بستن
  • فقط کالاهای موجود
  جستجوی پیشرفته
 • مقایسه ( مورد)

  65,000 تومان

  2

  75,000 تومان

  2

  170,000 تومان

  1

  150,000 تومان

  1

  110,000 تومان

  2

  88,000 تومان

  2

  70,000 تومان

  2

  65,000 تومان

  2

  کادو و هدیه روز مادر و کادو روز زن

  خرید کادو روز مادر و روز زن دغدغه بسیاری از افراد در روز زن و روز مادر می باشد زیرا نمی دانند مناسب ترین هدیه روز زن برای همسر و مادرشان چیست. از این رو  ما در سایت کادومون با ارائه پیشنهادات و راهنمایی سعی کردیم که این دغدغه را رفع کنیم.

  کادو روز مادر چی بگیرم؟ بهترین کادو برای همسرم چیه؟ برای مادرم هدیه چی بخرم؟ چه کادویی برای مادر همسرم بخرم که شیک و مناسب باشد.

  این سوالات دغدغه های می باشد که با نزدیک شدن به روز زن و روز مادر در ذهن افراد شکل می گیرد.  سایت کادومون که یک سایت آنلاین هدیه در ایران می باشد، به کمک شما آمده تا این دغدغه ها را رفع کند و شما را برای خرید بهترین کادو روز زن راهنمایی کند.

  از این رو با ما همراه باشید تا هم از راهنمایی های ما استفاده کنید و هم با توجه به پیشنهادات متعدد و متنوع کادومون، بهترین هدیه را انتخاب کنید.


  ما در اینجا به منظور کمک به انتخاب راحت تر شما چند تا گزینه را برای  خرید کادو روز زن پیشنهاد دادیم که این گزینه ها به شرح زیر می باشد: 

  1.پک هدیه مخصوص خانم ها

  اگر شما مدت زمان کوتاهی از ازدواجتان گذشته و می خواهید برای همسر تازه عروس خود هدیه بخرید. پک هدیه مخصوص خانم ها بهترین کادو روز زن برای همسرتان خواهد بود. زیرا این پک های هدیه بسیار شیک و مورد پسند خانم های جوان می باشد و در عین حال نیز بسیار کاربردی است. 

  این پک هدیه با دارا بودن یک ست ساعت و دستبند زیبا و چندین لاک خوش رنگ و با کیفیت، می تواند مورد پسند هر خانم جوانی واقع شود و او را خوشحال کند. 

  2. کادوهای فانتزی 

   برای خانم های جوان همچنین می توان انواع هدیه های فانتزی را به عنوان کادو روز زن خریداری کرد. انواع کادوهای فانتزی با قیمت های متفاوت در سایت کادومون موجود است تا بتوانید با هر میزان بودجه ای کادوهای زیبا و شیک را برای همسر و مادر خود تهیه کنید. 

  از جمله کادوهای فانتزی که می توان به آن اشاره کرد؛ ماگ فانتزی، تابلوی عشق، فنجان طرح I love you، عروسک می باشد.

  3. عطر و ادکلن

  عطر یکی از بهترین انواع کادو روز زن می باشد. زیرا عطر، کالایی است که همه خانم ها در هر سنی که باشند، به آن نیاز دارند و عطر یک کادو کاملا کاربردی می باشد. 

  عطرها همچنین مورد پسند همه خانم ها با سلیقه ها و تیپ های شخصیتی متفاوت در گروه های سنی گوناگون قرار می گیرد. شما نمی توانید خانمی را پیدا کنید که به استفاده از عطر و ادکلن علاقه ای نداشته باشد.

  از این رو با خرید یک عطر خوشبو و شیک با رایحه های ملایم زنانه می توانید مادر و یا همسر خود را در این روز خوشحال کنید.