بستن
  • فقط کالاهای موجود
  جستجوی پیشرفته
 • مقایسه ( مورد)

   هدیه نوروزی + خرید اینترنتی هدیه عید نوروز

  یکی از سنت های ایرانیان از دیرباز تا به امروز دید و بازدید از یکدیگر و عیدی  و هدیه در عید نوروز می باشد. کودکان در این روز با رفتن به هر منزل به دنبال گرفتن هدیه عید نوروز هستند. هدیه نباید حتما گران باشد. می توان با هدیه کوچک و ارزان خاطره ای خوش از خود در ذهن کودکان و بزرگان کاشت. کادو عید می تواند خوراکی، لباس ، پول و غیره باشد.


  علت خرید کادو و هدیه عید نوروز برای داماد و عروس

  عید نوروز یکی از رخدادهای باستانی است که برای ما ایرانیان نوید نو شدن زندگی و سبز شدن و دور انداختن کینه و نفرت و تولدی دوباره است. اصولا در این روز افراد و اقوام نفرت ها را کنار گذاشته و به دید و بازدید یکدیگر رفته و همدیگر را به تحفه ای مهمان کرده و یا بزرگترها به کوچکترها هدیه عید نوروز تقدیم کرده و افراد سعی دارند با بهترین های خودشان از لباس گرفته تا خوراکی از هم پذیرایی کرده یا به دیدار یکدیگر بروند. در گذشته برای کادو عید نوروز، بزرگتر خانواده یا فامیل پول های نو را در لای قرآن گذاشته و آن را به نشان برکت اقتصادی و هدیه به کودکان و بزرگان و مهمانان هدیه می دادند. اما امروزه با بالا رفتن تورم، می توان به جای دادن پول، اقدام به خرید هدیه هرچند کوچک نمود و آن را به افراد تقدیم نمود.


  هدیه شب عید و هدیه نوروزی بر اساس سن

  با توجه به اختلاف سنی افراد در فامیل می توان گروه های مختلف سنی را در آنها در نظر گرفت و برای هر گروه سنی یا هر گروه جنسیتی اقدام به خرید کادو عید نوروز نمود. در خرید و تهیه هدیه نوروزی یا به طور کلی هر هدیه ای قیمت مهم نیست، مهم این است که شما ارزشی که برای دیگران قائلید را به گونه ای به آنها نشان داده و از طریق اهدای هدیه عید نوروز به آنها بفهمانید که به یادشان بوده اید و با عشق تحفه ای را برایشان تهیه نموده اید.
  هدیه عید نوروز ممکن است به غیر از شخص برای معرفی کسب و کار تجاری خود به مردم باشد یا اینکه به عنوان یک کادو برای منزل شخصی باشد که به دیدن آن می روید.
  به طور کلی می توان، خوراکی و شیرینی، آجیل و خشکبار بسته بندی، سوغات محل مسافرت، کارت هدیه بانکی، وسایل الکتریکی و تکنولوژی برای نوجوانان، عطر و اسپری، اکسسوری های زیبا برای دختران کوچک، گل و کارت تبریک و لباس، کتاب و غیره را به عنوان هدیه عید نوروز به دیگران تقدیم نمود.


  خلاقیت و ایده در دادن هدیه عید نوروز برای همسر، دختر، پسر

  در کنار تمام این موارد که ذکر شد می توانید کمی خلاقیت چاشنی هدیه خود کرده و با هزینه اندک با چیزهای خرد و کوچک یک هدیه زیبای بزرگ را تقدیم دوستان یا نوه ها و فرزندان خود نمود. برای مثال اگر یک نوجوان در منزل خود دارید یا به جایی می روید که یک فرزند در رده ی سنی نوجوانی با تنوع طلبی خاص این دوره دارند، بهتر است سبدی از انواع هدیه های ارزشمند اما کوچک تهیه کرده و تزیین کنید و به اصطلاح یک پکیج از هدیه های زیبا را به او هدیه دهید.
  این تصویر و این خاطره هنگام بررسی سبد هدیه عید نوروز برای همیشه یا حتی مدتی در ذهن او مانده و می توانید بسیار او را خوشحال نمایید.
  این بسته می تواند سبد یا جعبه ای تزیین شده با گل و خوراکی و شکلات، همراه عروسک، عطر و خوشبو کننده های بدن، کارت هدیه ، گل سر های کوچک و بدلیجات زیبا باشد. و اگر از لحاظ مالی مشکل ندارید می توانید به عنوان هدیه عید نوروز از کالاهای لوکس مثل طلا و نقره و .... کادو بدهید.
  پک هدیه شب عید
  پک هدیه نوروزی
  کادو عید نوروز برای داماد
  کادو عیدی برای دختر
  پک هدیه عید نوروز
  هدیه نوروزی مدیریتی


  نکته های که نباید در هدیه عید نوروز یا هدیه مناسبتی و روز تولد ، فراموش کنید، خرید متناسب با سن و جنس و میزان نزدیکی یا صمیمیت او با خودتان باشد.

لوگوی شبکه اجتماعی واتس آپ