بستن
1402/09/09 ساعت 10:25:05

خرید هدایای تبلیغاتی شب یلدا

هدایای تبلیغاتی شب یلدا با هدف های گوناگونی مانند برند سازی، تبلیغات و همچنین افزایش تعامل با مشتریان به آن ها داده می شوند

هدایای تبلیغاتی شب یلدا 

هدایای تبلیغاتی شب یلدا، هدیه هایی هستند که توسط سازمان ها، شرکت ها و ارگان های مختلف به افراد داده می شوند. این هدیه ها می توانند انواع مختلفی داشته و با توجه به گوناگونی زیادی که دارند؛ به عنوان هدیه انتخاب شوند. هدیه های سازمانی که برای شب یلدا انتخاب می شوند به صورتی هستند که مرتبط با آیین یلدا بوده و معمولا یادآور شب یلدا هستند. البته همه هدیه های سازمانی که به مناسبت شب یلدا داده می شوند؛ به طور ویژه برای این شب طراحی نشدند. از این نوع هدیه ها نیز، می توان برای گرامی داشتن یلدا استفاده کرد. البته هدایای تبلیغاتی شب یلدا کاربرد های بسیار بیشتری دارند. در ادامه در خصوص کاربرد این هدایا توضیح می دهیم. 

کاربرد هدیه تبلیغاتی شب یلدا 

مزیت ها و کاربرد های هدایای تبلیغاتی شب یلدا، به قدری زیاد است که بسیاری از سازمان ها برای خرید این هدیه ها سرمایه و بودجه مشخصی را در نظر می گیرند. از جمله مهم ترین کاربرد هایی که این هدیه های کوچک دارند؛ برند سازی و مارکتینگ است. بحث برند سازی و مارکتینگ برای شرکت های خصوصی و حتی دولتی، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. این هدیه ها وسیله خوبی برای برند سازی هستند. شناخته شدن کسب و کار دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد. یکی از روش هایی که در تمام دنیا برای برند سازی استفاده می شود؛ دادن هدایای سازمانی می باشد. این هدیه ها مخصوصا اگر کاربردی و خاص باشند؛ می توانند در ضمیر ناخودآگاه مخاطب احساس خوبی ایجاد کرده و تمایلش را برای ارتباط با سازمان شما بیشتر کنند. 

هدایای تبلیغاتی شب یلدا


مزایای هدایای تبلیغاتی

از مهم ترین مزیت هایی که هدیه های تبلیغاتی دارند؛ ارزان بودن آن ها نسبت به سایر شیوه های تبلیغات است. این هدیه ها با توجه به تأثیر قابل توجه ای که بر روی مخاطب دارند؛ قیمت مناسبی داشته و می توانند انتخاب خوبی برای تبلیغات باشند. از آن جایی که این هدیه ها می توانند نام، شعار یا لوگوی برند شما را داشته باشند؛ به وسیله آن ها می توانید نام برند خود را ماندگار کنید. وفاداری مشتریان به مجموعه شما راز پیشرفت کسب و کارتان می باشد. این هدیه ها می توانند تعامل بین شما و مشتری ها را افزایش داده و از بین گزینه های موجود، مشتری را به سمت سازمان شما سوق دهند. علاوه بر این، به کمک این هدیه ها می توان اقدام به جذب مشتری های جدید کرد. این هدیه ها به غیر از مشتری ها می توانند کارکرد درون سازمانی نیز داشته باشند. می توان برای کارمندان، مدیران و سایر پرسنل از این هدیه ها استفاده کرد. 


انواع هدایای تبلیغاتی شب یلدا 

هدایای تبلیغاتی شب یلدا، انواع مختلفی دارند. این هدیه ها را می توان بر اساس موارد گوناگونی دسته بندی کرد. یکی از انواع هدیه های سازمانی شب یلدا، هدیه های مدیریتی هستند. این هدیه ها معمولا بسیار خاص و لوکس بوده و به مدیران رده بالای شرکت ها داده می شوند. معمولا به مدیران پک هدیه داده می شود. این پک ها شامل چند گیفت بوده که در کنار هم می توانند هدیه مناسبی برای مدیران باشند. هدیه های تبلیغاتی نفیس یا لاکچری، هدیه هایی هستند که معمولا به صورت محدود تهیه می شوند. این هدیه ها ارزش بالایی از نظر مادی و معنوی دارند. معمولا هدیه های نفیس و لاکچری به مشتری های خاص که اهمیت بسیار زیادی برای مجموعه شما دارند؛ داده می شوند. دسته دیگری از هدیه های تبلیغاتی آن هایی هستند که در تعداد بالا تهیه می شوند. این هدیه ها را می توان در سمینار ها، نمایشگاه ها و یا موارد دیگری استفاده کرد. 

