بستن
1400/11/30 ساعت 16:02:03

مناسب ترین هدایای عید شرکتی کدامند؟

خرید هدایای عید شرکتی مناسب برای مشتریان خود با دسترسی به محصولات بصورت آنلاین و خرده فروشی هرگز آسان نبوده است. با این حال، با انتخاب گسترده ای از ایده های هدیه، گزینه های گیج کننده ای پیش می آید. قبل از این که بخواهید هدیه شرکتی مناسب مشتریان خود را پیدا کنید، از موارد ضروری خرید هدیه شرکتی  آگاهی داشته باشید.

۷ روش آسان برای انتخاب هدایای عید شرکتی

انتخاب هدایای عید شرکتی مناسب، نیاز به زمان و همچنین مهارت دارد، ما در این مطلب سعی خواهیم کرد تا با  ۷ روش آسان به شما کمک کنیم بهترین هدایا را برای کارمندان، دوستان و نیروهای خود خریداری کنید،  پس توصیه می کنم حتما ادامه مطلب را با آرامش بیشتر مطالعه کنید. برای خرید هدیه از سایت کادومون اقدام کنید.


بررسی اجمالی هدایای عید شرکتی

کارفرمایان باید کارهایی بیش از فقط تعریف و تمجید کلامی از کارمندان به دلیل عملکرد برجسته آنها انجام دهند. کارفرمایان باید هر از گاهی با در اختیار داشتنه هدایای سازمانی به کارمندان خود هدیه دهند تا به آنها نشان دهند که چقدر برای سازمان ارزش دارند. این مهم است زیرا فرهنگ هدیه دادن روحیه رقابت سالم را در بین کارمندان ایجاد می کند و آنها را برای انجام حتی عملکرد بهتر ترغیب می کند. علاوه بر این، تصدیق مشارکت آنها باعث می شود احساس جدایی بیشتر در سازمان داشته و آنها را تشویق به تلاش حتی صادقانه تر کنند.
علاوه بر هدایای عید شرکتی برای کارکنانی که موفق به کسب افتخارات شرکت شده اند، ممکن است هدایا در تمام طول سال به مناسبت های جشن به خصوص عید نوروز، عید فطر، و ... به همه کارکنان اهدا شود. فرهنگ هدیه سازی شرکت ها فراتر از کارمندان شرکت است. موارد متعددی خواستار هدایای شرکتی به مشتریان مهم می شوند تا روابط شرکت و مشتری را بیش از پیش تقویت کنند. به ویژه هدیه دادن به مشتری می تواند واقعاً روی حیله و تزویر باشد.
هنگامی که شروع به برنامه ریزی برای گرفتن هدایای عید شرکتی می کنید ، اولین کاری که باید انجام دهید توجه کردن به مورد بودجه است. در حالی که داشتن بودجه خوب همیشه عالی است، اما حتی اگر این کار را نکنید، گزینه های عالی هدیه شرکتی زیادی وجود دارد که می توانید با هزینه بسیار کم آنها را از مراکز فروش تهیه کنید.
داشتن بودجه محدود هنوز مشکلی ندارد اما سازش در کیفیت اینگونه نیست. هدیه ای که به کارمندان خود می دهید به طور مستقیم بر اعتبار شرکت شما تأثیر می گذارد. عاقلانه خرج کنید اما محصولات ارزان و بی کیفیت نخرید.
هدایای عید شرکتی


نحوه خرید بهترین هدایای عید شرکتی بصورت آنلاین در کشور

چه تصمیم به خرید آنلاین هدایای عید شرکتی داشته باشید و چه از فروشگاه خرده فروشی، این نکات برای انتخاب هدایای شرکتی قطعاً مفید خواهد بود و شکار هدیه شما را واقعاً آسان می کند. توصیه می کنم بخوان تا بیشتر بدانی:


