بستن
  • فقط کالاهای موجود
  جستجوی پیشرفته
 • مقایسه ( مورد)

  خرید اینترنتی کادو برای روز مهندس ( معمار ، برق ، کامپیوتر ، مکانیک  ، عمران و ...)

  هر ساله با فرا رسیدن روز مهندس ( 5 اسفند ) این سوال برای ما بوجود می آید که هدیه روز مهندس چی بگیرم؟ 

  فروشگاه اینترنتی کادومون میخواهد روز مهندس را تبریک بگویید و برای شما بهترین کادو های برای روز مهندس ، کادو برای خانوم مهندس ، هدیه روز مهندس برای شوهر و کادو برای مهندس مرد  و .. شامل پک های هدیه و هدیه های خاص را به شما پیشنهاد میدهد 

  کادو روز مهندس

  روز مهندس در ایران پنجم اسفند ماه و مصادف با بزرگداشت دانشمند ایرانی خواجه نصیرالدین طوسی نام گذاری شده است. در این روز سعی می شود تا از مهندسین همه رشته‌ها در خور شأن و منزلت آن ها قدردانی شود. شاید یکی از پرچالش ترین هدیه‌ها انتخاب هدیه روز مهندس باشد زیرا سلایق مهندسین با هم متفاوت بوده و تا به حال گزینه خاصی برای این روز از سمت کسی در نظر گرفته نشده است. هدایای مختلفی می توان برای این روز تدارک دید که با توجه به جنسیت مهندسی که قرار است از او قدردانی و تشکر کنید می توانید از بین گزینه های مناسب موجود هدیه ایده آلی را انتخاب کنید. کیف های مهندسی، دفاتر خاص و جذاب برای یادداشت برداری، ماشین حساب های مهندسی و حرفه‌ای، ساعت هوشمند و ... معمولاً برای این روز بهترین انتخاب می باشند که می توانید با توجه به سلیقه فرد مورد نظرتان آن ها را تهیه و خریداری نمایید.

  این را فراموش نکنید که مهندسی از رشته های پرطرف‌دار بوده که معمولاً ما افراد زیادی در بین خانواده، دوستان، بستگان و نزدیکان خود داریم که در زمینه های مختلف مهندسی مشغول به تحصیل هستند یا فارغ التحصیل شده اند. اگر شما هم تصمیم دارید به مناسبت این روز عزیز خود را سورپرایز کنید بدون شک انتخاب های زیادی پیش روی تان است. 


  آداب و رسوم هدیه برای روز مهندس 

  همان‌طور که همه ما می دانیم هدیه دادن دارای آداب و رسومی خاص خود بوده که در صورت رعایت نکردن آن ها ممکن است به مشکل بر بخوریم. از این آداب می توان به نمونه هایی اشاره کرد:

  - هدیه بی منظور و بدون چشم داشت

  هدیه ای که بی منظور و بدون هیچ چشم داشتی تهیه شود بدون شک ارزش زیادی دارد، در غیر این صورت می توان گفت جلوه‌ی زیبای هدیه دادن با این کار ممکن است خدشه دار شود. مطمئن باشید اگر با یک هدیه نزد فردی بروید و از او درخواست کمک داشته باشید شخص گیرنده هدیه متوجه می شود شما فقط برای هدف انجام شدن کار خود به او هدیه می دهید. در روز مهندس هم اگر این اتفاق بیفتد و شما بعد از تقدیم هدیه درخواست برآورده شدن کاری ازشخص کنید، بهتر است که این کار را انجام ندهید.

  - هدیه گران قیمت

  مسلماً ارزش معنوی یک هدیه از ارزش مادی آن بیشتر است. ولی چقدر خوب است مقام شخص گیرنده‌ی هدیه را در زمان کادو دادن در نظر بگیرید. پس اگر قصد دارید در این روز به مهندسی هدیه بدهید باید آن کادو در خور شخصیت او باشد. البته بهتر است هدیه‌ی گران قیمتی به او ندهید که توان جبران محبت شما را نداشته باشد.

