بستن
  • فقط کالاهای موجود
  جستجوی پیشرفته
 • مقایسه ( مورد)

  3 %
  388,000 تومان 398,000 تومان

  2

  228,000 تومان

  2

  198,000 تومان

  2

  298,000 تومان

  2

  268,000 تومان

  2

  398,000 تومان

  2

  12 %
  298,000 تومان 338,000 تومان

  2

  630,000 تومان

  2

  7 %
  558,000 تومان 598,000 تومان

  2

  448,000 تومان

  2

  3 %
  348,000 تومان 358,000 تومان

  2

  310,000 تومان

  2

  278,000 تومان

  2

  کادو تولد برای پسر

  خرید کادوی تولد برای پسر و دوست پسر ممکن است کمی کار دشوار و سختی باشد، چون در بسیاری موارد ما نمی دانیم چه هدیه ای را برای آقایان خریداری کنیم، که از این رو سایت کادومون با ارائه پیشنهادات مختلف، امکان خرید آسان کادو تولد را برای آقایان فراهم کرده است.

  کادو و هدیه خریدن یکی از لذت بخش ترین کارهایی است که ما انسان ها انجام می دهیم. با کادو و هدیه دادن به عزیزانمان، عشق و محبت را بیشتر می کنیم و لحظات زیباتری را برای خود و اطرافیانمان به وجود می آوریم. انتخاب و خرید کادو مناسب در برخی موارد ممکن است برای ما کار نسبتا سخت و دشواری باشد، به ویژه اگر بخواهیم کادوی تولد آقایان را خریداری کنیم. 


  هدیه تولد برای مرد

  خرید کادوی تولد برای پسر و آقایان نسبت به خرید کادو تولد برای خانم ها و یا بچه ها کار دشوار تری است. زیرا گزینه های انتخابی برای آقایان محدود تر است و شما باید در بین این گزینه های محدود بهترین هدیه و کادو را انتخاب و خریداری کنید. 

  اما سایت کادومون، که یک سامانه آنلاین انتخاب و خرید هدیه در کشور می باشد، این مشکل را حل کرده است. سایت کادومون به یاری شما آمده است و با ارائه پیشنهادات و گزینه های جذاب و کاربردی، امکان خرید بهترین و مناسب ترین کادو متناسب با بودجه شما را فراهم نموده است.


  کادو تولد خاص مردانه برای آقایان 

  همان طور که اشاره کردیم سایت کادومون به یاری شما آمده تا بتوانید با هزینه معقول، بهترین هدیه را برای همسر، پدر، برادر، پسر و هر مرد عزیز دیگر زندگیتون؛ خریداری کنید و او را سوپرایز کنید. 

  اما سایت کادومون چجوری به شما کمک می کنه؟  خوب معلومه! سایت جذاب کادومون کلی پک های هدیه شیک و زیبا مخصوص آقایان دارد که از قیمت مناسبی نیز برخوردار هستند و در عین حال بسیار کاربردی می باشند که می تواند مورد استفاده اکثر آقایان با سلیقه های مختلف قرار بگیرد. 

  برای مثال پک هدیه مخصوص آقایان. این پک هدیه مردانه و پسرانه می تواند بهترین کادوی تولد آقایان در هر سنی باشد، هم برای پدر هم برای همسر جوان خود که به تازگی ازدواج کردید و حتی می تواند یک سورپرایز عالی برای برادر نوجوانتان  و یک کادو مناسب برای مرد متاهل باشد. 

  زیرا این پک هدیه شامل ادکلن،کیف پول و ساعت شیک می باشد همراه با شکلات نوتلا. این اقلام، چیزهایی که بیشتر آقایان از آن استقبال می کنند.

  اما گزینه ها و پیشنهادات با قیمت پایین تر را نیز برای کادوی تولد آقایان در سایت کادومون در نظر گرفته ایم که آنها هم جذاب و کاربردی خواهد بود. برای مثال پک هدیه موکاپات و قهوه، ماگ شخصی با طراحی اختصاصی و موارد دیگر که در سایت قابل مشاهده است.

  شما می توانید با توجه به سلیقه و میزان بودجه خود، بهترین کادوی تولد آقایان را تهیه کنید و پدر، همسر و ... را در روز تولدش سورپرایز و خوشحال نمایید.


  هدیه تولد برای همسر و آقایان

  همیشه و در همه جای دنیا و در همه عصرها ، یکی از بهترین ابزارهای ابراز عشق به همسر ، تقدیم کادو تولد برای آقایان است . اهدای کادو به یکدیگر از طرف زوجین ، می تواند دارای مناسبت باشد یا بدون مناسبت این کار زیبا صورت گیرد . تقدیم کادو در حقیقت ابراز قدردانی و تشکر از زحمات یکدیگر است و زوجین با چنین کاری سبب تحکیم بنیان خانواده و زندگی می شوند .

  آقایان معمولا به علت حس مسئولیت پذیری بالاتر ، در زمینه اهدای کادو پیش دستی می کنند . از طرفی خانم ها نیز باید بر خود واجب بدانند که لطف و محبت همسر خود را به گونه ای جبران کنند .

  تاثیر هدیه و کادو دادن خانم ها به آقایان سبب انرژی بخشی مضاعف به آنها می شود . یک زن ، همسری را برتر می داند که در تمامی مراحل سخت و دشوار زندگی مانند کوهی استوار همراهش باشد .

  از همین رو در سالروز تولد همسرشان ، اقدام به بهترین ، جذاب ترین و خاطره انگیزترین هدیه برای همسرشان می کنند .اکثر آقایان به دنبال بهتر و بیشتر به نظر رسیدن و دیده شدن هستند .

   

لوگوی شبکه اجتماعی واتس آپ