۱. هدایای عید شرکتی به شرکای تجاری

انتخاب هدایا برای شرکای تجاری واقعاً عصبانی کننده خواهد بود. ممکن است هنگام انتخاب هدایای شرکتی برای شرکای تجاری خود با این معضل مواجه شوید که چه چیزهایی را بخرید و چه مواردی را نباید خریداری کنید به هر حال، هدیه اشتباه تصور بدی از شرکت شما ایجاد می کند و می تواند تا حد شکستن معامله باشد، نوع رابطه شما با شریک تجاری و مشتری خود را در نظر بگیرید. چند سوال که می توانند گزینه های زیاد هدایای عید شرکتی را برای شما محدود کنند تا بتوانید انتخاب صحیحی داشته باشید، عبارتند از:

- می خواهید همراه با هدیه خود چه پیامی ارسال کنید؟
- آیا این هدیه اعتقادات و شعار شرکت را ایجاد می کند؟خرید هدایای عید شرکتی


۲. دادن هدایای عید شرکتی به کارمندان

هدیه دادن به کارمندان باعث می شود، کارمندان احساس بیشتر در سازمان داشته باشند و رابطه شما با آنها تقویت شود. چنین هدیه ای می تواند تا حدی باشد که به شما در حفظ عملکرد برتر خود کمک کرده و از رفتن آنها به جای دیگر جلوگیری کند. برای دادن هدایای عید شرکتی به کارمندان خود می توانید طیف وسیعی از وسایل مورد استفاده آنها را انتخاب کنید.
شما می توانید هدایای زیادی را برای دوستان و کارمندان خود انتخاب کنید از جمله، لیوان های مخصوص اداره، نگهدارنده گوشی روی میز، خودکار و ... ، لباس مناسب کارمندی، ساعت، کیف و ساعت هدیه دهید.


۳. تفکر از دید گیرنده

بهترین راه برای انتخاب هدایای عید شرکتی این است که خود را جای گیرنده قرار دهید و از دیدگاه او فکر کنید. خواه مشتری باشد، هم شریک تجاری یا کارمندی که هدیه را برایش انتخاب می کنید، فکر کنید که اگر شما هم یکی از آنها بودید، آیا هدیه را دوست داشتید یا نه؟ این موضوع می تواند چند برابر تصمیم گیری را برای شما ساده کند.مناسب ترین هدایای عید شرکتی


اگر احساس می کنید که کمبود وقت دارید و چیزی کاملاً بیهوده خریداری می کنید، پس از آنکه قبل از خرید اقدام کنید، در همانجا توقف کنید. بسیار محتمل است که کارمندی که برای آن هدیه می خرید نیز به همان شکل به هدیه نگاه کند.


۴. انتخاب از منظر رویداد

اگر هدایای عید شرکتی را در یک مراسم ویژه هدیه می دهید، پس هدیه شرکتی را بر اساس موضوع رویداد انتخاب کنید. با این حال، اگر تنها قصد شما برای تحویل هدایای شرکتی گسترش آگاهی از برند است، پس می توانید هدایایی را انتخاب کنید که با شعار شرکت شما مطابقت داشته باشد. هدایای تبلیغاتی بسیار متفاوت از هدایایی است که از منظر جشن اهدا می شود.


۵. در بودجه شرکت خود جایی برای هدایای شرکتی ایجاد کنید

بهتر است سالانه مقدار مشخصی بودجه  را کنار بگذارید و فقط آن را به خرید هدایای عید شرکتی برای انواع مناسبت ها اختصاص دهید. با این کار می توانید اطمینان حاصل کنید که هرگز در انتخاب هدایا در آخرین لحظه عجله نخواهید کرد و همیشه هنگام تهیه یک یا دو هدیه به کارمندان همیشه به خوبی آماده می شوید.
گاهی اوقات، هدیه دادن به کارمند یا مشتری خود به صورت غیر متعارف تأثیر بیشتری نسبت به هدیه دادن در یک رویداد پیش بینی شده و سازمان یافته دارد. سرانجام، اگر مشتری های شما قصد تزئین هدیه شما را دارند یا آن را در معرض دید عموم قرار می دهند، در نهایت بهتر است به فکر تبلیغ برند خود نیز باشید.بهترین هدایای عید شرکتی


