بستن
1399/08/28 ساعت 14:15:51

کاملترین راهنما برای خرید کادو

خرید کادو و انتخاب کادو و هدیه برای عزیزان و دوستان یک دغدغه برای ما بوده است و بارها پیش خود گفته ایم که چه کادویی بگیریم که منحصر به فرد و مناسب باشد و مورد پسند قرار گیرد؟ کادویی که علاوه بر خاص بودن، هزینه مناسبی نیز داشته باشد که پول خود را الکی به آب جوی نریزیم! در این مقاله سعی داریم با راهنمایی شما بهترین و مناسب ترین کادوها را با توجه به شخصیت های مختلف، معرفی کنیم تا بتوانید بهترین انتخاب را در خرید کادو داشته باشید.

خرید کادو و هدیه:

امروزه خرید کادو (کادو دادن وکادو گرفتن) به یکی از شیرین ترین لحظات زندگی ماها تبدیل شده است که همواره لحظه به لحظه آن تا سالیان سال در ذهن ما باقی می ماند و به خاطرات تبدیل می شود.

اکثر ما همواره دوست داریم متمایز و خاص باشیم؛ به همین دلیل زمانی که یک مناسبت خاص و مهم می رسد، می خواهیم به بهترین شکل ممکن اطرافیان خود را سوپرایز کنیم و تحت تاثیر قرار دهیم؛ مهمترین بخش برای سوپرایز، خرید کادو است؛ اما همیشه انتخاب یک کادوی خاص، دغدغه های خاص خودشرا نیز دارد و همیشه دلهره این را داریم که نکنه فرد موردنظر ازکادوی ما زیاد استقبال نکند و از آن خوشش نیاید؟ یا نکند بیهوده هزینه کنیم و آخرش هیچی به هیچی شود؟

نگران نباشید! ما با راهنمایی شما، کمک می کنیم تا با در نظر گرفتن چند نکته بتوانید بهترین هدیه را بخرید.

برای اینکه در خرید کادو، بهترین انتخاب را داشته باشید، ابتدا باید به چند نکته توجه کنید:

1-   باید کلیات خرید را مشخص کنید.

2-   سپس در نظر داشته باشید که هدیه را برای چه کسی می  خواهید؟

3-   برای چه مناسبتی می خواهید کادو بگیرید؟

4-   در هنگام خرید هدیه چه اشتباهاتی را نباید مرتکب شوید؟

5-   فرد مورد نظر ما چه شخصیتی دارد؟

حالا برای اینکه بیشتر متوجه نکات بالا شوید، ریز به ریز آنها را با هم در ادامه مقاله بررسی می کنیم.کادومون سایت جامع خرید هدیه


1-   باید کلیات خرید کادو را مشخص کنید:

برای مشخص کردن کلیات خرید کادو، ابتدا باید چند سوال اساسی و مهم را پیش خود مطرح کنید و با پاسخ به آن ها به یک جمع بندی کلی برسید.

-      سوال اول برای خرید کادو است که فرد مورد نظر ما به چه چیزی نیاز دارد و در چه سنی است؟  شماباید در نظر داشته باشید که طرف مقابل شما، با چه چیزی بیشتر سروکار دارد و با درنظر گرفتن سن او اقدام به خرید کادو کنید! مثلا می خواهید برای فرزند کوچک خود که علاقه زیادی به بازی  با اسباب بازی دارد هدیه بخرید، بهترین هدیه برای او خرید اسباب بازی است. یا مثلا برای پدر خود که همواره تایم برای آن ارزش زیادی دارد می توانید یک ساعت شیک و باکلاس بخرید. یا مثلا برای مادر خود که در اکثر مواقع در آشپزخانه است، یک فنجان یا ... بخرید؛ سایت کادومون با ارائه محصولات آنلاین در سراسر کشور این مشکل شما را به خوبی می تواندحل کند و با مراجعه به سایت کادومون به آدرس زیر می توانید با مشخص کردن سن طرفموردنظر خود، کادوهای متناسب برای همه سنین را مشاهده کنید:

-      دومین سوال که برای خریدکادو باید پیش خود مطرح کنید این است که فرد موردنظر شما به چه چیزی بیشتر از همه علاقه دارد(تا برای خرید، گزینه های مورد علاقه فرد را بیشتر مدنظر قرار دهید) و از چه چیزهایی متنفراست(تا برای خرید کادو، آن گزینه ها را کنار بگذارید). مثلا فرد موردنظر شما به تزئینات علاقه زیادی دارد؛ پس می توانید یک کادوی تزئینی برای او بخرید. یا مثلا یک هدیه ی کاربردی برای آن تهیه کنید.

-      سومین مسئله برای خریدکادو این است که آیا چیزی که می خواهیم بخریم برای کادو دادن مناسب است؟ با توجه به زیاد بودن مناسبت ها مانند ولنتاین، عروسی، تولد پدر، مادر، خواهر، برادر و ...، باید همیشه به فکر خرید هدیه باشیم؛ در نظر داشته باشید هدیه ای که می خواهید بخرید متناسب با مناسبتش باشد. باز هم پیشنهاد ما به شما مراجعه به سایت کادومون است که در آنجا می توانید با مشخص کردن مناسبت موردنظرتان، در انتخاب کادو بسیار راحت تر تصمیم گیری کنید:

-      آخرین سوال که برای خرید هدیه باید از خود بپرسید این است که آیا کادو بخرید یا خودتان کادو بسازید؟ سایت کادومون با قرار دادن بخش "کادوتو خودت بساز" شرایطی را به وجود آورده که شما می توانید بامراجعه به سایت آن، اقدام به ساخت کادو کنید یا از سایر کادوهای متنوع آن دیدن کنید.


2-  هدیه را برای چه کسی می خواهید بخرید؟

گام بعدی در خرید کادو، در نظر گرفتن فردی است که می خواهید برای آن کادو بخرید؟ برای پدر؟ مادر؟ همسر؟ دوست؟ همکار؟ دوست دختر یا دوست پسر؟ یا...

می خواهیم چند مورد از افراد مختلف را مورد بررسی قرار دهیم و به شما کادوهای مناسب آن ها را پیشنهاد دهیم:

-      ابتدا می خواهیم خریدکادو برای همسر رادر نظر بگیریم؛ شما ممکن است بخواهید برای خانم خود کادو بگیرید: از آنجا کهانتخاب زیورالات و جواهرات به کادویی تکراری تبدیل شده است، مثلا شما می توانید باخرید یک جعبه موزیکال هندلی یا سایر هدایای زنانه از سایت کادومون موجب غافلگیری وخوشحالی خانوم خود شوید . یا اگر می خواهید برای شوهر خود کادو بگیرید، از آنجا کهجوراب و زیرپوش و پیراهن یک کادوی تکراری است پیشنهاد می شود تا با خرید یک ادوپرفیوم مردانه یا سایر هدایای متناسب مردانه،از سایت کادومون او را حسابی سوپرایزکنید. 

صفحه اینستاگرام کادومون

-      ممکن است شما بخواهید برای دوست یاهمکار خود کادو بخرید؛ کارت هدیه یا دسته گل، خودکار یا روان نویس، کیف چرم و ...می­تواند یک کادوی مناسب برای همکاران یا دوستان باشد.


3-   برای چه مناسبتی می­خواهید کادو بگیرید؟

ابتدا برای خرید هدیه شما همواره با این موضوع روبرو هستیدکه برای چه مناسبتی می­خواهید هدیه بخرید؟ برای روز مادر؟ ولنتاین؟ تولد؟ سال نو؟روز معلم؟ روز دختر؟ مناسبت های متفاوت و سلیقه های متفاوت که این باعث ایجاد یک دغدغه برای شما می­شود.

