بستن

شرایط و قوانین

قوانین و مقررات سایت کادومون

ضمن تشکر از انتخاب سایت کادومون از آنجا که  هرگونه استفاده از این سایت به هر شکل به معنای قبول شرایط مندرج در بخش قوانین سایت  کادومون است، تقاضا می شود آن را به دقت مطالعه فرمایید.

توجه فرمایید کلیه فعالیت ها و اقدامات بر روی سایت  کادومون منطبق با قوانین ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کننده می باشد. از سوی دیگر شما نیز مکلف هستید که کلیه قوانین مذکور را رعایت نمایید. هرگونه تغییر در مفاد این سند، از طریق همین صفحه انجام خواهد شد و شما موظف هستید پیش از هربار استفاده از این قوانین  با حضور در این صفحه آگاهی یابید.

تعاریف 

در این بخش واژه هایی که در متن قوانین مورد استفاده قرار می گیرند، تعریف می شوند.

سایت کادومون:  سایت اینترنتی کادومون بستری برای سفارش و ارسال آنلاین هدایا برای مناسبت های مختلف اعم از روز زن، اعیاد، تولد و .... می باشد.

محتوای سایت: شامل کادو های مناسبتی با ارائه خدماتی از قبیل تهیه هدیه های مناسبتی، شخصی سازی کارت تبریک، کادو پیچی و ... می باشد. 

کاربر : هر فردی که از طریق اینترنت وارد سایت کادومون شده باشد و به عضویت اولیه یا کامل سایت درآمده باشد کاربر تلقی می شود.

سفارش: کالا یا کالاهایی که مشتری انتخاب و قصد خرید آنها را با ثبت سفارش اعلام می نماید.

حساب کاربری:

ساخت حساب کاربری در سایت  کادومون کاملا رایگان است و بدین منظور، می‌بایست کاربران نام و نام خانوادگی، شماره تلفن همراه، را به صورت صحیح در سایت ثبت نمایند.

همچنین صحت آدرس و مشخصات دقیق پستی گیرنده (مثل کدپستی) به عهده کاربر است و در صورت بروز هرگونه مشکل ناشی از نقص در آدرس اعلامی، سایت کادومون هیچ مسئولیتی در قبال استرداد وجه پرداختی، تعویض و مرجوعی آن ندارد.

کاربر می بایست آدرس پست الکترونیک و سایر اطلاعات خود را به طور صحیح وارد کند در غیر این صورت مسئولیت ثبت اشتباه بر عهده کاربر خواهد بود.

عضویت کاربران در سایت  کادومون رایگان است.

ثبت نام در وب سایت از طریق شماره موبایل صورت می گیرد. اگر کاربر اقدام به ثبت نام از طریق شماره موبایل کند یک پیامک تاییدیه یک بار مصرف دریافت می کند.

پس از ثبت نام و انتخاب محصول، کاربر می بایست اطلاعات گیرنده را ثبت نماید و مستقیما می تواند اطلاعات شخص گیرنده را وارد نماید.

مسئولیت صحت و سالم رسیدن سفارش های ثبت شده در کادومون که از طریق تیپاکس و یا پست پیشتاز ارسال می گردد بر عهده تیپاکس و یا پست پیشتاز می باشد و کادومون مسئولیتی در این خصوص بر عهده ندارد.

کادومون موظف به ارسال هدیه ظرف حداکثر 1 روز کاری پس از ثبت سفارش می باشد و در صورت ارسال از طریق تیپاکس و یا پست پیشتاز کد رهگیری مربوطه به کاربر از طریق پیامک/ایمیل ارسال می گردد.(بعضی از محصولات مانند تابلوها خود زمان آماده سازی دارند که به زمان ارسال اضافه میشود.در توضیحات محصول نوشته شده است)

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات سایت  کادومون استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به سایت  کادومون ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که سایت  کادومون به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.


