بستن
1399/08/28 ساعت 14:02:03

چگونه افراد را در روز تولد شان شگفت زده کنیم؟

آیا به زودی روز تولد همسر یا بهترین دوست تان فرا می رسد؟ آیا می خواهید آنها را غافلگیر کنید؟ این مقاله را بخوانید و بهترین روش های غافلگیری را یاد بگیرید تا عزیزان خود را در روز تولدشان با بهترین ها شگفت زده کنید.

سوپرایز روز تولد

برای شخص مورد نظرتان یادداشت بنویسید

 به جای اینکه کارت تبریک به شخص مورد نظرتان  بدهید، یک یادداشت یا نامه کوچک برای او بنویسید. اگر با او زندگی می کنید، می توانید آن را روی پیشخوان آشپزخانه بگذارید. اگر در فاصله دورتری زندگی می کنید، برای آنها نامه ارسال کنید. همچنین شما می توانید یادداشت خود را در محل کار به صورت حضوری به فرد بدهید یا با یک همکار صحبت کنید تا آن را روی میز کار او قرار دهد.

با کلمات بازی کنید و متن زیبای پیدا کنید تا یادداشت شما جالب و جذاب تر شود. به جای اینکه فقط بگویید،تولدت مبارک، بنویسید، امیدوارم در روز تولدت بهترین ها را داشته باشی یا تولدی پر از شادی برایت آرزومندم.

نامه یا یادداشت شخصی بنویسید تا میزان علاقه و محبت تان به فرد را بیشتر نشان دهید.

صبحانه تولد درست کنید

 بیدار شدن از خواب و خوردن صبحانه مورد علاقه در رختخواب باعث می شود، فرد احساس فوق العاده ای داشته باشد. در واقع این کار برای بسیاری افراد لذت بخش است. به این فکر کنید که غذاهای مورد علاقه آنها برای صبحانه چیست. او چه چیزی برای صبحانه دوست دارد، کیک، مربا، کلوچه یا تخم مرغ، با تهیه صبحانه مورد علاقه اش او را شگفت زده کنید.

صبح زود بیدار شوید، صبحانه درست کنید و جایی را که او معمولاً برای صبحانه می نشینند مرتب کنید. می توانید صبحانه را به اتاق خواب ببرید و با  سینی صبحانه مورد علاقه او را از خواب بیدار کنید.

یک یادداشت کوچک بگذارید، با این مضمون که امیدوارید روزی بتوانید در روز تولدش، صبحانه را در مکان مورد علاقه او تهیه کنید. این یک ایده عالی برای غافلگیری همسر، والدین، فرزندان، خواهر و برادر در روز تولدشان  است.

تمام فضا را با بادکنک پر کنید

بادکنک ها را باد کنید. اتاق، کمد شخصی یا ماشین را با بادکنک ها پر کنید.  بادکنک ها را بالای درب اتاق قرار دهید، طوریکه وقتی او درب را باز می کنند، بادکنک ها روی سرش بریزد، یا از نوارها رنگی برای چسباندن بادکنک ها به بالای درب اتاق خواب استفاده کنید. بادکنک ها را طوری بچسبانید که وقتی درب را باز میکند، بادکنک ها جلوی صورت او قرار بگیرد. 

اگر وقت دارید، روی بادکنک ها پیام بنویسید. می توانید بنویسید، من شما را بیشتر از هرکسی دوست دارم، یا تو دلیل زندگی کردن و نفس کشیدن من هستی. اگر این مسئله برای یک دوست، خواهر و برادر، کودک یا والدین تعجب آور است، دلایل  قدردانی از آنها را روی بادکنک بنویسید.

ایده دیگر نوشتن خاطرات، داستانهای خنده دار، شوخی های دوستانه، متن آهنگ ها و کلمات معنی دار بر روی بادکنک ها است، از این طریق به آنها نشان میدهید که چقدر برای شما خاص هستند. 

یک قوطی تولد درست کنید

 یک قوطی را با شکلات، آب نبات و هدایای کوچکی که فرد دوست دارد پر کنید، این باعث لبخند و شادی او می شود. تمام آنچه شما نیاز دارید یک قوطی درب دار، مقداری نوار و مقداری چسب حرارتی است. از یک قوطی با درب متحرک استفاده کنید.  برچسب روی درب قوطی را برداشته، مواد غذایی درون آن را خالی کنید و قوطی را به خوبی تمیز کنید. لبه های  قوطی و بالای آن را با نوارهای شفاف یا رنگی به خوبی بپوشانید. چند زنجیره کاغذی درست کنید و با چسب حرارتی آنها را به قسمت داخلی و بالای قوطی بچسبانید. این باعث می شود که زنجیره کاغذی به محض اینکه فرد قوطی را باز می کند، بیرون بیاید. سپس قوطی را با هدیه های کوچک، آبنبات و کاغذهای رنگی پر کنید. کف قوطی را تعویض کرده و با نوار تزیینی آن را  پوشش دهید. قسمت بیرونی قوطی را با کاغذ رنگی تزیین کنید. روبان، دنباله یا هر وسیله تزیینی را به کاغذ رنگی اضافه کنید. کاغذ را با چسب حرارتی به اطراف قوطی بچسبانید.


