بستن
1400/09/11 ساعت 10:28:55

معرفی هدیه شب یلدا برای نامزد و همسر

شب یلدا یکی از شب های بسیار مهم برای ما ایرانیان است. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید برای کادو شب یلدا برای نامزد خودتان اقدام کنید؛ اما ندانید که چه کادویی را برای او بخرید. ما در کادومون 5 پیشنهاد را برای خرید کادو شب یلدا برای نامزد شما ارائه کرده ایم.

شب یلدا یکی از مراسم های دیرینه در کشور ایران می باشد. در سال های اخیر دادن کادو به نامزد و همسر و عشق در شب یلدا بسیار رواج پیدا کرده است. شاید برای شما هم پیش آمده که بخواهید اقدام به خرید هدیه شب یلدا برای عشق خود کنید؛ اما ندانید که چه کادویی بخرید؟ اما نگران نباشید! ما در کادومون چندین کادو شب یلدا برای نامزد به شما معرفی می کنیم تا بتوانید با در نظر داشتن گزینه های بیشتری اقدام به خرید هدیه شب یلدا برای نامزد و همسر خود کنید.

راز خرید بهترین کادو شب یلدا برای نامزد و همسر

نامزدی یکی از دوره های بسیار خوبی است که زوج ها دوست دارند بهترین هدیه ها را برای نامزد خودشان بخرند. در بعضی از رسم و رسوم ها می بایست که آقا برای بردن کادوی شب یلدا به خانه خانم برود و برای او کادو ببرد؛ اما بعضی از افراد هم بدون رسم و رسوم خاصی دوست دارند که برای شب یلدا برای همسر و نامزد خودشان کادو بخرند؛ اما نمی دانند که بهترین کادو شب یلدا برای نامزد چیست؟

به طور کلی خرید هدیه شب یلدا برای نامزد و انتخاب کادو بستگی به بودجه مورد نظر شما دارد. در صورتی که بودجه کافی برای خرید کادو شب یلدا برای همسر و نامزد خودتان را دارید، دستتان باز است که هر چه دوست دارید را خریداری کنید؛ اما در غیر این صورت می توانید با پیشنهادهای مختلفی که در ادامه به شما می دهیم یکی از کادوهای زیر را برای نامزد خودتان خریداری کنید.


1- خرید رز جاودان؛ گزینه ای بسیار مناسب برای کادو شب یلدا برای نامزد (آقا و خانم)رز جاودان موزیکال کادومون


فرقی نمی کند که شما آقا هستید و یا خانم! به هر حال الان قصد دارید که برای کادو شب یلدا برای نامزد خودتان یک کادوی جذاب و خاص بخرید.بهترین کادویی که می توانیم به شما پیشنهاد کنیم، رز جاودان است. رزهای جاودان یکی از بهترین هدیه هایی هستند که می توانند تا آخر عمر از دوران نامزدی شما به یادگار بمانند.

مزیت رزهای جاودان کادمون این است که شما می توانید با هر بودجه ای که دارید آن ها را خریداری کنید! چرا که رزهای جاودان کادومون در دو نوع مختلف به فروش می روند.

  • رز جاودان ساده و ارزان:

 اولین رزهای جاودان که ارزان تر از رزهای جاودان دیگر هم به شمار می روند، رزهای ساده ای هستند که در یک باکس شیک قرار گرفته اند. این رزها می توانند گزینه مناسبی برای افرادی باشند که بودجه زیادی برای خرید کادو شب یلدا برای نامزد خودشان ندارند.

  • رز جاودان موزیکال و لوکس:

 یکی دیگر از رزهای جاودانی که در کادومون به فروش می روند، رزهایی هستند که به همراه موزیک باکس می باشند. در واقع، این رزها دارای یک باکس موزیک هم هستند و می توانند جذابیت خاصی داشته باشند. در صورتی که بودجه کافی برای خرید رز جاودان همراه موزیک باکس را دارید، توصیه  می کنیم که حتما این رزهای جاودان را خریداری کنید.2- خرید پک های هدیه مخصوص خانم و آقایان کادومون


پک پاستیل و شکلات


خب تا اینجا با یک کادوی جذاب برای شب یلدا آشنا شدیم؛ اما حالا می خواهیم به شما یک کادوی جذاب و در عین حال کاربردی را معرفی کنیم که هم می توانید برای آقایان آن ها را خریداری کنید و هم برای خانم ها!

پک های هدیه مخصوص خانم ها و آقایان کادومون یکی از بهترین گزینه هایی می باشند که می توانند برای شب یلدا خریداری شوند. محتویات به کار رفته در هر یک از پک های هدیه کادومون متفاوت است. شما می توانید بسته به نیاز نامزد خود هر یک از پک های هدیه کادومون را خریداری کنید.

مزیت پک های هدیه کادومون چی هست؟

  • بازه قیمتی متفاوت : که با توجه به محتویات متفاوتی که دارند، هر یک از این پک ها در بازه قیمتی متفاوتی نیز عرضه می شوند. به همین خاطر تمامی افراد با هر بودجه ای که دارند می توانند پک های هدیه مورد نظر خودشان را خریداری نمایند.
  • پک خوراکی: بعضی از پک های هدیه دارای خوراکی می باشند که شما می توانید برای نامزد خود این پک های هدیه را خریداری کنید؛ چرا که شب یلدا جزء شب هایی است که بسیاری از افراد علاقه مند هستند در این شب خوراکی های مختلفی بخورند.
  • بسته بندی و تزیین: پک های هدیه کادومون به بهترین نحو بسته بندی می شوند و به شما عرضه می شوند. به همین خاطر شما با خرید این پک های هدیه دیگر دردسر بسته بندی کردن کادو را ندارید و می توانید کاملا آماده کادوی خود را به نامزد خودتان تحویل دهید.3- تابلو فرش اختصاصی؛ گزینه ای مناسب برای زوج های احساسی


تابلو فرش اختصاصی کادومون


خب می رسیم به یک کادوی احساسی و یادگاری برای زوج های جوان! اگر می خواهید که یک کادوی خاص و اختصاصی  برای نامزد خودتان خریداری کنید و رز جاودان و پک های هدیه برای شما جذاب نبودند، می توانید به سراغ خرید تابلو فرش اختصاصی کادومون بروید.

