بستن
1400/01/23 ساعت 13:20:09

به شیرینی هدیه

اثرروانی مثبت کادو و هدیه دادن بر دوطرف اهدا کننده و پذیرنده بر کسی پوشیده نیست.خرید کادو برای عزیزانمان در مناسبتهای مختلف سال، برای همه ی ما به نوعی دغدغه محسوب می شود. مجموعه ی کادومون باعرضه ی بسته های مخصوص و ویژه در مناسبت های مختلف، رفاه خاطر ما را در موضوع کادوفراهم کرده است.

هدیه و کادو

همواره ادیان و آیین های مختلف بر اهمیت اهدا و هدیه تاکید داشته اند. به خصوص فرهنگ ما ایرانیان که سراسر بخشش و بخشندگی است. امروزه علم روانشناسی هم به این مهم دستیافته است که هدیه دادن به کسانی که دوستشان داریم، موجب می شود پیوند صمیمیت وروابط عاطفی ما با طرف مقابل قوی تر و عمیق تر شود. زمانی که شما هدیه ای را تقدیم طرف مقابل می کنید، ابتدا خودتان سرشار از حس آرامش می شوید به موجب بخششی که انجام می دهید؛ در ثانی احساس طرف مقابل برانگیخته شده و در باور او چنین مفهومی ایجاد می شود که به میزان زیادی مورد علاقه واقع شده است!
این روزها مشکلی که غالب مردم جامعه با آن دست و پنجه نرم می کنند، مشکل ابراز احساسات وبیان عواطف است، مشکلی که گاها منجر به بروز شکاف های بزرگ و جبران ناپذیر در روابط می شود.کادو یکی از مناسب ترین ابزارها برای انتقال عواطف و احساس به عزیزانمان می باشد. در فرهنگ و آیین ما مناسبت های متعددی برای کادو و هدیه دادن وجود دارد که می توان از این فرصت ها برای ترمیم و تقویت روابط استفاده کرد. البته هدیه دادن الزاما نیاز به مناسب یا رویداد خاصی ندارد!

هدیه دادن موجب آرامش درونی ما شده و باعث می شود انرژی های بخشندگی به سمت ما متساطع و سرازیر شوند. زمانی که نام کادو و هدیه عنوان می شود، شاید تفکر غالب مردم به سمت هدایای گران قیمت و نجومی مایل شود؛ اما واقعیت ماجرا این است که حقیقت هدیه، آن نیرو و انرژی قلبی ماست که با یک سری اشیاء و اجسام همراه می کنیم، وگرنه شی فیزیکی اهدا شده در اصل اهمیت چندانی ندارد. منتهی با توجه به گرایش افکار انسان ها به سمت مادیات، این روزها قسمت فیزیکی کادو هم رکن قابل توجهی شده است.
خوشبختانه مجموعه ی کادومون با دنیایی از ایده و خلاقیت های نوین، شما را در اهدای کادو به عزیزانتان در مناسبتهای مختلف یاری کرده است. این مجموعه با استفاده از تیم مجرب و زبده خود در زمینهی کادو، به تمامی سردرگمی های شما را پایان داده است.


ویژگی های عمومی کادو:

در قسمت عمومی انتخاب کادو ها، اولین نکته ای که می بایست به آن توجه کرد، کاربردی بودن آن می باشد. باید در نظر بگیرید که طرف مقابل بتواند با توجه به نیاز های خود از آن استفاده کند. هدیه ی شما نباید به گونه ایباشد که بعد از اهدا، شخص آن را در گوشه ی انبار بایگانی کند!
نکته ی دیگری که در مورد ویژگی های کلی کادو وجود دارد،سلیقه ی طرف مقابل است که بایستی در تمامی ابعاد کادو لحاظ شود. اگر کادو گیرنده دارای سلیقه ی فانتزیست، از اکسسوری ها و لوازم با متد امروزی استفاده کنیم، اما اگر شخص کلاسیک پسند است، بهتر است روی به سبک سنتی بیاوریم. از کوچکترین جزء کادو تا بزرگترین آن، بایستی با ریتم کلی هدیه انطباق داشته باشد.
مورد بعدی درانتخاب کادوی مناسب، این است که وسیله یا محصول خریده شده را در جعبه یا ساک هدیه ای مناسب قرار دهید. این کار به جلوه و ابهت هدیه تان می افزاید. شاید وسیله ای خریده باشید که قیمت بسیار بالایی دارد، اما اگر در جعبه هدیه مناسب نباشد یا کادوپیچی خلاقانه ای نداشته باشد، دلنشین به نظر نخواهد آمد.
حتما به هدیه تان کارت پستال پیوست کنید و قید کنید که این کادو به چه مناسبت است، حتی اگر طرف مقابل از مناسبت کادو آگاه باشد. این کار موجب اختصاصی شدن هدیه تان خواهد شد و در طرف مقابل حس پذیرندگی بیشتری ایجاد خواهد کرد.
با خرید از سایت کادومون، تمامی این نکات با جزئیات رعایت شده است و دیگر دغدغه ی این موارد کلی را نخواهید داشت. در ادامه ویژگی های خصوصی هر کادو در مناسبت های خاص قید شده است.