                                                                                                مقاله کادومون   

غافلگیری در روز تولد

 کیک بپزید

 یك روش ساده برای غافلگیری افراد در روز تولدشان، پختن کیك مورد علاقه شان است.  به جای خرید کیک از قنادی، کیک خانگی درست کنید تا علاقه خود را بیشتر نشان دهید. معمولاَ کیک های خانگی طعم بهتر و طرفداران بیشتری دارند.

ژله یا انواع دیگر از دسرها را درست کنید. صورت تمایل می توانید آنها را به کیک خود اضافه کنید. 

یادداشت ها و نامه های عزیزان و دوستان را جمع آوری کنید

یک راه برای غافلگیری فرد مورد نظرتان ، جمع آوری نامه و یادداشت ها از عزیزان و دوستان او است. این یادداشت ها می توانند شامل آرزوها، خاطرات، متن ترانه ها و شوخی ها یا هر چیزی باشند که شما دوست دارید با او در روز  تولدش به اشتراک بگذارید.

یادداشت ها را در چندین پاکت  قرار دهید یا آنها را در دفترچه ای بگذارید.

می توانید یادداشت ها را در مکان هایی قرار دهید، که جلوی دید شخص باشند.  یادداشت ها را روی دیوار، درب اتومبیل یا اطراف فضای کاری خود بچسبانید. رنگ های مختلفی را برای کاغذ یادداشت ها انتخاب کنید. 

مکانها و مسیرهای رفت و آمد همیشگی را تزئین کنید

تزیینات و هدایای کوچک خود را در طول روز در مکان های و مسیرهای رفت و آمد شخص مورد نظر خود بگذارید. وقتی او بیدار شود، در طول مسیر حرکت خود از اتاق به سمت اتومبیل و محل کار بسیار غافلگیر خواهد شد. 

اگر او موسیقی  دوست دارد، روز تولد روی یک کاغذ  متن ترانه مورد علاقه او را بنویسید. کاغذ را در جایی بگذارید که بتواند راحت آن را پیدا کند. کاغذ  را می توان کنار ساعت زنگ دار، آینه حمام،  لیوان قهوه  یا تلفن همراه او قرار داد. سعی کنید ترانه ای را انتخاب کنید که برای هر دو نفر شما معنای خاصی داشته باشد. 

یک CD از ترانه را همراه با متن نوشته شده در ماشین بگذارید تا او بتواند هنگام حرکت در مسیر کار خود آن ترانه را گوش بدهد. نت های موسیقیایی را در مسیری که او به طور معمول قدم می زند، پخش کنید. ویدیویی از آهنگ مورد علاقه او یا ترانه ای که برای هر دوی شما معنی زیادی دارد به همراه متن به او بدهید.

قفسه شخصی او را تزئین کنید

 این یک روش جالب برای غافلگیری دوستانتان  دبیرستان و دانشگاه است. اگر به یک  مدرسه یا دانشگاه می روید، قسمت بیرونی قفسه شخصی یا کمد رختکن دوست خود را تزئین کنید. اطمینان حاصل کنید که انجام این کار در مدرسه یا کالج شما را  دچار مشکل نمی کند. در هنگام تزئین به استفاده از موارد زیر فکر کنید.

روبان و نوار رنگی

بادکنک

کارت تبریک

کاغذ کادو

نوشتن متن زیبا و دوستانه با رژ لب روی آینه قفسه یا کمد

•  چسباندن شکلات  و میله های آب نبات به درب قفسه یا کمد 

عکس گروهی

•  جوراب زنانه ساق بلند پر از وسایل و هدایای کوچک و با مزه

•   نوشتن پیام رو تخته سفید مغناطیسی

اگر نمی توانید قفسه یا کمد شخصی او را تزئین کنید، یادداشت های مربوط به پیام تبریک را داخل قفسه یا کمد قرار دهید.

روش ها و برنامه های جذاب برای  غافلگیری بیشتر 

اگر می خواهید دوست یا شخص مورد علاقه تان را بیشتر غافلگیر کنید، روش های زیر را امتحان کنید.


 کادومون

غافلگیری در روز تولد

یک مهمانی غافلگیرانه برنامه ریزی کنید

 روش کلاسیک برای غافلگیری افراد در روز تولدشان، برگزاری یک مهمانی غافلگیرانه است. شما می توانید مسئولیت ها را با دیگر افراد به اشتراک بگذارید. از یک دوست بخواهید کیک بپزد و از دیگران بخواهید نوشتن کارت دعوت ها و تزیینات را بر عهده بگیرند.

حتماً آنچه را که او دوست دارد، برای مهمانی در نظر بگیرید. جشن را بر اساس سلیقه او تزیین کنید. مطمئن شوید که او طعم کیک شما را دوست داشته باشد.  نوشیدنی و میان وعده مورد علاقه او را تهیه کنید، در کل اطمینان حاصل کنید که همه تدارکات مهمانی بر اساس سلیقه و علایق او باشد.

