بستن
1401/10/28 ساعت 12:51:08

سوپرایز همسر و نامزد برای ولنتاین

14 فوریه یعنی 25 بهمن روز ولنتاین است و هر روز نزدیک و نزدیک تر می شود، این رویداد زیبا را باید بخاطر همسرانمان به یاد داشته باشیم بنابراین از فرصت استفاده کرده و به همسرانمان ابراز عشق خواهیم کرد و سعی می کنیم برا انها روز عاشقانه ای را تدارک ببینیم و جشنی برپا کنیم

بهترین هدیه ولنتاین برای عشقم چی بخرم؟

14 فوریه یعنی 25 بهمن روز ولنتاین است و هر روز نزدیک و نزدیک تر می شود، این رویداد زیبا را باید بخاطر همسرانمان به یاد داشته باشیم بنابراین از فرصت استفاده کرده و به همسرانمان ابراز عشق خواهیم کرد و سعی می کنیم برا انها روز عاشقانه ای را تدارک ببینیم و جشنی برپا کنیم و روز ولنتاین را هر چه زیباتر با گرفتن هدیه ولنتاین برای همسر خود شروع خواهیم کرد.
افراد زیادی روز ولنتاین را ضعیف مدیریت کنید و نتایج می تواند فاجعه بار باشد ، به این دلیل که برای بسیاری از افراد این روز از اهمیت ویژه ای برخوردار است، در این مقاله 8 روش را ارائه می دهیم تا همراه با گرفتن کادو ولنتاین این روز را به بهترین روز زندگی خود تبدیل کنید.

اقدامات مناسب برای سوپرایز همسر و نامزد در روز ولنتاین :


1. می توانید از قبل برنامه ریزی کنید

هر کاری که انجام می دهید ، باید بدانید که مدیریت این روز و برگزاری جشن برای همسر و خانواده تان شما را مشغول می کند و به فکر و آماده سازی دقیق نیاز دارند. با هم روز ولنتاین را برنامه ریزی کنید یا او را غافلگیر کنید. در هر صورت ، واقعاً این فکر مهم است که هدیه ولنتاین برای  خود بخرید، مثلا می توانید برای او لباس بگیرید و یا اینکه ساعت و یا هدایایی که فکر می کنید همسرتان به آن نیاز دارد و بسته به این است که خانم باشد یا آقا هر نوع هدیه متفاوت به نظر می رسد.


2. روز ولنتاین را به یک رویداد خانوادگی تبدیل کنید

در اینجا یک گزینه وجود دارد. برای فرزندان خود کارت بنویسید، آنها را تشویق کنید که برای مادرشان هدیه درست کنند و سپس یک برنامه "عید عشق" برای خانواده تنظیم کنید که در آن کارت ها خوانده شوند و داستان های عاشقانه خانواده به اشتراک گذاشته می شود. و بعد از ان نوبت می رسد به هدایا که از جایگاه ویژه ای در این روز برخوردار هستند.
 3. چند روز قبل از روز ولنتاین کاری عالی انجام دهید

قبل از آن روز با برنامه ریزی فوق العاده عاشقانه و صمیمانه ، رنگ واقعی خود و روحیه مستقل خود را نشان دهید. 14 فوریه را فراموش نکنید. حتی اگر او بگوید ، "من نمی خواهم تو خودت را اذیت کنی" ، واقعاً درست نیست ... باید کار خود را انجام دهید تا طرف مقابلتان را خوشحال کنید.

4. برای همسرتان گل و شکلات بخرید

گل و شکلات از سنت های روز ولنتاین است و می توانید برای همسرتان این دسته گل های زیبا و شکلات هایی که تزئین شده اند را خریداری کنید، شکلات شیرینی را به زندگی شما وارد می کند و گل ها طراوت را در زندگی شما جاری خواهند کرد بنابراین این روز را با این دو هدیه آغاز کنید و در کنار آن هدیه اصلی خود را قرار دهید مثلا می توانید ساعتی را ضمیمه جعبه هدیه خود کنید و به همسرتان در روز ولنتاین هدیه دهید.

5. برای او نامه ای از قلب خود بنویسید

نامه را درون یک کارت رمانتیک (اما شاداب) قرار دهید که نشان از سلیقه کامل شما دارد. همه موارد را برای نوشتن یادداشت عاشقانه برای شروع کار همسرتان بکار ببرید. می توانید از جملات عاشقانه زیبا استفاده کنید.برای او روی کارتی فانتزی و عاشقانه هر چه رد دلتان می گذرد را بنویسید و به او تقدیم کنید، حتی می توانید بر روی کارتها بنویسید که بخاطر بودنش چقدر سپاسگزارید و او را چقدر دوست دارید، از او تشکر کنید که زندگی آرام دارید.


6. شام را در خانه بپزید

پخت و پز چندان دشوار نیست. این ترتیب شب است:
-اطمینان حاصل کنید که کودکان در خانه مادربزرگشان هستند (مگر اینکه شما بخواهید برای جشن عشق خانواده را به طور کامل همراه داشته باشید).
-منوی خود را با دقت برنامه ریزی کنید.
-یک منوی پر زرق و برق ایجاد کنید.
-گل روی میز قرار دهید (دسته گلی را نیز برای او به تنهایی بخرید
-برای تمام شب برنامه ریزی کنید.
-بدون تلویزیون ، مگر اینکه فیلمی باشد که با دقت درباره آن فکر کرده اید و می خواهید با همدیگر ببینید.
-دسر و قهوه ، بعد شامی شاهانه و زیبا را به او بدهید

7. در صورت امکان ، از محل کار خود دور شوید و در طول روز برای ناهار یا قهوه با او ملاقات کنید

این شکل دعوت خلاقیت شما را نشان می دهد. در اینجا نشانه ای وجود دارد ، چنین تلاش های خلاقانه ای برای همسرتان همراه با یک هدیه فانتزی و جتی کوچک به همراه گل  شاید حتی او را بیشتر خوشحال کند تا اینکه شما هدیه ای گران قیمت را بدون هیچ دعوت و یا شادی به او بدهید بنابراین نوع هدیه دادن در روز ولنتاین نیز عشق شما را نشان می دهد.
 