کادوی تولد:

با توجه به اینکه هدیه ی این روز مربوط به روز ولادت می باشد، حتی الامکان بایستی حس انگیزشی در طرف مقابل ایجاد کند. حسی توام با امید و سرزندگی؛ این عمل باعث خواهد شد که شخص در روز تولد خود انگیزه ای پیدا کند تا با قدرت بیشتری به سمت اهداف و رویاهای خود حرکت کند.


کادوی تولد بهتر است ریتم فانتزی داشته باشد، زیرا در این روز بیشتر عواطف متمایل به آمال و آرزوها می شود. سعی کنید در هدیه تولد به دختر  و  هدیه تولد به پسر پالت رنگی مخصوص را رعایت کنید، اگر بتوانید رنگ مورد علاقه ی شخص را هم در کادو پیچیدن لحاظ کنید، پکیج هدیه تان تکمیل و بی نقص می شود.

در کادوی تولد، اگر طرف مقابلتان خانم بود، بهتر است که گل هم چاشنی هدیه تان کنید و درصورتی که طرف مقابل آقا بود، پیشنهاد می شود اکسسوری که نام خودتان بر روی آن ثبت شده است در کادوتان استفاده کنید

کادوی سالگرد ازدواج:

هدیه ی سالگرد ازدواج برای همسر بیشتر جنبه ی تقدیر و تشکر و همچنین یاد بود دارد. در این مناسبت، کاربردی بودن کادو بر فانتزی بودن آن ارجحیت دارد.نکته ای که می بایست در تهیه ی کادوی سالگرد ازدواج در نظر گرفت، حس سپاس است.کادوی تقدیمی شما باید در نظر اول سپاسگزار زحمات همسرتان باشد.
پیشنهاد ما دراین زمینه این است که اندکی خاطره بازی کنید. اگر زمان زیادی از ازدواج شما میگذرد، به سال های ابتدایی ازدواج تان برگردید و بررسی کنید که در آن دوره همسر شما به چه چیزی علاقه داشت، همان را با نیاز های امروز او ترکیب کنید و یک پکیج نوستالژیک و کاربردی بسازید.
مجموعه ی کادومون یک قابلیت منحصر به فرد در سایت خود پدیدآورده که فوق العاده کار شما را آسان خواهد کرد. با مراجعه به سایت کادومون و کلیک بر قسمت “کادوتوخودت بساز” می توانید با سلیقه خود واستفاده از توضیحاتی که در بالا بیان شد یک بسته ی خاص و دلنشین برای همسر خود طراحی کنید.

هدیه ولنتاین:

تهیه ی کادو برای این روز، با همه ی مناسبت های دیگر تفاوت دارد. این روز مظهر عشق و علاقه و حس دوست داشتن است. در تهیه کادو برای این روز بایستی تمامی نماد های عشق و علاقه را در پکیج هدیه خود به کار بگیرید. معمولا برای کادوی این روز از مجموعه ی اکسسوری ها استفاده می شود و به نوعی مرسوم است که پکیج هدیه ی ولنتاین شلوغ و متنوع باشد.
پیشنهاد ما این است که برای تهیه ی هدیه ولنتاین با درنظر گرفتن سن و جنسیت طرف مقابل حتما از خوراکی های شکیل و زیبا استفاده کنید. دو جزء مهم در کادوی ولنتاین که استفاده از آن ضروری است، رنگ قرمز و نماد قلب میباشد. البته مرسوم است که قسمت اصلی پکیج ولنتاین را عروسک خرس قرمز رنگ تشکیل میدهد.
برای تهیه ی کادوی ولنتاین، حتما به قسمت کادوی ولنتاین در سایت کادومون مراجعه کنید.

کادوی خاص و یادگاری:

شاید خیلی وقت ها بوده که بدون هیچ مناسبتی، میل به خرید کادو برای دوستان، آشنایان یا حتی اعضای خانواده ی خود داشته ایم. در اینجور مواقع کار ما برای خرید کادو نسبت به مناسبت های خاص راحت تر خواهد بود. زیرا دیگر ملزم نیستیم که از سبک و ریتم خاصی استفاده کنیم.
برای تهیه ی کادوی یادگاری کافیست علاقمندی ها و نیاز های طرف مقابل را در انتخاب خود لحاظ کنیم. البته برای ماندگاری هر چه بیشتر کادوی یادگاری بهتر است که از خرید لوازم مصرفی خودداری کنیم. پیشنهاد می شود لوازم خریداری شوند که بتوان مدت ها آن را نگهداری کرد و به نوعی کالای تزیینی باشند.
برای رفاه حالش ما، مجموعه ی کادومون قسمتی ویژه برای کادوهای خاص و یادگاری اختصاص داده است.