برای یک روز سرگرم کننده برنامه ریزی کنید

 یک روز سرگرم کننده برای عزیزان خود برنامه ریزی کنید. به این فکر کنید که چه تفریح و سرگرمی را دوست دارند، در چه مکانی دوست دارند غذا بخورند و از بودن در کدام مکان تفریحی لذت می برند. برنامه ای را تهیه کرده و به شخص مورد نظر خود بدهید، تا  آنچه را که شما برنامه ریزی کرده اید ببیند.

او را برای صرف کیک صبحانه، به کافی شاپ مورد علاقه اش ببرید، یک ناهار برای  پیک نیک تهیه کنید تا در پارک مورد علاقه او بخورید یا او را برای صرف شام در رستوران مورد علاقه اش دعوت کنید. 

برای صبح، پیاده روی، بعد از ظهر بازی  گلف یا پینت بال و شب را صرف تماشای فیلم مورد علاقه تان برنامه ریزی کنید.

اگر روز تولد او زمان مناسبی برای انجام این کار ها نیست. برنامه ریزی خود را برای آخر هفته انجام دهید. به جای یک روز می توانید یک هفته یا کل آخر هفته را لذت ببرید.

12 روز جشن تولد بگیرید. هر روز یک هدیه یا فعالیت را در نظر بگیرید. تمام برنامه ها را در یک روز قرار ندهید، آنها را در کل هفته پخش کنید. 


 

غافلگیری در روز تولد

یک جعبه هدیه شگفت انگیز درست کنید

 عزیزان خود را با یک جعبه پر از هدیه در روز تولدشان شگفت زده کنید.  اگر از شخصی دور هستید، یک بسته پستی مخصوص تولد درست کنید و در آن چند یادداشت، شکلات و سایر تزیینات و هدایای کوچک قراردهید. این می تواند برای هر کسی مناسب باشد. یک جمله یا کلمه عاشقانه را برای جعبه خود در نظر بگیرید، مانند تقدیم به شاهزاده خانم یا تقدیم به بهترین 

جعبه هدیه را با پاپ کورن، آب نبات، نوشابه یا یک پتو پر کنید.

•  برای یک جعبه هدیه رمانتیک میتوانید روغن ماساژ، روپوش حمام، شمع معطر،  اسکراب بدن، لوسیون بدن، نت های عاشقانه و انواع شکلات ها را امتحان کنید. شما همچنین می توانید های روی جعبه را با پیام های تولد و برچسب تزیین کنید.

او را با یک پیک نیک سورپرایز کنید

پیک نیک را در یک پارک یا در انتهای پیاده روی یک میدان در نظر بگیرید. منطقه مورد نظر را با بادکنک یا فانوس های چینی تزئین کنید. اما از آنجا که بیرون هستید، می توانید دکوراسیون و تزیینات را به حداقل برسانید. یک پتو پهن کنید و یک سبد پر از غذاهای مورد علاقه او را آماده کنید.

•  راه دیگر برای غافلگیری دوستان و عزیزان پیاده روی است. به یک پیاده روی خوب بروید، یا تا همان محلی که برای پیک نیک تنظیم کرده اید، پیاده بروید و او را غافلگیر کنید.

او را به جایی ببرید که همیشه آرزویش را داشته است

 شاید او  دوست داشته باشد که به سینما، موزه، ساحل یا یک تور تفریحی برود. برنامه ای برای رفتن به این مکانها  ترتیب بدهید و او را در جریان قرار دهید تا بتواند به موقع مرخصی بگیرد. بهتر است برنامه را برای آخر هفته تنظیم کنید. 

•  اگر هر دو وقت دارید، یک سفر کوتاه مدت در آخر هفته را برنامه ریزی کنید. به یاد داشته باشید که مقصد را مخفی نگه دارید. شما همچنین می توانید وانمود کنید که به یک مکان  مانند فروشگاه مواد غذایی می روید، سپس تغییر مسیر بدهید و او را غافلگیر کنید.

میزبانی یک شام غافلگیرانه

 به جای یک مهمانی غافلگیرانه، فرد مورد نظر خود را برای صرف شام بیرون ببرید. شما همچنین می توانید دوستان و خانواده او را دعوت کنید. این یک سورپرایز ساده و در عین حال هیجان انگیز برای هر شخصی است.

•  می توانید از مهمانان بخواهید که هدایا یا تبریکات تولد خود را به همراه بیاورند.

•  شما همچنین می توانید از مهمان ها بخواهید هر کدام مقداری غذای مختصر با خود بیاورد. از آنها بخواهید غذاهای مورد علاقه شخص را برای او هدیه بیاورند.

یک ماشین خاص یا یک لیموزین کرایه کنید

 یک ماشین خاص یا یک لیموزین با راننده کرایه کنید. از راننده بخواهید تمام طول روز را در اختیار شخصی باشد که شما برای او تولد گرفته اید.  رفتن به مدرسه یا محل کار با لیموزین می تواند برای او تجربه لذت بخشی باشد. در پایان روز دوستان و خانواده را برای رفتن به یک رستوران یا مکان تفریحی  سوار  ماشین کنید.