بستن
1402/09/15 ساعت 14:51:33

آشنایی با بهترین هدایای تبلیغاتی لاکچری

هدایای تبلیغاتی لاکچری مجموعه ای از آیتم های خاص و ارزنده هستند که اغلب برای کارکنان رده بالای سازمان های دولتی و خصوصی خریداری می شوند. 

انواع هدایای تبلیغاتی لاکچری

هدایای تبلیغاتی لاکچری گیفت های سازمانی هستند که شرکت ها، موسسات، کارخانه ها و صاحبان کسب و کار به مدیران بلند مرتبه، پرسنل و مشتریان خاص خود تقدیم می کنند. این کار با هدف تقدیر و تشکر از پرسنل و کارمندان یک مجموعه انجام شده و نقش مهمی را در معرفی برند و خدمات آن ایفا می کند. هدیه تبلیغاتی را به نوعی می توان یک ابزار بازاریابی قوی و نوین دانست. هدایای تبلیغاتی لوکس به رونق بخشیدن و منحصر به فرد بودن کسب و کار شما کمک می کنند. این هدایا اغلب متناسب با موقعیت و رده شغلی افراد انتخاب می شوند. 

انواع هدایای تبلیغاتی 

هدایای تبلیغاتی به چند دسته هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی، هدایای تبلیغاتی کارشناسی و هدایای تبلیغاتی لاکچری مدیریتی دسته بندی می شوند. از مهم ترین ویژگی های هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی می توان به ارزان قیمت بودن و تیراژ بالای آن ها اشاره کرد. این هدایا با هدف جذب مخاطبان در گروه های هدف طراحی می شوند. اغلب از انواع جا کلیدی، کلاسور، دفتر یادداشت، ماگ، خودکار، تقویم و غیره به عنوان هدیه تبلیغاتی در این دسته استفاده می شود. 

هدایای تبلیغاتی کارشناسی دسته دیگری هستند که برای مدیران رده پایین و کارشناسان شرکت ها در نظر گرفته می شوند. این هدایا قیمت بالاتری دارند و لوکس تر از دسته اول هستند. اغلب از آیتم هایی چون قلمدان، خودکار فیروزه کوبی شده، ظروف مسی کوچک و غیره برای این گروه استفاده می شود. 

انواع هدیه تبلیغاتی لوکس مدیریتی برای مدیران بلند مرتبه در نظر گرفته می شوند. این هدایا اغلب ارزش مادی بالاتری دارند و از آیتم های خاص و لاکچری تشکیل شده اند. این هدایا اغلب یک پک هدیه شامل چند آیتم لوکس از جمله ظروف مسی، وسایل الکترونیک چون پاوربانک، فلش مموری، کیف پول، روان نویس، هدایای مناسبتی و نمادین و غیره هستند. 

مهم ترین ویژگی های یک هدیه تبلیغاتی لوکس 

همان طور که اشاره شد هدایای تبلیغاتی لاکچری با هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت و سازمانی متفاوت هستند. در ادامه به مهم ترین مشخصات و ویژگی های هدایای لاکچری تبلیغاتی اشاره ای خواهیم داشت: 

متفاوت از هدیه های رایج هستند 

اغلب ایده های جذاب و منحصر به فردی دارند 

ارزش مادی و معنوی بالایی دارند 

دارای جذابیت بصری بوده و نفیس، شیک و ارزشمند هستند

بسته بندی لاکچری دارند و اغلب در هارد باکس های چوبی، فلزی یا مخمل لوکس قرار داده می شوند

دارای بگ دسته دار برای حمل آسان تر هستند

ماندگار هستند و در ذهن و قلب مخاطب حک می شوند 

مجموعه ای از آیتم های کاربردی هستند 

مقرون به صرفه هستند اما ارزش مادی بالاتری در مقایسه با سایر پک های هدیه دارند 

آیتم های موجود در پک های تبلیغاتی مناسبتی اغلب پیامی فرهنگی و تاریخی به همراه دارند 

تاثیر هدایای تبلیغاتی لاکچری بر برندینگ 

مبنای ارائه هدایای تبلیغاتی لاکچری و مناسبتی، خلق ارزش، ماندگاری و اثرگذاری روی مخاطبان است. اغلب روی هدایای تبلیغاتی امکان حک برند یا ثبت لوگو وجود دارد. در نتیجه هدایای تبلیغاتی را می توان ابزاری قدرتمند برای برندینگ، بازاریابی و معرفی خدمات یک مجموعه دانست. برای دستیابی به این اهداف باید هدایایی را انتخاب کنید که در ذهن مخاطب ماندگار می شوند و ارزش مادی و معنوی بالایی دارند. این روزها هدایای تبلیغاتی لوکس چراغ راه پیشرفت کسب و کارها شده اند و تاثیر شگرفی در برندینگ آن ها دارند. یک هدیه تبلیغاتی لوکس هدفمند نوعی سرمایه گذاری و بیانگر آرمان های برند شما است. 

مخاطبان هدایای تبلیغاتی لاکچری چه کسانی هستند 

مخاطبان هدایای تبلیغاتی لاکچری تنها محدود به سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی نمی شوند. این پک های منحصر به فرد مناسبتی را می توانید به عنوان هدیه ای خاص برای نوعروسان، عزیزان و نزدیکان خود نیز خریداری کنید. این پک ها اغلب از آیتم های کاربردی و ارزنده تشکیل شده اند. 

