محبت را به هم ابراز کنند. علاوه بر این مدیر مجموعه برای قدردانی از زحمات کارمندان یک هدیه سازمانی برای آن ها در نظر می گیرد. مهم نیست هدیه انتخابی شما برای ابراز عشق یا تشکر از کارمندان چقدر قیمتی است. مهم این است که در این شب مهم به یاد یکدیگر باشید. اگر به دنبال هدیه ای جالب و قیمت مناسب هستید، ما شما را راهنمایی می کنیم. 


خرید ست هدیه خجسته

با خرید ست هدیه خجسته می توانید در شب یلدا دوست، خواهر، رفیق و ... را خوشحال کنید. در این پک یلدایی یک کاسه حصیری به همراه انار سفالی دکوری وجود داشته که در کنار هم هدیه مناسبی برای کادو شب یلدا به شمار می رود. علاوه بر این، یک سفره قلم کاری شده نیز در ساک دستی طرح سنتی وجود دارد که برای هر فردی خوشایند است. بسته بندی محصول با طرح سنتی و اشعار حافظ کل هدیه را زیباتر جلوه می دهد. پس از انتخاب محصول می توانید کارت تبریک مورد نظر خود را به محصول بیفزایید. حتی می توانید متن درون کارت تبریک هم بنویسید که ما همان متن را درون کارت تبریک یادداشت کنیم. یکی از بهترین ویژگی های ست هدیه خجسته، قیمت ارزان آن است. 


چرا پک یلدایی بخریم؟

شب یلدا یکی از زیباترین شب های ما ایرانیان است، به همین دلیل کل اعضای خانواده در این شب کنار هم جمع می شوند و از قدیم صحبت می کنند. بزرگان فامیل برای تشویق کوچکترها در این شب هدیه ای کوچک در نظر می گیرند. یا برخی مدیران برای سپاسگزاری از زحمت های کارمندان هدیه سازمانی می خرند. بنابراین اگر برای هدیه شب یلدا به دنبال یک هدیه کوچک با بسته بندی شیک و جذاب هستید، این هدیه یکی از بهترین گزینه ها است. چون هم قیمت ارزانی داشته هم برای تمام افراد در سنین مختلف خوشایند و جالب است. در واقع هدف اصلی خرید پک یلدایی ابراز عشق، احترام و محبت است. بنابراین حتما برای همسر، رفیق، خواهر و تمام عزیزان خود هدیه ای کوچک در نظر بگیرید.


چطور کادو یلدایی را آنلاین بخریم؟

ابتدا محصول را به سبد خرید بیفزایید سپس آدرس خودتان یا آدرس فرد مورد نظر را در سایت درج کنید. پس از آن کافی است هزینه محصول را به طور آنلاین پرداخت کنید تا سفارشتان کاملاً ثبت گردد. امکان خرید آنلاین به شما فرصت می دهد که راحت تر و زودتر وسیله مناسب برای هدیه یلدا را پیدا کنید. شما بدون مراجعه حضوری با چند کلیک ساده می توانید چندین محصول را بررسی کنید و در نهایت بهترین و مناسب ترین گزینه را خریداری کنید. توجه داشته باشید که با خرید آنلاین هدیه یلدایی می توانید فرد مورد نظرتان را به نحوی سوپرایز کنید. مخصوصا اگر فرد مورد نظر در شهری دیگر ساکن باشد با ارسال کادو بسیار وی را خوشحال خواهید کرد. ست هدیه خجسته هم برای آقایان هم برای خانم ها هدیه مناسبی است. 

دیدگاه خود درباره این محصول را ثبت نمایید

    بد           خوب
لوگوی شبکه اجتماعی واتس آپ