در این مرحله از خرید کادو باید باید سلیقه فرد مورد نظر رامتناسب با مناسبت آن در نظر بگیرید. مثلا برای خرید هدیه برای روز مادر می­توانید شال یا روسری، وسایل تزئینی خانه، یا حتی خرید یک گوشی هوشمند یا ادکلن موجب غافلگیری مادر خود شوید. یا برای ولنتاین باید یک کادوی عاشقانه و رمانتیک و خاطره انگیز مانند ست ساعت و دستبند چرمی یا ... را از سایت کادومون با بهترین قیمت وکیفیت خریداری کنید و پارتنر خود را سوپرایز کنید.


ست دستبند چرمی در کادومون

 

4-  در هنگام خرید هدیه چه اشتباهاتی را نباید مرتکب شویم؟

یکیاز مهمترین نکاتی که هنگام خرید کادو باید به آن توجه کنیم این است که در انتخاب هدیه، تمام جزئیات را در نظر بگیریم تا درانتخاب کادوی موردنظر خود اشتباه نکنیم؛ اشتباهاتی که ممکن است ارزش هدیه وشخصیت ما را نزد فرد کمتر کند و موجب دلخوری فرد مقابل شود و به جای خوشحال کردن او سبب به وجود آمدن دلخوری و ناراحتی فرد از خود شویم؛ پس باید به نکات زیرهمواره توجه کنیم:

الف-اول از همه توجه داشته باشید که کادوی تکراری نخرید. چون نه تنها فرد سوپرایز نمی­شود بلکه ممکن است به شما بگوید که تنوع در انتخاب ندارید و شما را از خریدن کادوی تکراری برنجاند(سعی کنید همواره کادوهای متنوع و جدیدبگیرید؛

ب- نکته بعد که در خرید کادو باید به آن توجه کنید این است که همیشه سعی کنید کادوهای خاص بخرید تا هدیه­ ای که می­ خرید شما رااز بقیه متمایز کند(پس از خرید کادویی که قبلا فرد گرفته پرهیز کنید).

پ- نکته بعدی در خرید هدیه، پرهیز از خریدکادویی است که موجب تبعیض بین دو نفر می­شود(باید توجه داشته باشید که در خریدکادو بین عزیزان خود فرق نگذارید که باعث ایجاد دلخوری دیگریشود).

ت-همچنین در خرید هدیه از خریدن کادویی که فرد به آن علاقه ندارد و از خریدن یک هدیه برای دو مناسبت و خرید کادوهای خیلی معمولی و ساده خودداری کنید؛ با مراجعه به سایت کادومون یا اینستاگرام آن می­توانید منحصر به فردترین کادوها را برای عزیزان خود سفارش دهید.


  5- فرد مورد نظر ما چه شخصیتی دارد؟

در خرید کادو همیشه شخصیت فرد مورد نظر خودرا در نظر بگیرید و متناسب با شخصیت و روحیات او سعی کنید بهترین هدیه را بخرید.

مثلا فرد مورد نظر شما ممکن است کم رو و خجالتی(بیشتر این دسته از افراد خجالتی و تنها هستند و بهترین کادوبرای این گروه می­تواند یک کتاب یا پخش کننده موزیک باشد) ، افراد ولخرج(برای این افراد سعی کنید هدایای گرانقیمت و لوکس بخرید)، افراد روراست و سخت گیر(سعی کنید برایاین افراد هدیه کاربردی بخرید)، افراد خسیس(برای این افراد هدیه­ های ارزان قیمت بگیرید)، افراد مهربان(برای این افراد بیشتر کادوهای ماندگار بگیرید و سعی کنید باکارهای احساسی بهترین هدیه را به آنها بدهید) و ....

کادومون متناسب با هر سلیقه وشخصیتی،کادوهای متنوع و شیکی دارد و شما می­توانید با خیال راحت و آسودگی اقدام بهخریدکادو کنید.


کادوهای متنوع در کادومون

 

خلاصه که کادومون با کلی کادو و هدیه های متنوع و متناسب با هر سن و جنسیت و شخصیتی می­تواندبه شما در خرید کادو کمک زیادی کند.