بستن

بردگیم کاستل

  • بردگیم
  • وضعیت : موجود
(قیمت : 15,000 تومان)
(قیمت : 15,000 تومان)
(قیمت : 30,000 تومان)
قیمت: 65,000 تومان

بردگیم کاستل

برگردان موفقی از بازی Nox


شب "هالووین"است و اهالیِ قلعه‌ی باستانیِ "کاستِل"، یعنی آقای "کلّه‌کدو"(یک "آدم-کدو"ی موذی و خبیث!)، استاد "گوربه‌گور" (یک زامبیِخسته!) و جناب "کُهنه‌پیچ" (یک مومیاییِ هزارودویست‌ساله، از نوادگانِفراعنه‌ی مصر!)، به‌رسمِ هر سال برای شرکت در مراسم آماده می‌شوند. سرگرمیِ این"مُرده‌های نَمُردنی" -که برعکسِ ظاهرِ ترسناک‌شان، از حسّ طنز خوبی همبرخوردار هستند- در شب "هالووین"، ترساندنِ مردمی است که برای برگزاریمراسم، به قلعه‌ی "کاستِل" می‌آیند! البته با این‌که اهالیِ قلعه، قصدِبدی ندارند و هدف‌شان فقط شیطنت و بازیگوشی است ولی -به‌قول معروف- آن‌ها شوخی‌شوخی مردم را می‌ترسانند و مردم جدّی‌جدّی سکته‌های ناقص می‌زنند و روانه‌ی بیمارستان‌هامی‌شوند! این امر، ممکن است احساساتِ نداشته‌ی قلعه‌نشینان را اندکی جریحه‌دار کندولی چاره‌ای نیست، برای یک "نامیرا"، ترسناک بودن، از نان شب واجب‌تراست!!


حال باید دید کدام‌یک ازاهالیِ قلعه‌ی "کاستِل" می‌تواند تعداد بیش‌تری را زَهره‌تَرک کند (آن‌هابرای بالا بُردنِ آمارِشان حتی حاضرند زَهره‌تَرک‌شدگان را از یکدیگر بقاپند)!!...


اجزاء بازی:

-       90 کارت(با تصاویرِ آقای "کلّه‌کدو"، استاد "گوربه‌گور" و جناب"کُهنه‌پیچ"؛ از هرکدام 30                 کارت)

-       دفترچه راهنمای بازی


آغاز بازی:

کاغذ و قلم را آمادهداشته باشید. کارت‌ها را -به‌پُشت- بُر بزنید. به هر بازیکن 3 کارت بدهید. کارت‌های خود را طوری در دست بگیرید که فقط خودتان بتوانید ببینید! بقیه‌ی کارت‌ها -به‌پُشت-ستونِ کارت‌‌های "قلعه" را در وسط میز تشکیل می‌دهند.


هدف بازی:

بازیکنی که در پایان بازی ،بیش‌ترین امتیاز را داشته باشد، برنده‌ی بازی خواهد بود!

 

برچسب ها: بردگیم, بازی فکری

دیدگاه خود درباره این محصول را ثبت نمایید

    بد           خوب