روز ولنتاین


هدیه عاشقانه در روز ولنتاین برای نامزد

روز ولنتاین روش های زیادی برای ابراز احساسات به دوستداران ارائه می دهد. شاید یکی از اینها به شما الهام بخشد. بسیاری از افراد در سراسر جهان با نشان دادن قدردانی از افرادی که آنها را دوست دارند یا آنها را دوست خواهند داشت ، روز ولنتاین را جشن می گیرند. برخی از افراد عزیزان خود را برای یک شام عاشقانه در رستوران می برند در حالی که دیگران ممکن است این روز را برای خواستگاری یا ازدواج انتخاب کنند. بسیاری از مردم در روز ولنتاین کارت تبریک ، شکلات ، جواهرات یا گل ، به ویژه گل رز ، به شریک یا عشق خود می دهند. همچنین زمانی است که از دوستان در برخی محافل اجتماعی و فرهنگ ها قدردانی کنیم.
روز ولنتاین نزدیک است. خواه روز را با شخصی خاص سپری کنید و هم با دوستانتان دور هم جمع شوید ، در اینجا ادامه  موارد عاشقانه و روشهایی وجود دارد که می توانید در روزی که برای عشق اختصاص داده شده انجام دهید.
 

هدیه گل رز جاودان


هدیه گل رز

هیچ کادو ولنتاین برای همسر مانند یک دسته گل رز نمی گوید "دوستت دارم". کلمات خود را با گل رز بیان کنید. در حالی که اسطوخودوس (یا گل  بنفش) بیشتر در اولین قرارها و اوقات محرمانه "عشق در نگاه اول" دیده می شود ، گلهای رز سفید برای عروسی ها یک سنت است. گل های رز صورتی ، نارنجی و زرد به ترتیب تحسین ، هیجان و دوستی تلقی می شوند. رنگ های زرد و صورتی بسیار شبیه به هم هستند و می توانند برای همان وقایع استفاده شوند. سرانجام ، گل سرخ ، همانطور که رنگ زیبایی و عشق را بیان و تأکید می کند. گل سرخ به طور سنتی توسط زوجین و افرادی که مایلند احساسات خود را نسبت به دیگری ابراز کنند، رد و بدل می شود.

جشن گرفتن

روز ولنتاین به طور سنتی راهی برای جشن گرفتن عاشقانه های زندگی شماست، اما همچنین یک روش خوب برای نشان دادن اینکه چقدر برای آنها ارزش قائل هستید ، است. برای انجام این کار به همان تعداد دوستی راههای مختلفی وجود دارد و هیچ راهی درست یا غلط نیست که شما عشق خود را نشان دهید. بعضی از دوستان شما ممکن است به شما کارت بدهند که "روز ولنتاین را مبارک" ، در حالی که دیگران ممکن است شما را به یک مهمانی بزرگ دعوت کنند و به زیبایی شادی این روز را به شما تقدیم کنند.
یک فرصت خوب وجود دارد که آغاز رابطه شما در این زمان باشد و بیشترین تلاش خود را کرده اید تا جنبه عاشقانه خود را به او نشان دهید ، پس چرا ساعت را برگردانید و به او یادآوری نکنید که چقدر جذاب است؟
زنان وقتی که مردان جزئیاتی را از زمانی که هنوز یکدیگر را می شناختند به یاد می آورند ، این کار را دوست دارند. به اولین قرار ملاقات خود برگردید و او را به همان مکان برسانید ، همان غذا را بخورید و همان کارهایی را انجام دهید که در ابتدا باعث ایجاد رابطه عاشقانه شما شد.هدیه ای زیبا را نیز به او تقدیم کنید.


یک روز عاشقانه

بسیار خوب ، بنابراین ممکن است نتوانید چیزی مثل قرار عاشقانه "تایتانیک" جاستین بیبر را بیرون بیاورید اما مطمئناً می توانید با عشق خود راه بروید. بعضی اوقات بهترین هدیه روز ولنتاین که می توانید هدیه دهید ، وقت بی وقفه با هم است. برای خاص بودن روز ولنتاین نیازی به ترک خانه ندارید. به این فکر کنید که گذراندن کل روز در خانه با هم چقدر می تواند عالی باشد. تلفن های خود را خاموش کنید ، درب خانه را جواب ندهید و با همدیگر روز ولنتاین را جشن بگیرید.


شکلات

شکلات روز ولنتاین همان چیزی است که باید حتما در این روز باشد.. این یک واقعیت است که شکلات به عنوان هدیه بسیار عالی است و سنت این روز است ، بنابراین چرا کل روز را به یک هدیه شیرین و طولانی تبدیل نمی کنید؟ اگر برای همکلاسی مدرسه چیزی تهیه می کنید ، جعبه کوچکی از آن قلب های شیرین را که حاوی جملات کوتاهی است ، تهیه کنید. در صورت تمایل می توانید در روز ولنتاین به همراه شخص دیگری یک دستور شکلات درست کنید.شکلات نمادی است برای شیرینی دوستی و عشقتان و می تواند نشان دهد که چقدر از این عشق شیرین لذت می برید.با سایت کادومون همراه باشید تا ایده های بیشتری را به شما بدهیم.

لوگوی شبکه اجتماعی واتس آپ