بستن
  • فقط کالاهای موجود
  جستجوی پیشرفته
 • مقایسه ( مورد)

  هدیه روز دانشجو

  پیشنهادات وبسایت کادومون جهت هدیه مخصوص روز دانشجو برای دختر و پسر

  اگر در اطرافیان خود، دانشجو دارید ؛ شاید بخواهید او را خوشحال کنید و در این روز ها، حتی از راه دور لبخند به لب آن ها بیاورید. برای خرید کادو روز دانشجو، انتخاب های زیادی بسته به دختر و پسر، رشته تحصیلی، سن و غیره دارید. شاید داشتن یک لیست از پیشنهادات به همراه قیمت آن ها، به شما برای انتخاب کمک بیشتری کند. با مطلب هدیه روز دانشجو وبسایت کادومون همراه ما باشید. 

  خرید اینترنتی کادو روز دانشجو

  کادو مناسب روز دانشجو، می تواند با حال و هوای شغل آینده ( دانشجوی پزشکی، کامپیوتر و حقوق و .. )آن ها متناسب باشد به خصوص اگر ترم اولی باشند به آن ها انگیزه بیشتری می دهد. بعضی از هدیه های مخصوص این روز همانند خودنویس، کیف، کتاب، هدفون و غیره هم دخترانه و هم پسرانه هستند که درانتخاب راحت تر می باشند. 

  اگر شما هدیه ای کوچک را نیز انتخاب کنید با بسته بندی و کادوپیچی خاص می توانید احساس بهتری در فرد ایجاد کنید؛ پس پیشنهادات کادومون را از دست ندهید. 

  هدیه روز دانشجو برای پسران

  بر خلاف تصور، در وبسایت کادومون تنوع زیادی برای هدیه به پسران دانشجو وجود دارد فقط کافی است سری به قیمت هدیه آقایان بزنید. 

  دانشجویان معمولا در شب های امتحان بیدار هستند و برای بیدار ماندن نیاز به قهوه پیدا می کنند. پس انتخاب قهوه و وسایل مرتبط با آن همانند موکوپات ، می تواند انتخاب کاربردی و در عین حال مورد علاقه برای هدیه روز دانشجو باشد. کادومون پک های ترکیبی قهوه زیادی را دارد که با توجه به بودجه و سلیقه خود می توانید تهیه کنید. 

  دانشجویان پسر معمولا از استایل های روز دنیا برای حضور در دانشگاه استقبال می کنند بنابراین یکی دیگر از پیشنهادات خوب می تواند، تهیه ساعت، کیف های چرمی، ست های چرمی و از این دست وسایل باشد. کادومون با چیدمان پکیج هایی شامل عطر، ساعت، کیف های چرمی، کادو مناسب روز دانشجو را تهیه کرده است تا شما راحت تر انتخاب نمایید. 

  کادو روز دانشجو برای دختران

  با توجه به احساسات دختران، دست شما برای انتخاب هدیه روز دانشجو برای دختران باز تر است. هدیه های معمول مثل عروسک و وسایل فانتزی هم برای دختران دانشجو مناسب است. که وبسایت کادومون تنوع بی نظیری از این محصولات را به شما ارائه می دهد. 

  یکی از انتخاب های مناسب هدیه برای دانشجوی دختر، ماگ می باشد. ماگ های فانتزی و زیبا همیشه مورد علاقه دختران است. سرویس کادومون، ماگ های فانتزی با کیفیتی با اسم فرد مورد نظر شما طراحی می کند. شما حتی می توانید برای تهیه پکیجی از هدیه از این ماگ ها که بسیار مقرون به صرفه است،  استفاده نمایید. 

  جعبه موزیکال هندلی و ساعت های زیبا، مورد علاقه دختران جوان دانشجو می باشد. ساعت هایی که می توانند با استایل های دانشجویی روزانه خود سست نمایند.، یکی از انتخاب های مناسب برای هدیه روز دانشجو است. 

  تمامی کادوهای روز دانشجو وبسایت کادومون با بسته بندی ویژه و شیک ارائه می شوند، که نیاز شما برای کادوپیچی را برطرف می کند.