بستن

پک هدیه عروسک موش

  • پکیج آماده
  • وضعیت : ناموجود
(قیمت : 30,000 تومان)
(قیمت : 8,000 تومان)
(قیمت : 8,000 تومان)
(قیمت : 8,000 تومان)
(قیمت : 8,000 تومان)
قیمت: 198,000 تومان

پک عروسک موش( پکیج کادو تولد برای دختر)


خرید هدیه خاص با توجه به احساسات عمیق دختران، همیشه از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده است. همانطور که می دانید عواطف دختران، از ظرافت خاصی برخوردار است که اگر پاسخ مناسبی به آن داده نشود، می تواند روابط عاطفی را تحت الشعاع قرار دهد.

مجموعه کادومون با طراحی پک تخصصی کادو تولد برای دختر ها، این قطعه ی گمشده از پازل عواطف و احساسات دختران را فراهم کرده است. پک کادو تولد برای دختر فروشگاه کادومون از باکس قرمز مربع شکل و پاپیون پیچ تشکیل شده است. از آنجایی که این پک کادو برای دختر خانم ها طراحی شده است، مهمترین اکسسوری استفاده شده در آن عروسک می باشد. یک عروسک شیرین و بانمک، با رنگ بندی دلنشین!

دور تا دور عروسک هم پر شده از شکلات ها و کاکائوهای خوشمزه که هر دختری را بر سر ذوق می آورد. سرآمد لوازم پک، قوطی نوتلا شکلاتی می باشد که شاید کمتر دختری پیدا شود که از خوردن نوتلا لذت نبرد!

دیزاین کف باکس هدیه، با پوشال های قرمز رنگ انجام شده است. همچنین شکلات های KIT KAT هم دارای جلد قرمز هستند تا یک توالی رنگی چشم نواز در باکس صورت گیرد.


آنالیز ها و تحلیل های روانی ثابت کرده اند که خانم ها بیشتر از آقایان، هنگام هدیه گرفتن دچار هیجان و شعف می شوند. بر همین اساس کادوی تولد خانم ها از کادوی تولد آقایان از اهمیت بیشتری برخوردار است. معضلی که امروزه گریبان جامعه ی ما را گرفته است، تجمل گرایی و مادی گرایی در خرید هدیه می باشد، به همین خاطر تفکری در ذهن مردم شکل گرفته است که هدیه ی با ارزش لزوما بایستی گرانقیمت باشد. این طرز فکر کاملا غلط و نادرست می باشد. مهمترین عامل در تقدیم هدیه، عشق، احساس و محبتی است که به صورت یک حس یا انرژی به شخص مقابل القا می شود؛ وگرنه تمامی هدایای زمین از لوازمی می باشد که غالبا در دسترس اکثر مردم می باشد.

حتی اگر نتوانید بر این طرز فکر هم غلبه کنید، باز هم با طراحی یک بسته هدیه که تمامی استاندارد های کادو در آن رعایت شده باشد، می توانید خواسته تان را احقاق کنید. پک هدیه ی پیش روی شما، مجموعه از علایق دختر ها می باشد که با سلیقه ی خاص و ایده ای منحصر به فرد کنار یکدیگر جمع آوری شده اند.

برای خرید این هدیه خاص برای مناسبت های مختلف از جمله تولد، ولنتاین و ... می توانید از همین صفحه اقدام کنید.


برچسب ها: پکیج آماده, عروسک

دیدگاه خود درباره این محصول را ثبت نمایید

    بد           خوب
لوگوی شبکه اجتماعی واتس آپ