حقوق و مسئولیت های سایت

سایت کادومون ممکن است دارای لینک‏‌هایی به سایت‌های دیگر باشد. این سایت‏‌ها تحت کنترل سایت  کادومون نیستند و سایت کادومون هیچ مسوولیتی در قبال محتویات این سایت‏‌ها شامل (و نه محدود به) لینک‏‌های دیگری که ممکن است در این سایت‏‌ها باشد ندارد. سایت  کادوموناین لینک‏ها را برای سهولت شما فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک‏ها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست. سایت‏هایى که در آگهی‏‌های سایت  کادومون لینک می‏‌شوند را افرادی خارج از سایت  کادومون اداره می‌کنند، بنابراین سایت  کادومون نمی‌‏تواند در مورد آنها ضمانتى داشته باشد. شما توافق می‏‌کنید مسوولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده را از طرﻳﻖ وﻳﺮوس یا فایل‏‌های مخرب دیگر که می تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده‌‏ها و فایل‏‌های متعلق به سایت‏‌های لینک شده در سایت  کادومون باشد، خود برعهده خواهید داشت.

کاربر، مسئول حفظ و نگهداری تمام تلفن‌ها، سخت‌افزار کامپیوتر و سایر ابزار ضروری برای دسترسی و استفاده از این سایت و تمام هزینه‌های مرتبط به آن است و سایت  کادومون مسئول صدمات ناشی از ابزار کاربر نمی‌باشد.

سایت  کادومون همواره خود را مجاز و مختار می داند که نسبت به ایجاد تغییرات دلخواه در سایت از جمله تغییرات فنی و ظاهری، تغییر خدمات و نحوه ارائه آن، تغییر محتوا و اطلاعات سایت، تغییر در سیاست ها، حقوق و قوانین اقدام نماید. 


حقوق و وظایف مشتری:

کلیه اشخاص ساکن در ایران می‌توانند جهت خرید کالا در سایت سایت  کادومون اقدام به ثبت سفارش  نمایند.

قاب عکس های کادومون قابلیت شخصی سازی توسط کاربر را دارند و به صورت اختصاصی برای کاربر طراحی میگردند و پس از تایید کاربر سفارش برای چاپ و مراحل بعدی ارسال میگردد.

سفارشات تابلو با عکس های شخصی کاربر صرفا توسط نیروهای خانم انجام می شود و عکس های کاربران پس از تایید طرح و ارسال سفارش از سیستم طراحان حذف می گردد.

سفارشات تابلوی کاربران در صورتی که عکس شخصی داشته باشند، تنها در صورتی که مورد تایید آنها باشد در پیج اینستاگرام کادومون استوری می گردد.

اطلاعات وارد شده در سایت کادومون برای سفارشات تابلو قابل تغییر نیست و کاربر موظف است قبل از ثبت سفارش به صورت کامل اطلاعات را بررسی نماید، در صورتی که کاربر عکس طراحی شده را که از طریق واتس اپ برای وی ارسال می گردد را تایید نماید، طرح بلافاصله برای پرینت رفته و انجام تغییرات در آن طرح شامل هزینه ی اضافه است.

به منظور بازگشت کالا در صورتی که کاربر بخواهد کالای مورد نظر را بازگشت دهد، در صورتی که محصول با مشخصاتی که در سایت هست مغایرت داشته باشد، ابتدا از طریق تماس و هماهنگی با پشتیبانی کاربر محصول را به کادومون باز می گرداند و در صورت تایید کارشناس هزینه کالا بازگشت داده می شود و یا محصول تعویض میگردد و هزینه ی بازگشت بر عهده کادومون می باشد.

در صورتی بازگشت محصول با عدم مشکل یا مغایرت با عکس و مشخصات مندرج در سایت بازگشت  کالا می بایست ظرف مدت 7 روز کاری با هزینه کاربر مسترد گردد.

در صورت بازگشت کالا به هر علت هزینه های آماده سازی مثل کادوپیچی و بسته بندی پستی و ... از کل مبلغ کسر خواهد شد.

انصراف از خرید هم در صورتی که بسته بدون هیچ تغییری (باز کردن بسته بندی) باشد امکان برگشت ظرف مدت 7 روز وجود دارد با کسر هزینه های مربوط به بسته بندی و ارسال وجه مربوطه عودت خواهد شد.

کاربران موظف هستند هنگام تحویل گرفتن سفارش و قبل از بازکردن بسته بندی، مشخصات کالای سفارش داده شده را با کالای تحویلی مطابقت داده و در صورت مغایرت از تحویل گرفتن آن خودداری نماید. 

