بستن

پک کادویی لوکس پروانه

  • پکیج آماده
  • وضعیت : موجود
(قیمت : 20,000 تومان)
(قیمت : 8,000 تومان)
(قیمت : 8,000 تومان)
(قیمت : 8,000 تومان)
قیمت: 630,000 تومان

پک کادویی لوکس پروانه

کیف پول خارجی (+جاموبایلی)

روسری نخی  صورتی گلدار قواره ۱۴۰ در ۱۴۰
نیم ست طرح پروانه تمام استیل

شمع موم عسل ۲ عدد

جعبه چوبی لوکس به همراه دیزاین


انتخاب مناسب یک هدیه ارزشمند گاهی اوقات برای همه ما کاری سخت و دشوار به نظر می رسد، تنوع و رنگارنگی محصولات همه افراد را گیج کرده و در نهایت ممکن است برای انتخاب کردن یک هدیه شایسته هدایت نکند! خرید آگاهانه به افراد کمک می کند تا با توجه به بودجه خود بهترین محصول ممکن را طبق چیزی که مد نظر دارند خریداری کنند. اگر دوست دارید برای تولد یکی از عزیزان خود هدیه ای شیک و زیبا تهیه کنید با ما همراه باشید تا در ادامه به معرفی پک کادویی لوکس پروانه بپردازیم.


کیف پول خارجی (به همراه یک جا موبایلی)

یکی از اکسسوری های مورد علاقه اکثر خانم ها، کیف پول چرم است؛ زیرا این نوع کیف، بیان کننده شخصیت و حس خاص می باشد. تنوع در طرح و مدل های کیف پول چرم خارجی باعث شده تا زیبایی آن را فوق العاده چند برابر کند.

بدون شک داشتن یک کیف پول برای هر فردی الزامی است تا بتوانند به راحتی مدارک، پول، کارت های اعتباری و دیگر وسایل خود را امن نگه دارند. چقدر خوب است تا با انتخاب یک کیف پول خارجی که یک جا موبایلی هم دارد، دوام و تازگی اسکناس های خود را تضمین کنیم. 


روسری نخی صورتی گلدار در قواره ۱۴۰ در ۱۴۰

روسری نخی صورتی گلدار در قواره ۱۴۰ در ۱۴۰ یکی از شال های بسیار پرطرفدار در بین خانم ها است. پارچه نخی این شال از جنس سوپر نخ تشکیل شده که سبکی و ماندگاری بسیار خوبی بر روی سر ایجاد می کند. سبکی که در پارچه روسری نخی صورتی گلدار به کار رفته جوری است که وزن آن را اصلاً روی سر احساس نخواهید کرد. طرح زمینه به کار رفته در این شال زیبا هم گویای ذوق هنری بسیار بالای طراحان آن می باشد. 


نیم ست طرح پروانه تمام استیل

با گذشت زمان از روی سرویس های طلا نیم ست ها ساخته شده اند، تا افراد بتوانند با پرداخت کردن هزینه های کم قادر به خرید این نیم ست ها برای خود و عزیزانشان باشند. به همین علت با حذف دستبند در سرویس، نیم ست ها به وجود آمدند. در سال های گذشته میزان تنوع و امکانات جدیدی هم به آن اضافه شد. اما این روز ها در بین انواع فلزات نیم ست های استیل هم طراحی شده اند و دارای مرغوبیت متفاوتی هستند.


نیم ست استیل امروزه دارای طرف‌داران و محبوبیت های همه گیر شده اند و گسترش مدل و تنوع آن ها بسیار وسیع است. نیم ست طرح پروانه تمام استیل کاملاً مشابه با طلا از دو عدد گوشواره و یک عدد پلاک و زنجیر تشکیل شده است. 


جعبه چوبی لوکس به همراه دیزاین

کادو پیچی فانتزی و تزیین جعبه کادو بدون تردید به اندازه خود هدیه مهم است. زیرا کسی که به او هدیه می‌دهید در اول کار حتماً ظاهر هدیه را می بیند و بعد از باز کردن آن می فهمد که چه چیزی برایش تهیه کردید! تزیین کردن جعبه کادو از راههای مختلفی امکان‌پذیر است. اولین و مهم‌ترین چیزی که برای این کار لازم و ضروری به نظر می رسد داشتن کمی حوصله، خلاقیت و سلیقه است.

 یک کادوپیچی زیبا احساس خوب حاصل از گرفتن هدیه را چند برابر می کند. احتمالاً همه شما هم قبلاً این حس قشنگ را تجربه کرده‌اید.دیدگاه خود درباره این محصول را ثبت نمایید

    بد           خوب