بستن
1399/08/28 ساعت 14:12:33

مناسب ترین و بهترین کادو برای پسر چیست؟

انتخاب یک کادو برای پسر کار دشواری است. چون شما ابتدا باید سلیقه های آن ها را بشناسید و سپس برای آن ها کادو بخرید. در این مقاله سعی داریم با معرفی چند کادوی خاص از کادومون به شما برای خرید یک کادو خاص برای پسر کمک کنیم.

بهترین کادو برای پسر:

انتخاب و خرید کادو برای پسر در مقایسه با دختر ها کار بسیار سختی نیست؛ پسر ها به طور کلی دنبال کادویی هستند که برای آن ها تکراری نباشد و کاربردی باشد. هنگام انتخاب کادو برای پسر، شما ابتدا باید سلیقه او را در نظر بگیرید و یک هدیه خاص را برای او انتخاب کنید.
وقتی به تولد یکی از پسرهای مهم زندگی خود نزدیک می شویم، این مسئله در ذهن ما ایجاد می شود که چه کادویی برای او بخریم؟ خواندن ذهن پسر ها کار دشواری است ولی اکثر پسر ها سلیقه های نزدیک و شبیه به هم دارند. اکثر آن ها به هدایایی چون ادکلن و عطر، دستبند، گردنبند، ساعت و ... علاقه دارند ولی شما هنگام انتخاب کادو برای پسر باید یک سری نکات را در نظر بگیرید.


نکات خرید کادو برای پسر:

یکی از مهمترین نکاتی که شما هنگام خرید کادو برای پسر باید در نظر بگیرید، این است که از خرید کادو تکراری پرهیز کنید و همواره سعی کنید یک کادو خاص برای آن ها بخرید؛ انتخاب یک کادو خاص و منحصر به فرد همواره به عنوان یکی از دغدغه های ما بوده است. مثلا از چگونه می توانیم یک کادو جذاب و خاص برای پسر بخریم؟ یا از کجا یک کادوی خاص و ویژه برای پسر بخریم؟
با توجه به اینکه در تاریخ روز پسر نداریم، روز تولد یکی از بهترین فرصت های خرید کادو برای پسر نوجوان و جوان می باشد. تولد به عنوان یکی از خاص ترین روز های زندگی هر فردی، به خصوص پسر ها می باشد و همواره دوست دارند از عزیزان خود یک هدیه کاربردی و خاص بگیرند. اما این موضوع بیانگر این نیست که فقط در روز تولد برای یک پسر کادو بخرید. کادو دادن یکی از لذت بخش ترین کارهایی است که بهونه و مناسبت نمی خواهد و شما همواره می توانید با کادو دادن به یکدیگر، عشق و محبت خود را نشان دهید و ثابت کنید که به یاد یکدیگر هستید.
نکته بعدی که شما هنگام خرید کادو برای پسر باید به آن توجه کنید، در نظر گرفتن سلیقه و علایق آن هاست. شما ابتدا باید ببینید آقا پسر شما از چه چیزی خوشش می آید و از چه چیزی بدش می آید. خرید یک کادو که مورد پسند آقا پسر ها نباشد ممکن است موجب دلخوری او از شما شود؛ پس همیشه این نکته مهم را در نظر داشته باشید.
نکته بعدی که بسیار حائز اهمیت است، در نظر گرفتن سن است. مثلا شما برای یک آقا پسر جوان، اسباب بازی بخرید باعث خشم و عصبانیت او می  شود و در مقابل اگر یک هدیه مثل عطر و ادکلن برای یک پسر خردسال بخرید، جذابیتی برای او ندارد. پس متناسب با سن اقدام به خرید کادو برای پسر کنید.
مناسب ترین و بهترین کادو برای پسر :
اما مسئله مهم اینجاست که از کجا می توانیم یک کادو برای پسر انتخاب کنیم که هم تکراری نباشد و هم متناسب با سلیقه و علاقه او باشد و همچنین برای همه گروه های سنی کادو داشته باشد؟
جواب شما کادومون است؛ کادومون به عنوان سایت جامع خرید هدیه، یکی از معتبر ترین فروشگاه های اینترنتی خرید کادو برای پسر است که متناسب با هر سن و سلیقه و مناسبتی، کلی هدایای متنوع دارد. از ویژگی های کادومون می توان به کیفیت بالای محصولات، قیمت فوق العاده اشاره کرد. با توجه به دغدغه های روزمره و شلوغی خیابان ها، خرید کادو از کادومون باعث می شود که در وقت خود صرفه جویی کنید و به راحتی یک کادو محشر سفارش دهید.
در ادامه مقاله سعی داریم با معرفی چندتا از محصولات خاص کادومون، به شما جهت خرید و انتخاب کادو برای پسر کمک کنیم. پس با ما همراه باشید.


