بستن
  • فقط کالاهای موجود
  جستجوی پیشرفته
 • مقایسه ( مورد)

  خرید اینترنتی کادو ولنتاین


  روز ولنتاین که معروف به روز عشاق است؛ از صد ها سال پیش در کشور های غربی و مسیحیان، جشن گرفته می شود. این روز نماد هایی مثل شکلات و خرس های تزئینی و رنگ های خاص نظیر قرمز دارد. در این روز به پاس گرامیداشت عشق بین انسان ها، جشن های کوچک و بزرگی در سراسر جهان شکل می گیرد. در ایران ولنتاین در روز 26 بهمن ماه می باشد. اگر شما هم مایل به تهیه کادو ولنتاین و هدیه روز عشق برای قدردانی از عشق عزیزانتان هستید؛ با ما همراه باشید. 
  کادو ولنتاین نمادی برای بیان عشق و علاقه شما می باشد. هدیه هایی که در این روز زیبا داده می شود به معنای دوست داشتن و قدردانی از عشق فرد مورد نظر می باشد. هدیه ولنتاین بیشتر شامل شکلات های زیبا، عروسک، کارت تبریک، گل رز قرمز و غیره می باشد. 
  با نزدیک شدن به این روز، شاید ذهن شما برای تهیه هدیه مناسب درگیر شده باشد. وبسایت کادومون، یک وبسایت تخصصی در زمینه هدیه و بسته بندی کادو می باشد. در ادامه ما به شما پیشنهاداتی را ارائه خواهیم کرد تا برای انتخاب کادو ولنتاین خود  راحت تر تصمیم بگیرید.


  بهترین پیشنهادات هدیه ولنتاین خاص و لاکچری


  برای خرید کادو به خصوص برای مناسبت های خاص، مدت زمان طولانی برای انتخاب هدیه ولنتاین صرف می شود، چرا که هر کسی علاقه دارد بهترین ها را هدیه بدهد . وبسایت کادومون علاوه بر تنوع محصولات، بودجه و انواع سلیقه ها را نیز در نظر می گیرد. این وبسایت با چیدمان پک های هیجان انگیز، تصمیم گیری را راحت تر کرده است. هدیه ولنتاین یکی از همان هدیه های خاص است که باید بیانگر میزان علاقه شما باشد؛ اما نگران نباشید، کادومون از پیش به این فکر بوده است. 


  کادو روز ولنتاین چی بخرم؟

  شکلات از قرن ها پیش تا امروز، به عنوان کادو ولنتاین محسوب می شود. در گذشته پخت شکلات نمادی از عشق و علاقه بوده است؛ و امروزه با توجه به برند های شکلاتی خاص و ویژه و انواع شکلات های خوشمزه، همیشه به عنوان یکی از آیتم های هدیه انتخاب می شود. 
  کادومون برای شما پکیج های شکلاتی، پک های هدیه عروسک به همراه شکلات و پک های هدیه ولنتاین را تدارک دیده است. با توجه به رسالت این وبسایت، پک های هدیه با قیمت و تنوع بی نظیری ارائه می شود. هیچ چیز از چشم متخصصان کادومون دور نمی ماند، اگر قصد داشته باشید به عنوان کادو ولنتاین ، هدیه ای کاربردی برای فرد مورد نظر خود انتخاب کنید کافی است پک های هدیه کادومون را انتخاب کنید. این پک های هدیه دارای آیتم های کاربردی زیادی از جمله، ساعت، عطر، وسایل مراقبت از پوست و غیره می باشد. که بعضی از آن ها با نماد های ولنتاین مثل شکلات نیز ترکیب شده اند. 

  باکس هدیه ، شیک ترین هدیه برای ولنتاین امسال ارزان و لاکچری


  یک ماه مانده تا روز ولنتاین یا روز عشق و بسیاری دغدغه آن را دارند که چه هدیه ای به فردی که عاشقش هستند بخرند. پک و باکس هدیه ولنتاین یکی از چیزهایی است به تازگی طرفداران بسیاری پیدا کرده است و می توانید با تهیه چند هدیه کوچک و قرار دادن آن در یک باکس, یک هدیه زیبا و لاکچری به فردی که عاشقش هستید بدهید.در ادامه برخی از هدایایی که مناسب باکس هدیه و روز ولنتاین هستند را به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم. توجه کنید که همه چیز سلیقه ای است و هیچ الزامی برای تهیه همه این محصولات وجود ندارد.
  باید محصولاتی را درون باکس قرار دهید که متناسب با روحیات شخص مورد نظرتان است و او را خوشحال می کند.


لوگوی شبکه اجتماعی واتس آپ