. مشتریان محترم موظف هستند در هنگام تحویل گرفتن سفارش، کالای سفارش داده شده خود را تحویل ظاهری بگیرند (تحویل ظاهری یعنی کالا از تمام جنبه های ظاهری بررسی و در صورتیکه فاقد هر گونه ایراد ظاهری باشد، تحویل گرفته شود)

توجه گردد هنگامی که کالا تحویل ظاهری گرفته می شود، سایت  کادومون دیگر مسئولیتی در قبال مشکلات و ایرادات ظاهری کالا نخواهد داشت. 

چنانچه بسته بندی کالا دارای مشکل یا ایراد ظاهری بوده و نشان از ضربه خوردگی یا مشکلات احتمالی داشته باشد، مشتری باید از تحویل گرفتن آن خودداری نماید و مسائل ناشی از عیب کالا بر عهده تیپاکس و یا پست پیشتاز می باشد.

در صورتی که کاربر اطلاعات شخصی به غیر از خود را برای گیرنده درج نماید کادومون نام و شماره تماس ارسال کننده را در اختیار گیرنده قرار می دهد.

حریم خصوصی

سایت  کادومون به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

سایت  کادومون متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت  کادومون، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات سایت .....، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر و موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سایت  کادومون جزئی از اموال سایت  کادومون محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار سایت  کادومون است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای سایت  کادومون محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط اسکریپت‌ها و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار سایت  کادومون است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، قیمت و هرگونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت کادومون و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای سایت  کادومون محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات سایت  کادومون، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز ورود خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی کادومون است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت  یا از طریق ایمیل  کادومون با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت کادومون هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از  کادومون ندارد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

روشهای پرداخت 

پرداخت سفارش ثبت شده در کادومون صرفا از طریق سایت به نشانی www.kadomoon.com  و پرداخت از طریق درگاه های بانکی متصل به سایت به صورت آنلاین می باشد. 

روشهای ارسال سفارش 

پس از تکمیل اطلاعات گیرنده، کاربر روش حمل و نقل ارسال کالا را از یکی از سه روش پیک مختص تهران، پست پیشتاز و تیپاکس به منظور ارسال سفارش را انتخاب نماید.

در مواردی که ارسال توسط شرکت پست یا باربری انتخاب می گردد، مسئولیت سایت صرفاً تحویل سفارش بصورت صحیح و سالم و در حداقل بازه زمانی به شرکت پست یا باربری و ارسال کد پیگیری برای مشتری می باشد. در این موارد مطابق مواد 386 و 387 قانون تجارت کلیه مشکلات ناشی از حمل کالا بر عهده متصدی حمل و نقل بوده و سایت  کادومون مسئولیتی در قبال تاخیر در ارسال یا مشکلات احتمالی آن ندارد و در صورت بروز مشکل سایت  کادومون پاسخگو و پرداخت کننده خسارت نمی باشد. 

مدت زمان تحویل سفارش ها

سفارش های شهر تهران: مدت زمان تحویل کالاها در شهر تهران در روش ارسال با پیک کادومون در کمتر از 24 ساعت می باشد.

سفارش های ارسالی شهر تهران به دلیل قابل پیش بینی نبودن مسائلی نظیر ترافیک یا حوداث غیرمترقبه، در یک بازه زمانی 2 تا 3 ساعته که با مشتریان هماهنگ خواهد شد، تحویل می گردند و مشتریان محترم لازم است که در بازه زمانی مشخص شده در محل تحویل کالا حضور داشته باشند، در غیراینصورت مسئولیت و هزینه ارسال مجدد آن بر عهده مشتری می باشد.

سفارش هایی که قرار است از طریق پست یا باربری ارسال گردند، در صورتیکه بعد از ساعت 12 نهایی باشند، در روز کاری بعد تحویل خواهند گردید. شرکت پست و باربری نیز بسته به مقصد کالا، معمولاً 1 تا 7 روز کاری بعد و تیپاکس معمولا 1تا 4 روز کاری کالا را به مقصد خواهند رساند.

نظرات کاربران

در سایت امکان بحث و تبادل نظر با سایر کاربران، ثبت نظرات، پیشنهادات و سؤالات فراهم شده است. در این زمینه کاربران موظف هستند از درج هرگونه مطالب مغایر با اصول قانونی و اخلاقی، افترا آمیز، تهدید کننده حریم خصوصی افراد یا حقوق مالکیت معنوی و هرگونه مطالب ناشایست دیگر جداً خودداری نمایند، در غیراینصورت کلیه مسئولیت و عواقب قانونی آن بر عهده ایشان می باشد.

