بستن

پک هدیه لوکس نرگس

  • پکیج آماده
  • وضعیت : ناموجود
(قیمت : 40,000 تومان)
(قیمت : 15,000 تومان)
(قیمت : 15,000 تومان)
(قیمت : 15,000 تومان)
قیمت: 745,000 تومان


پک هدیه لوکس نرگس :

بالش چشم با رایحه به لیمو
جاکارتی سفید مگنتی
صابون دست ساز صورتی یا سبز
یک جفت شمع موم عسل 
عود دست ساز ارگانیک
قاب عکس ۷*۱۰ با طرح داخل عکس
گل تزئینی
باکس هدیه لوکس + روبان آرایی
سایز باکس : ۲۷*۱۸

پک هدیه لوکس نرگس : جذابترین باکس کادو برای دختر، هدیه روز زن و روز دختر و..

پک هدیه لوکس نرگس، یک کادوی جذاب و بی نظیر برای خرید کادوی روز زن می‌باشد. روز مادر هر سال در ایران جشن گرفته می‌شود. در این روز افراد مختلف سعی می‌کنند با خرید کادو مادر و همسر خود را خوشحال کنند تا شاید بخشی از زحمات آن‌ها را جبران کرده باشند. در این میان انتخاب نوع هدیه بسیار مهم است. بسیاری از افراد نمی‌دانند دقیقا چه چیزی برای این روز خریداری کنند. اگر شما هم در این دسته قرار دارید، پک‌های هدیه از جمله پک نرگس بهترین پیشنهاد برای شما خواهد بود.

 

پک هدیه لوکس نرگس

خرید هدیه روز زن

در تقویم بسیاری از کشورها روز زن وجود دارد. تقریبا تمام افراد در سرتاسر دنیا این روز را گرامی داشته و از زنان قدردانی می‌کنند. در ایران نیز روز زن یا روز مادر هر ساله جشن گرفته می‌شود. یکی از رسم‌های رایج در این روز زیبا هدیه دادن به مادر، همسر یا هر زنی است که نقش پررنگی در زندگی ما داشته است. از این رو خرید کادوی روز زن دغدغه بسیاری از افراد می‌باشد. اگر شما هم به دنبال انتخاب یک هدیه شگفت انگیز هستید، پیشنهاد می‌کنم پک هدیه نرگس را برای کسی که دوستش دارید تهیه کنید.

پک نرگس به عنوان هدیه روز مادر یک انتخاب هوشمندانه و بی نظیر است، چرا که علاوه‌بر این که مخاطب شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد، بسیاری از نیازهای روزمره او را نیز پوشش خواهد داد. شما می‌توانید با خرید این محصول یک بالش چشم، جاکارتی مگنتی، صابون دست ساز، شمع موم عسل، عود دست ساز، قاب عکس و گل تزئینی به همراه جعبه کادویی زیبا به مادر و همسرتان هدیه دهید.

هدیه برای روز مادر

کادومون ضمن ارائه انواع پک‌های کادو توانسته با ارائه خدماتی نظیر کادوپیچی باکس روز مادر را منحصر به فردتر و جذاب‌تر کند. این در حالی است که شما می‌توانید در زمان سفارش یک کارت تبریک با متن دلخواه نیز به پک مدنظر خود اضافه کنید تا در روز موعود یک هدیه رویایی و فراموش نشدنی داشته باشید.


دیدگاه خود درباره این محصول را ثبت نمایید

    بد           خوب
لوگوی شبکه اجتماعی واتس آپ