بستن

پک هدیه مینیاتور

  • پک هدیه
  • وضعیت : موجود
(قیمت : 40,000 تومان)
(قیمت : 15,000 تومان)
(قیمت : 15,000 تومان)
(قیمت : 15,000 تومان)
(قیمت : 15,000 تومان)
(قیمت : 15,000 تومان)
قیمت: 450,000 تومان

پک هدیه یلدایی مینیاتور


قندان انار مسی کوچک

ظرف پایه دار مسی ۲ عدد

باکس هدیه لوکس

زمان آماده سازی : ۵-۱۰ روز کاری

پک یلدایی مینیاتور: بهترین پک هدیه شب یلدا برای کارمندان و سازمان ها و خانواده


شب یلدا از آن شب های به یاد ماندنی برای خانواده های ایرانی است. از همین رو عده ای از بزرگان با خرید پک یلدایی تمایل به خوشحال کردن سایر اعضای خانواده دارند. همچنین خیلی از خانواده ها تازه عروس دارند و به عنوان هدیه یلدایی نمی دانند برای تازه عروس خود چه چیزی بخرند. اگر برای کادو شب یلدا نمی دانید چه چیزی بخرید، ما بهترین پیشنهاد را برایتان داریم. محصولی که هر فردی را بر سر ذوق می آورد و قیمت آن با توجه به محتویات محصول کاملاً مقرون به صرفه است. در ادامه با شرح جزئی تر ویژگی های پک هدیه مینیاتور شما را دعوت به خرید این محصول می کنیم.

ویژگی های پک هدیه مینیاتور


اول از همه نظر شما را به باکس زیبا و لوکس محصول جلب می کنیم. باکس لوکس دسته دار طلایی رنگ با شکل انار روی آن نشان از هدیه شب یلدا دارد. درون این باکس مشکی طلایی، ظروف مسی قرار گرفته که برای هر کسی خوشایند است. اگر جزئی تر بخواهیم در مورد وسیله های درون باکس صحبت کنیم. دو ظرف مسی پایه دار و یک قندان مسی کوچک در باکس وجود دارد. روی باکس مشکی رنگ، یک درب مشکی تزیین شده از اشعار حافظ دیده می شود که در انتها درون ساک دسته دار قرار می گیرد. ترکیب این سه قلم ظرف مسی کنار هم واقعاً ایده جذاب و نوینی است.

این محصول برای چه کسی مناسب است؟


ظروف مسی از جمله وسایلی است که برای تمام خانم ها خوشایند است. مخصوصاً برای مادرها گزینه بسیار ایده آل و مناسبی است. اگر به تازگی وارد خانواده ای شدید و قصد خرید هدیه شب یلدا برای مادر زن یا مادرشوهر را دارید. این هدیه مناسب ترین و جذاب ترین گزینه برای مادرها است. علاوه بر این می توانید برای خوشحالی هر یک از اعضای خانواده و دوستان خود این محصول را خریداری کنید. همچنین اگر قصد نشان دادن عشق خود به همسر، خواهر و دوست خود را دارید، این محصول برای تمام خانم ها مناسب است. علاوه بر این ها اگر صاحب کسب و کارید و به عنوان مدیر قصد پک شب یلدا به کارمندان خود را دارید این هدیه هم از لحاظ مناسب بودن و هم از لحاظ قیمت مناسب بودن بهترین گزینه برای شما است.

چرا پک هدیه مینیاتور بخریم؟


پک یلدایی علاوه بر کاربردی بودن محصول باید شکیل و خاص به نظر برسد. از آنجایی که بسته بندی هدیه مینیاتور شیک و زیبا است، پس یکی از گزینه های خرید پک یلدایی محسوب می شود. اما مهمترین ویژگی این محصول، قیمت مناسب بودن آن است. شما با پرداخت هزینه ای مقرون به صرفه، سه قلم ظرف مسی با یک باکس شیک خریداری می کنید که می توانید با انتخاب یک کارت تبریک هدیه خود را تکمیل کنید. شما حتی می توانید جمله روی کارت تبریک را خودتان مشخص کنید. در بالای قیمت باکسی به منظور درج متن کارت تبریک وجود دارد که می توانید درون باکس، متن روی کارت تبریک را بنویسید.

 

 

برچسب ها: هدیه یلدا

دیدگاه خود درباره این محصول را ثبت نمایید

    بد           خوب
لوگوی شبکه اجتماعی واتس آپ