سایت  کادومون در نشر یا عدم نشر نظرات کاربران دارای اختیار کامل می باشد.

در صورتیکه کاربری نسبت به رعایت و ضوابط سایت  کادوموندر درج نظرات توجه کافی نداشته باشد، سایت  کادومون مجاز است از دسترسی مجدد کاربر به سایت جلوگیری به عمل آورده و در صورت لزوم وی را تحت پیگرد قانونی قرار دهد.

کاربران ارسال کننده نظر، موظف به استفاده از ادبیات محترمانه و عدم توهین به دیگر کاربران هستند، بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افرادی، باعث عدم تایید نظر کاربر می شود.

ثبت اطلاعات ارتباطی شخصی، از جمله شماره تلفن یا آدرس ایمیل در قسمت نظرات ممنوع می باشد، لذا از ثبت اینگونه اطلاعات ارتباطی در نظرات خود خودداری نمایید

کاربران نمی توانند مطالبی در خصوص امور مذهبی و سیاسی در قسمت نظرات قرار دهند در صورت مشاهده دسترسی کاربر مسدود می گردد.


کلیه خریداران قبل از خرید از سایت“کادومون” ملزم به مطالعه قوانین این صفحه می باشند. انجام خرید از فروشگاه اینترنتی “کادومون”به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و قوانین و مقررات مربوطه است.

  1. هویت و اطلاعات شخصی افراد در نزد “کادومون” محفوظ و محرمانه خواهد بود و در دسترس شخص دیگری قرار نمی‌گیرد مگر اینکه در صورت تخلف مشتری و به حکم قانونی مجبور باشد آن را در اختیار مراجع قضایی قرار دهد.
  2. کادومون” یک سرویس تهیه و ارسال کادو است که با تهیه محصولات کادویی، بسته‌بندی و ارسال آن امکان خرید و ارسال مستقیم برای شخص سوم را فراهم کرده است. از این رو، مشتری در هنگام ثبت سفارش بایستی مشخصات واقعی خود را وارد نموده و از ارسال کادو برای اشخاصی که نمی‌شناسد یا آنان تمایلی به دریافت کادو ندارند بپرهیزد. بدیهی است بروز هرگونه مشکل در این زمینه به عهده مشتری است.
  3. به هنگام ثبت سفارش زمان ارسال توسط مشتری تعیین می‌شود، بنابراین هماهنگی با شخص گیرنده جهت حضور برای دریافت بسته با مشتری است. در صورت عدم حضور گیرنده در زمان تحویل بسته و برگشت آن هزینه ارسال مجدد با مشتری خواهد بود.
  4. کلیه محصولات “کادومون” منطبق با عکس و مشخصاتی است که در سایت درج شده و تیم “کادومون” قبل از ارسال، کالای مورد نظر را بررسی کرده و از صحت آن اطمینان پیدا می‌کنند. گیرنده موظف است در موقع دریافت کادو آن را بررسی کرده و در صورت هرگونه مشکلی با پشتیبانی سایت “کادومون” تماس حاصل نماید.
  5. چنانچه مشتری پس از ثبت سفارش، تصمیم به لغو خرید بگیرد ملزم است سریعا مراتب را به اطلاع پشتیبانی سایت “کادومون” برساند. در نظر داشته باشید اگر سفارش قبل از لغو خرید، آماده شده باشد هزینه های صورت گرفته مانند کادوپیچی و بسته بندی تا آن لحظه بر عهده مشتری خواهد بود.
  6. ارسال به شهرهای غیر از تهران و کرج از طریق سرویس چاپار یا پست صورت مییرد و د این حالت تعیین روز و ساعت تحویل امکان پذیر نیست و مدت زمان دریافت با توجه به محل زندگی گیرنده از 48 ساعت تا 5 روز متغیر خواهد بود.
  7. کلیه هزینه های سفارش اعم از قیمت کالا ، هزینه بسته بندی، تزئین و هزینه ارسال در فرم سفارش قید شده است و خریدار با آگاهی کامل از هزینه کل اقدام به سفارش می نماید.
لوگوی شبکه اجتماعی واتس آپ