۶. انتخاب هدایای عید شرکتی که هر روز توسط گیرنده قابل استفاده باشد

بهترین هدایای عید شرکتی، معمولا هدیه ای می باشد که گیرنده می تواند روز به روز از آن استفاده کند. چنین هدایایی اطمینان می دهد که مشتری، شما را در ذهن خود داشته باشد هر وقت کیسه ای را که به او هدیه داده اید باز یا بسته می کند، دمنوش صبحانه خود را از یک لیوان بیرون می کشد، USB را به لپ تاپ خود وصل می کند، از عینکی که شما به او هدیه داده اید استفاده می کند، یا از ساعتی که به مچ او بسته شده نگاه می کند و ارتباط برند شما با او را برقرار می کند.


۷. در نظر گرفتن تفاوت های فرهنگی

در بسیاری از مواقع، مشتری شما  ممکن است در کشور یا به طور کلی یک منطقه جغرافیایی دیگر ساکن باشد. شما باید اطمینان حاصل کنید که به خوبی از سنت های هدیه دادن به کسی که قرار است به او هدیه دهید آگاه باشید و یا اظهار می کنید که مشتری شما از آن استقبال می کند، مبادا تصادفاً باعث آزار وی شوید که این همان چیزی است که شما به دنبال آن نیستید. به عنوان مثال چین را در نظر بگیرید که هرگز نباید هر نوع هدیه ای با رنگ سفید بسته بندی شود به آنها بدهید، زیرا سفید رنگی است که طبق سنت و آداب و رسوم این کشور با مرگ همراه است.خرید هدایای عید شرکتی از کادومون


مراکز خرید هدایای عید شرکتی معتبر

همانطوری که در ابتدای مطلب نیز بیان شد، اصطلاح هدایای عید شرکتی یا هدایای سازمانی از مدت ها قبل وجود داشته است. هدایای شرکتی معمولاً ارزش بالایی دارد و توسط کارفرما به کارمندانشان بدون هیچ گونه تعهدی به عنوان قدردانی یا حسن نیت ارائه می شود. اکثر شرکت ها و سازمان های بزرگ سیاست هایی را برای اهدا هدایای عید به کارمندان خود در نظر گرفته اند.
خرید هدایای عید شرکتی مناسب برای مشتریان خود با دسترسی به محصولات بصورت آنلاین و خرده فروشی هرگز آسان نبوده است. با این حال، با انتخاب گسترده ای از ایده های هدیه، گزینه های گیج کننده ای پیش می آید. قبل از این که بخواهید هدیه شرکتی مناسب مشتریان خود را پیدا کنید، از موارد ضروری خرید هدیه شرکتی  آگاهی داشته باشید.ارزان ترین هدایای عید شرکتی


ما در مجموعه کادومون در کنار شما هستیم تا بهترین و مناسب ترین هدایا را برای مشتریان و یا کارمندان خود تهیه کنید، ما در این مجموعه به مشتریان خود مشاوره رایگان می دهیم و تعدادی از محصولات متناسب با نیاز کارمندان را به آنها پیشنهاد می دهیم. مطمئن باشید که با خرید از مجموعه کادومون بهترین ها را دریافت خواهید کرد.
از نظر قیمت نیز باید گفت، محصولات ارائه شده در کادومون تنوع زیادی دارد و برای همین شما می توانید نسبت به بودجه خود محصول گران قیمت و یا ارزان قیمت تهیه کنید. برای خرید های عمده معمولا تخفیفات ویژه ای در نظر گرفته شده است تا مشتریان از ما و محصولات ما راضی باشند.
هدف مجموعه کادومون کمک به شما برای تهیه هدایای عید شرکتی و سایر هدایا به صورت آنلاین و با قیمت ارزان و مقرون به صرفه است. با خرید از کادومون سفارشات شما در سریع ترین زمان برای شما ارسال خواهد شد.
کادومون تنها جایی است که می توانید با کمترین هزینه هدایای بسیار ارزشمندی را تهیه کنید. تنوع محصولات ارائه شده در کادومون به قدری زیاد است که به راحتی می توانید متناسب با سلیقه خود هدیه مناسب تهیه کنید.

لوگوی شبکه اجتماعی واتس آپ