مزیت های تابلو فرش اختصاصی:

  1. قیمت مناسب: تابلو فرش های اختصاصی دارای قیمت بسیار مناسبی هستند
  2. اختصاصی با عکس شما: در عین حال می توانند با هر عکسی که شما دوست دارید بافته شوند.
  3. ماندگاری: مزیت این تابلو فرش های این است که شما می توانید در سال ها بعد که به خانه خودتان رفتید این تابلو فرش را نیز به خانه خود ببرید و آن را یادگیری نگه دارید.
  4. اقتصادی: تابلو فرش اختصاصی کادومون از جمله کادوهای اقتصادی به شمار می رود. به همین خاطر اگر بودجه زیادی برای خرید کادو ندارید، توصیه می کنیم که تابلو فرش اختصاصی را در بین لیست کادوهای پیشنهادی خودتان قرار دهید.4- جعبه موزیکال؛ کادویی شیک و جذاب برای خانم ها و آقایان در شب یلدا


جعبه موزیکال گرامافونی


از هر چیزی که بگذریم، نمی توانیم از جعبه های موزیکال جذاب بگذریم! جعبه موسیقی یا موزیکال یکی از بهترین هدیه هایی هستند که می توانند برای مناسبت های مختلف خریداری شوند و نامزد شما را شگفت زده کنند. اگر هنوز تصمیمی به خرید کادو شب یلدا برای نامزد خودتان نگفته اید، ما خرید جعبه موزیکال را به شما پیشنهاد می کنیم.

خود جعبه های موزیکالی که در بازار وجود دارند، دارای مدل های مختلفی هستند. هر یک از این مدل ها جذابیت خاصی دارند؛ اما چیزی که حائز اهمیت است این است که هر یک از این مدل ها می توانند با بودجه های مختلفی خریداری شوند.

بنابراین، در صورتی که بودجه زیادی برای خرید کادو ندارید، باز هم می توانید خرید جعبه موزیکال های ساده تر را در لیست کادوهای پیشنهادی خودتان قرار دهید. جعبه های موزیکال گرامافون دار یکی از انواع جعبه های موزیکالی هستند که تقریبا قیمت مناسبی دارند و افراد زیادی می توانند آن ها را برای نامزد خودشان خریداری کنند.

اگر علاقه مند به خرید جعبه موزیکال برای کادوی شب یلدا هستید، توصیه می کنیم که ابتدا ملودی های مختلف این جعبه های موزیکال را گوش دهید و سپس بهترین ملودی را بر اساس سلیقه خود و نامزدتان انتخاب کنید.


5- دیوارکوب های جذاب سفالی؛ هدیه ای با قیمت مناسب و در عین حال جذابدیوارکوب سفالی

خب باز هم آمدیم با یک پیشنهاد جذاب و در عین حال قیمت مناسب برای خرید کادو شب یلدا برای نامزد! یکی از محصولات جذاب و کاربردی کادومون، دیوارکوب های کادومون می باشند. این دیوارکوب ها دارای طرح ها و رنگ های مختلفی هستند و شما می توانید بسته به سلیقه نامزد خودتان یکی از این دیوارکوب های جذاب را خریداری کنید و به او هدیه دهید.

مزیت دیوارکوب های جذاب سفالی کادومون این است که قیمت مناسبی دارند و در عین حال با بسته بندی مناسبی به شما عرضه می شوند. به همین خاطر اگر بودجه زیادی برای خرید کادو شب یلدا برای نامزد خودتان ندارید، ما به شما خرید دیوارکوب های جذاب سفالی را پیشنهاد می کنیم.


نتیجه گیری ...

در این مقاله سعی کردیم شما را با انواع کادو شب یلدا برای نامزد آشنا کنیم. اگر قصد دارید که برای نامزد خودتان در شب یلدا کادو بخرید؛ اما نمی دانید که چه کادویی برای نامزد شما مناسب است، دو توصیه به شما داریم. ابتدا ببینید که چقدر می توانید برای خرید کادو شب یلدا برای نامزد خودتان هزینه کنید. پس از اینکه بودجه خودتان را بررسی کردید، به فکر این باشید که نامزد شما بیشتر به چه چیزی علاقه دارد.

اگر نامزد شما زیاد به مادیات توجهی ندارد و می خواهد که شما به یاد او باشید، هر یک از مواردی که برای کادو شب یلدا برای نامزد ذکر کردیم، برای شما مناسب می باشند؛ اما اگر نامزد شما دوست دارد که یک کادوی خاص دریافت کند، ما به شما رز جاودان و یا موزیک باکس ها را پیشنهاد می کنیم.

اگر بودجه کمی برای خرید کادو دارید؛ اما می خواهید که کادوی شما خاص باشد، هر یک از پک های هدیه مناسب آقایان و خانم های کادومون برای شما گزینه مناسبی هستند.