هدایای سازمانی


انواع هدایای سازمانی

 هدیه ها را می توان بر اساس موارد دیگری تقسیم بندی کرد. صنایع دستی یکی دیگر از هدیه های هستند که می توانند برای شب یلدا استفاده شوند. به غیر از صنایع دستی مواد خوراکی، لوازم الکترونیکی مانند فلش ها و لوازم نوشت افزار مانند خودکار یا خودنویس نیز از جمله پرکاربرد ترین هدیه های تبلیغاتی هستند. در ادامه به چند مورد از هدیه های تبلیغاتی مناسب شب یلدا اشاره می کنیم. 

پک آجیل و شیرینی برای یلدا 

یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی شب یلدا، پک های آماده آجیل و شیرینی هستند. همان طور که می دانید شب یلدا از گذشته تا به امروز رسوم مخصوص به خود را داشته است. خوراکی های این شب مانند بسیاری از شب های باستانی و مهم دیگر مخصوص ویژه می باشد. از گذشته تا به امروز آجیل و شیرینی، یکی از مهم ترین خوراکی های هستند که در شب چله از آن ها استفاده می شود. معمولا شرکت ها و مجموعه های مختلف برای شب یلدا از این هدیه ها برای کارکنان خود استفاده می کنند. می توان برای خاص تر کردن این مواد خوراکی، آن ها را با بسته بندی ویژه و مخصوصی به مشتریان مجموعه خود یا پرسنل سازمان بدهید.

تراول ماگ برای هدایای تبلیغاتی شب یلدا

یکی دیگر از هدایای تبلیغاتی شب یلدا، تراول ماگ می باشد. شب یلدا را می توان دروازه زمستان دانست. نوشیدن نوشیدنی های گرم در این فصل می تواند لذت دو چندانی داشته باشد. تراول ماگ ها که می توان از آن برای نگهداری چای، قهوه، نسکافه یا دمنوش استفاده کرد؛ هدیه بسیار مناسبی برای فصل زمستان هستند. این تراول ماگ ها هدیه خاص و ویژه ای بوده که معمولا برای همه مناسب می باشند. از آن جایی که به صورت روتین و روزانه از آن ها استفاده می شود؛ انتخاب بسیار خوبی برای هدایای سازمانی هستند که با عنوان برند سازی به دیگران داده می شوند.

پک دمنوش  و فرنچ پرس 

یکی دیگر از  مواردی که می توان برای هدایای تبلیغاتی شب یلدا از آن ها استفاده کرد؛ دمنوش ها هستند. دمنوش ها می توانند بسیار آرامش بخش بوده و برای کسانی که طرفدار نوشیدن دمنوش هستند بسیار ویژه باشند. می توان با دادن یک فرنچ پرس در کنار دمنوش ها هدیه را خاص تر و منحصر به فرد تر نمود. دیوان حافظ برای یلدا

دیوان حافظ

وقتی صحبت از هدایاب تبلیغاتی شب یلدا می شود؛ یکی از مواردی که حتما به ذهن می رسد؛ دیوان حافظ است. از قدیم، شب یلدا همراه با شعر و فال حافظ بوده است. به همین دلیل این کتاب ارزشمند و گنجینه هنر ملی، می تواند انتخاب بسیار خوبی برای هدیه دادن باشد. دیوان حافظ همچنین تکمیل کننده ضیافت های یلدایی و سفره های مخصوص این شب است.‌ اگر می خواهید یک هدیه فرهنگی ارزشمند به مخاطبان خود بدهید؛ قطعا دیوان حافظ انتخاب بسیار خوبی می باشد. 
 

خودنویس 

یکی دیگر از هدایای تبلیغاتی شب یلدا، خودنویس می باشد. خودنویس ها انواع مختلفی داشته و بعضی از آن ها بسیار گران می باشند. شما می توانید از خودنویس هایی که قیمت مناسبی دارند به تعداد زیاد تهیه کرده و به کارمندان یا مشتری های خود بدهید. 

ماگ سرامیکی

لیوان های بزرگی که امروزه با نام ماگ شناخته می شوند؛ عموما از جنس سرامیک ساخته می شوند. این لیوان ها نیز می توانند انتخاب خوبی برای هدایای سازمانی باشند. این لیوان ها با طرح های مختلفی ساخته می شوند. ماگ هایی که طرح انار دارند می توانند انتخاب خوبی برای شب یلدا باشند. به غیر از ماگ، تابلو های سفالی یا سرامیکی نیز می توانند انتخاب مناسبی برای هدایای سازمانی باشند. اگر می خواهید هدیه خاص و شیکی را تهیه کنید این قاب ها گزینه مناسبی هستند. 

خودنویس برای شب یلدا

لوگوی شبکه اجتماعی واتس آپ