نکات مهم در انتخاب هدایای تبلیغاتی لاکچری

در تهیه هدایای تبلیغاتی لاکچری باید مخاطبان خود را به خوبی شناخته و رده شغلی، سلیقه، سن و جنسیت آن ها را در نظر بگیرید. آیتم هایی چون شمع، عطر، ماگ و قاب عکس انتخاب مناسب تری برای مخاطبان جوان هستند. همچنین آیتم هایی چون دمنوش، خوراکی های یلدایی و کتاب حافظ انتخاب بهتری برای مخاطبان شما با رده سنی بالاتر هستند. کیفیت و ارزش مادی هدایای تبلیغاتی نشان دهنده میزان ارزش گذاری صاحبان کسب و کار نسبت به مخاطبان و پرسنل آن ها است. بنابراین نباید از آیتم های بی کیفیت و بی ارزش در پک های هدیه تبلیغاتی استفاده شود. همچنین باید نوع بسته بندی، دوام و ماندگاری، میزان کاربردی بودن آیتم ها و غیره را نیز در نظر بگیرید. بهتر است انتخاب آیتم ها را به مجموعه ای متخصص و قابل اعتماد در این حوزه بسپارید. 

بهترین هدایای تبلیغاتی به مناسبت شب یلدا 

تنوع در هدایای تبلیغاتی لاکچری بسیار بالا است. این هدایا بسته به آنکه در یک سازمان، کنفرانس، همایش، سمینار یا غیره عرضه می شوند قیمت ها و آیتم های متفاوتی دارند. از آنجایی که یلدا یک بزرگداشت فرهنگی و تاریخی است، بهتر است از هدایای مهم و تاثیرگذار فرهنگی و تاریخی ایران در این مناسبت استفاده شود. در هدایای تبلیغاتی لاکچری به مناسبت شب یلدا، اغلب نمادی از یلدا قرار داده می شود. شمع، حافظ، آجیل، میوه خشک، باسلوق، نماد انار، ظروف مسی و غیره از نمادهای فرهنگی و تاریخی هستند که آیتم های موجود در پک های یلدایی را تشکیل می دهند. هدایای یلدایی اغلب به همراه یک یادداشت تبریک از سوی کارفرما یا شرکت اهدا کننده ارائه می شوند. 

چند ایده هدیه تبلیغاتی لوکس 

هدایای تبلیغاتی لاکچری با توجه به سلیقه و بودجه صاحبان کسب و کار دسته بندی می شوند و تنوع بالایی دارند. هدایای چرمی، هدایای چوبی، تابلوهای نفیس و ظروف تزئینی و پذیرایی خاص از رایج ترین و محبوب ترین گیفت های مدیریتی و لاکچری هستند. در ادامه به معرفی چند مورد از هدایای تبلیغاتی لوکس و منحصر به فرد می پردازیم. 

 

پک لاکچری آریا مهر

پک لاکچری آریا مهر

مجموعه ای از یک شیشه بزرگ مخلوط آجیل و میوه خشک، فال حافظ چرم با قاب کشویی، ماگ دسته طلایی طرح یلدایی، قندان انار مسی بزرگ با محتوای شکلات، شمع طرح یلدا و کوکی طرح انار است که در یک باکس لوکس دسته دار عرضه می شود. 

 

باکس لوکس فیروزه

باکس لوکس فیروزه

مجموعه ای از یک شکلات خوری پایه دار فیروزه کوبی به همراه یک خودنویس حافظ از برند یوروپن است که در یک باکس لوکس مخمل با درب شفاف عرضه می شود. 

 

باکس لوکس یاقوت

باکس لوکس یاقوت

مجموعه ای از یک شیشه آجیل ۵ مغز، یک شیشه باسلوق و میوه خشک و یک شیشه دمنوش مخلوط است که در یک باکس چوبی لوکس با دیزاین یلدایی ارائه می شود. 


 

شکلات خوری مس و پرداز

شکلات خوری مس و پرداز

این هدیه تبلیغاتی لاکچری شامل یک عدد شکلات خوری مس و پرداز به ارتفاع  ۲۴ سانتی متر است که در یک باکس هدیه لوکس مخمل با درب شفاف به مشتریان تقدیم می شود. 

 

باکس آجیل یلدایی

باکس آجیل یلدایی

این هدیه تبلیغاتی لوکس مناسبتی شامل یک متال باکس بزرگ (۱۸*۱۸*۷) حاوی آجیل ۵ مغز اعلا به وزن ۶۵۰ گرم و باسلوق گردویی به وزن 400 گرم است که با دیزاین یلدایی عرضه می شود. 

خرید هدیه تبلیغاتی لوکس از کادومون 

مجموعه کادومون بر آن است تا با ارائه بهترین هدایای تبلیغاتی لاکچری، یلدایی گرم تر و با شکوه تر از همیشه را برای شما به ارمغان آورد. تمامی آیتم های معرفی شده در قسمت قبل را می توانید با نازل ترین قیمت و بالاترین کیفیت از مجموعه کادومون خریداری کنید. در این مجموعه به منظور رفاه حال مشتریان، امکان مشاوره خرید کادو و مرجوعی کالا نیز میسر شده است. 


لوگوی شبکه اجتماعی واتس آپ