بستن

شرایط و قوانین

کلیه خریداران قبل از خرید از سایت“کادومون” ملزم به مطالعه قوانین این صفحه می باشند. انجام خرید از فروشگاه اینترنتی “کادومون”به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و قوانین و مقررات مربوطه است.

  1. هویت و اطلاعات شخصی افراد در نزد “کادومون” محفوظ و محرمانه خواهد بود و در دسترس شخص دیگری قرار نمی‌گیرد مگر اینکه در صورت تخلف مشتری و به حکم قانونی مجبور باشد آن را در اختیار مراجع قضایی قرار دهد.
  2. کادومون” یک سرویس تهیه و ارسال کادو است که با تهیه محصولات کادویی، بسته‌بندی و ارسال آن امکان خرید و ارسال مستقیم برای شخص سوم را فراهم کرده است. از این رو، مشتری در هنگام ثبت سفارش بایستی مشخصات واقعی خود را وارد نموده و از ارسال کادو برای اشخاصی که نمی‌شناسد یا آنان تمایلی به دریافت کادو ندارند بپرهیزد. بدیهی است بروز هرگونه مشکل در این زمینه به عهده مشتری است.
  3. به هنگام ثبت سفارش زمان ارسال توسط مشتری تعیین می‌شود، بنابراین هماهنگی با شخص گیرنده جهت حضور برای دریافت بسته با مشتری است. در صورت عدم حضور گیرنده در زمان تحویل بسته و برگشت آن هزینه ارسال مجدد با مشتری خواهد بود.
  4. کلیه محصولات “کادومون” منطبق با عکس و مشخصاتی است که در سایت درج شده و تیم “کادومون” قبل از ارسال، کالای مورد نظر را بررسی کرده و از صحت آن اطمینان پیدا می‌کنند. گیرنده موظف است در موقع دریافت کادو آن را بررسی کرده و در صورت هرگونه مشکلی با پشتیبانی سایت “کادومون” تماس حاصل نماید.
  5. چنانچه مشتری پس از ثبت سفارش، تصمیم به لغو خرید بگیرد ملزم است سریعا مراتب را به اطلاع پشتیبانی سایت “کادومون” برساند. در نظر داشته باشید اگر سفارش قبل از لغو خرید، آماده شده باشد هزینه های صورت گرفته مانند کادوپیچی و بسته بندی تا آن لحظه بر عهده مشتری خواهد بود.
  6. ارسال به شهرهای غیر از تهران و کرج از طریق سرویس چاپار یا پست صورت مییرد و د این حالت تعیین روز و ساعت تحویل امکان پذیر نیست و مدت زمان دریافت با توجه به محل زندگی گیرنده از 48 ساعت تا 5 روز متغیر خواهد بود.
  7. کلیه هزینه های سفارش اعم از قیمت کالا ، هزینه بسته بندی، تزئین و هزینه ارسال در فرم سفارش قید شده است و خریدار با آگاهی کامل از هزینه کل اقدام به سفارش می نماید.


قوانین و روش ها و هزینه مربوط به ارسال کالا

1.پست پیشتاز :  هزینه ۲۵ هزار تومن و زمان ارسال 3 تا ۷ روز کاری

2.تیپاکس : هزینه ۳۵ هزار تومن و زمان ارسال 2 تا 4 روز کاری

3.پیک مخصوص تهران : حداکثر یک روز کاری

لطفا توجه داشته باشید که 1 روز کاری پس از ثبت سفارش شما در سایت ،سفارش شما به پست تحویل داده میشودو برای هماهنگی ارسال با پیک با شما تماس گرفته میشود.


قوانین مربوط به انصراف و برگرداندن کالا

تمامی خریداران محترم فروشگاه اینترنتی “کادومون” تا 7 روز کاری پس از سفارش خود در صورتیکه بسته بندی سفارش باز نشده باشد(با تایید کارشناس مربوطه) میتوانند اقدام به برگرداندن کالای سفارش داده شده نمایند. در این حالت هزینه کادوپیچی و اقلام مصرفی مانند کارت تبریک بعلت چاپ اختصاصی از هزینه کل کسر خواهد شد. بدیهی است مطابق قانون 37 تجارت الکترونیک کشور هزینه باز پس فرستادن کالا به آدرس فروشگاه به عهده خریدار محترم می باشد.

- ارسال کالاهای شکستنی نظیر قاب عکس، رز جاودان، ظروف شیشه ای و کالاهای ارزشمند از طریق پست به عهده مشتری میباشد و در صورت بروز مشکل و یا مفقودی شامل مرجوعی نمی شود.

برای ارتباط با کادومون تماس بگیرید.

تلفن :02128429418 

لوگوی شبکه اجتماعی واتس آپ