  - هدیه خاص و متناسب  


  اگر دوست دارید در روز مهندس، برای یکی از دوستان یا آشنایان مهندس خود هدیه ای تهیه کنید لازم است قبل از هر چیزی به این نکته توجه نمایید که هدیه متناسب با شخصیت او و دارای کاربرد باشد. این هدیه ها می تواند یک خودنویس یا کیف مهندسی باشد. 

  - هدیه ی نقدی (پول یا کارت هدیه)

  هدیه دادن پول در روز مهندس نمی تواند نماد خوبی باشد. با این کار شما به او می گویید آن قدر ارزش نداشته که برای خریدن هدیه ای مناسب در مغاز ها دنبال یک کادو مشخص باشیم. هدیه‌ی پول زمانی قانع کننده به نظر می رسد که این درخواست از جانب فردی باشد که هیچ شناختی از او ندارید و دوست دارید او طبق سلیقه خودش یک وسیله خرید کند که بتواند از آن استفاده نماید نه چیز به درد نخور.

  - هدایای تبلیغاتی

  دادن هدیه‌ی تبلیغاتی در روز مهندس اصلاً خوشایند به نظر نمی رسد ولی چقدر خوب است که برای تبلیغ و پیشرفت کار او یک سری هدایای تبلیغاتی سفارش بدهیم تا در راستای توسعه کارش مفید باشد.

  - حس هدیه گرفتن

  باید بدانید که چندان مهم نیست هدیه شما چه قیمتی باشد، بلکه مهم این است که مهندس بداند برای خریدن هدیه اش زیاد تلاش کرده اید و برایتان مهم است. 

  - نوشتن متن ضمیمه

  به یاد داشته باشید که همیشه همراه با کادو روز مهندس بهتر است یک متن زیبا ضمیمه آن کرده و سپس تقدیم دوست خود کنید زیرا مهندسین افرادی بادقت و باهوش هستند و به این مسائل بسیار توجه می کنند.

  هدایای مناسب برای روز مهندس چیست؟

  بیشتر مدیر عاملان شرکت های مهندسی به دنبال هدایای خاص و متناسب برای روز مهندس هستند و دوست دارند یک کادو کاملاً شیک و در خور شایسته مهندسین خود تهیه کنند. متأسفانه به خاطر مشغله‌ی کاری، وقت زیادی ندارند و قادر نیستند چند روز را برای تهیه یک هدیه مناسب برای کارمندان خود صرف کنند. از سوی دیگر هم دوست دارند که خود هدیهٔ را خریده و این کار را به دیگران نسپارند.

  پس چاره کار چیست؟ بهترین کار چیست؟ کادومون به عنوان بهترین فروشگاه اینترنتی به این شما کمکی بزرگ کرده است. مدیر عاملان در حالی که پشت میز خود نشسته اند می‌ توانند به کارهای روزانه خود مشغول و با لپ تاپ خود وارد سایت شوند و از بین کالا ها یکی را به عنوان هدیه روز مهندس برای کارمندان خود به هر تعداد که می خواهند آن را سفارش دهند و حتی قادرند برای آنها هدیه‌های گوناگونی را سفارش دهند.

  اگر در انتخاب خود مردد هستید بهتر است با اپراتور فروشگاه تماس گرفته و از آنها بخواهند که برای خرید این هدیه شما را راهنمایی کند. ما به شما این اطمینان را می دهیم که فروشگاه اینترنتی کادومون کاملاً دلسوزانه در خرید این هدیه‌ی حساس شما را راهنمایی می کند. شما با یک بار خرید از کادومون به طور دائم مشتری سایت ما می شوید زیرا کالاهایی با کیفیت عالی را در کمترین زمان و با مناسب ترین قیمت می توانید اختیار داشته باشید.


  هدایا گواه شیوه ابراز احساسات شما هستند

  هدایا می توانند بهترین پیام رسانان و انتقال دهندگان احساسات هر فردی باشند. مطمنا شما کسی را پیدا نمی کنید که از دریافت کردن هدیه خوشحال نشود. اما بدون شک خریدن آن کاری دشوار است زیرا باید هر کس طبق سلیقه خاص طرف مقابلش این خرید را انجام دهد. البته برخی از هدایا مورد پسند اکثر مردم قرار می گیرند و کمتر کسی پیدا می شود که از آن خوشش نیاید مانند یک باکس گل.

  .