کادومون سایت جامع خرید هدیه
 


چند پیشنهاد جذاب خرید کادو برای پسر:

علاقه پسر ها به بازی های کامپیوتری بر کسی پوشیده نیست. پسر ها در هر سنی که باشند، اکثرا به این نوع بازی ها علاقه بسیار زیادی دارند. اما این بازی ها که تاثیرات مخربی بر روی رفتار و اخلاق و همچنین جسم و سلامتی افراد می گذارند، چندان مناسب نیستند. اما با توجه به این موضوع ما به شما بردگیم ها و بازی های فکری را معرفی می کنیم. این دسته از بازی ها که از جذابیت خاصی برخوردار هستند، می تواند راهی برای دورهم بودن افراد خانواده و جلوگیری از انجام بازی های مخرب کامپیوتری باشد.
پسر ها علاقه زیادی به ماجراجویی دارند و دوست دارند بازی های مهیج انجام بدهند و خود را به چالش بکشند. از طرفی رقابت کردن برای پسر ها یک کار بسیار لذت بخش است. پس اگر به دنبال یک کادو برای پسر می باشید، پیشنهاد ما به شما بردگیم دوران جنگ – age of war است.
توضیحاتی درباره بازی: این بردگیم، یک بازی تاسی می باشد که شامل 7 تاس و 14 کارت است. جنگ و نزاع ژاپن فئودال را در برگرفته و امپراطوری را بسیار ضعیف کرده است. حکومت های محلی به شهرهای همسایه خود هجوم می برند. ژاپن بزرگ و قدرتمند دچار از هم گسیختی شده است و نیازمند یک فرمانروا است تا یک حکومت قوی مرکزی را تشکیل دهد. وقت آن است که شما نیز وارد این نبرد چند جانبه بشوید، شاید بتوانید این یک حکومت قدرتمند را تشکیل دهید.
در این بازی 2 تا 6 بازیکن در نقش فرماندهانی هستند که سعی می کنند تا شهرها و استان های مختلف ژاپن را فتح کنند. بازیکنی که تا انتهای بازی بیشترین امتیاز را کسب کنند، برنده بازی خواهند بود. هر بازیکن چندین نوبت متوالی تاس می ریزد و در هر نوبت از انواع امکانات نظامی، شامل پیاده نظام، فرماندار، کماندار، سواره نظام  و سامورایی استفاده می کند تا یک شهر را فتح کند. هر شهر دارای آرایش نظامی شامل یک یا چند جبهه جنگی است که روی کارت آن آمده است. بازیکنان در نوبتشان سعی می کنند که برای فتح هر شهر، آرایش نظامی آن را مغلوب کنند و یا به عبارت دیگر کلیه جبهه های جنگی آن را با تاس پرکنند.  به این منظور هر بازیکن برای شروع 7 تاس را می ریزد. سپس تصمیم می گیرد که به کدام شهر حمله کند و یا اینکه مجددا بدون هیچ حمله ای تاس بریزد که در اینصورت یک تاس را برای ادامه آن نوبت از دست می دهد.
اگر دنبال خرید یک کادو پسرانه هستید، این بردگیم به شدت به شما پیشنهاد می شود.


بردگیم دوران جنگ


برای مشاهده سایر بردگیم ها و بازی های فکری موجود در کادومون بر روی بردگیم کلیک کنید.

آقا پسر های جوان علاقه بسیار زیادی به دستبند چرمی و گردنبند دارند. دستبند ها پیشنهاد عالی برای خرید کادو برای پسر می باشند. دستبند چرمی به عنوان یکی از زیورآلات پسرانه و یک کادوی خاص و ماندگار است. اگر دنبال خرید دستبند چرمی هستید فقط کافیه به سایت کادومون مراجعه کنید. طرح های منحصر به فرد و جنس خوب در کنار قیمت باورنکردنی کادومون می تواند کمک بسیار زیادی به شما در انتخاب یک دستبند شیک و زیبا کند.
ما به شما دستبند چرمی طرح فروهر را پیشنهاد می کنیم. این دستبند چرم، دارای طرح زیبا و خاصی می باشد و همچنین جنس بند آن، چرم صنعتی و جنس پلاک آن استیل است.
شما می توانید این دستبند خاص و زیبا را از طریق کادومون سفارش دهید و به عنوان کادو برای پسر به او هدیه دهید و موجب غافلگیری آقا پسر ها شوید.


دستبند چرمی طرح فروهر


جهت مشاهده سایر دستبندهای چرمی موجود در کادومون، بر روی خرید دستبند کلیک کنید.

خلاصه که اگر دنبال خرید کادو برای پسر با هر سن و سلیقه ای هستید، همین الان به سایت کادومون مراجعه کنید و یک کادو منحصر به فرد سفارش دهید و عزیزان خود را کلی سوپرایز کنید.